Bezhotovostní půjčka od Provident

Stačí obdržet nečekaně velký nedoplatek za topení či elektřinu nebo jakýkoli jiný neočekávaný výdaj, který vaši peněženku nemilosrdně zasáhne, a hned je tu nepříjemná situace. V daném případě většinou nemusíte zaplatit dlužnou částku ihned, jenže když všechny vaše „peněžní skrýše“ (včetně bankovního účtu) zejí prázdnotou a není kam sáhnout, je tady problém. Naštěstí existuje elegantní řešení – bezhotovostní půjčka Provident. Pojďme se podívat na to, co s touto půjčkou získáte.

Finanční potíže mohou potkat každého, navíc často přichází rychle a v tu nejnevhodnější dobu. Sice se říká, že v takovém případě je každá rada drahá, ale jedno řešení se nabízí. Proč si nezkusit půjčit peníze od důvěryhodného poskytovatele? Dobře zvolený úvěr vaši tíživou situaci nejenže nezhorší, ale naopak může pomoci rodinnému rozpočtu. Obrátit se můžete buď na banky nebo na nebankovní poskytovatele.

pujcky bez

V bankách ale musíte počítat jak s důkladným prověřením, tak i s nahlédnutím do registru dlužníků. Pokud tam máte záznam z minulosti (stačí opožděná platba), nezbyde vám než svou pozornost upřít k nějaké prověřené nebankovní instituci. Dobrým řešením by mohla být bezhotovostní půjčka od Provident. Úvěr má zajímavé parametry a Provident je férová společnost s dobrou pověstí.

Proč zvolit bezhotovostní půjčku od Providentu

Bezhotovostní půjčka od Providentu je určena právě k řešení situací, kdy není třeba mít zapůjčené peníze ihned na účtu, protože k zaslání půjčené částky dochází nejdéle do 13 dnů od podpisu smlouvy (ale zpravidla je interval doručení peněz kratší).

půjčka bez doložení příjmů

Vhledem k tomu, že Bezhotovostní půjčka od Provident je poskytována ve výši od 4000 do 80000 Kč, tak si podle situace a svých možností můžete zažádat nejen o relativně malou částku, ale i o desítky tisíc. U Providentu máte jistotu, že se vás nikdo nezeptá na využití poskytnutých peněz, že nebude nahlíženo do žádných registrů dlužníků a určitě se obejdete bez ručitele a bez zajištění.

Získat půjčku Provident >>

Bezhotovostní půjčka od Provident je transparentní

Pokud máte o úvěr zájem, tak stačí vyplnit online žádost na internetových stránkách nebo zavolat na číslo 844188189. Vše ostatní již zařídí obchodní zástupce společnosti Provident.

Bezhotovostní půjčka Provident je velmi jednoduchá, má jasná pravidla i smlouvu. Od začátku budete znát velikost úvěru, výši každé splátky a kolik peněz zaplatíte celkem. Sami si nastavíte délku splácení půjčky a výši splátek. Nesetkáte se s žádnými skrytými poplatky a sami se přesvědčíte, že smlouva je velice jednoduchá, psaná na jednom listu papíru dostatečně jasným a srozumitelným jazykem bez jakýchkoliv mnohoznačných vět a odstavců. Navíc si smlouvu můžete v klidu prostudovat a kromě jejího podepsání se nesetkáte s jinou administrativou.

půjčka bez registru a zástavy

Provident jedná férově

Společnosti Provident je jasné, že se můžete z objektivních důvodů dostat do problémů se splácením. Kdyby se tak stalo, stačí neprodleně kontaktovat zástupce společnosti a dohodnout si buď snížení splátek nebo jejich odklad. Ani v jednom z případů nezaplatíte žádné poplatky navíc nebo sankční pokuty.
Není bez zajímavosti, že Provident v programu Sleva Plus nabízí pro věrné a poctivě platící klienty snížení poplatků u následného úvěru.

Splácení půjčky

Bezhotovostní půjčku od Providentu splácíte 45, 60 nebo 100 týdnů – buď bezhotovostně ze svého účtu příkazem k úhradě nebo složením příslušné částky každý týden na některé z poboček společnosti Provident. Pokud chcete ušetřit čas a na splátky nemyslet, zadejte ve vaší bance nebo v internetovém bankovnictví trvalý platební příkaz. Kdybyste chtěli provést splátku úvěru formou přímého vkladu ve vaší bance na účet Providentu (platba „přes přepážku“), počítejte s mnohonásobně vyšším poplatkem, než který je u klasického příkazu sjednaného u bankovního úředníka nebo nastaveného v internetovém bankovnictví.

TIP: Provident půjčky tabulka splátek

Podmínky získání a náklady půjčky

Celkové roční náklady (RPSN) se u Bezhotovostní půjčky od Providentu pohybují od 49,7% až do 70,96% pro nového klienta. U opakovaného úvěru je možné v programu Sleva Plus dosáhnout snížení ročních nákladů o desítky procent.
O Bezhotovostní půjčku od Providentu může požádat každý plnoletý občan s pobytem na území ČR, mající trvalý příjem, který nedokladuje.

Společnost Provident

Anglická společnost Provident Financial funguje na českém finančním trhu od roku 1997 a za tu dobu si vybudovala pověst zodpovědného poskytovatele úvěrů s individuálním přístupem ke každému klientovi. Společnost Provident byla oceněna renomovanou organizací Člověk v tísni a v letech 2012 a 2013 získala 1. místo coby nejetičtější poskytovatel nebankovních půjček.

pujcky bez registru ihned

Bezhotovostní půjčka od Providentu pomůže

Pokud potřebujete peníze a nemusíte je mít okamžitě na účtu či v ruce, je tu pro vás Bezhotovostní půjčka od Providentu. Získáte ji bez zbytečné administrativy vyplněním žádosti na internetových stránkách nebo telefonicky. Smlouva o úvěru je transparentní, všechny poplatky budete znát před jejím podepsáním. Na půjčku dosáhnete i při malém příjmu, vše si vyřídíte pohodlně z domova a úvěr splácíte po týdnech. Při nejasnostech je vám zástupce společnosti Provident plně k dispozici, stačí jen zavolat nebo navštívit nejbližší pobočku.
Bezhotovostní půjčka od Provident je tu pro vyřešení vašich potíží a určitě si ji můžete sjednat bez obav, protože přístup společnosti Provident vás v dobrém překvapí.

Získat půjčku Provident >>