Půjčky na směnku

Všichni potřebují peníze, jen někdo méně a někdo více. Bohužel, těch druhých je většina. I když rychle musíte sehnat hotovost pro řemeslníky, pro děti na kurs nebo na vyplacení starého „kamarádského“ dluhu, neděje se nic strašného. Hlavně přestaňte bezhlavě přemýšlet o tom, kde honem sebrat peníze a nekrást. Tak špatně na tom nejste.

Na první pohled zapeklitou situaci hravě vyřeší zápůjčka peněz. A vůbec nevadí, že se nechcete zabývat nějakou smlouvou například z důvodu špatné zkušenosti a ještě máte negativní platební historii. Právě pro vás se nabízí velice efektivní řešení v podobě jednoduché a bezpečné půjčky na směnku.

půjčka ihned na účet

Co to je směnka

Mnoho lidí se při vyslovení slova směnka oklepe. Pokud si i vy pod směnku představujete nějaké nekalé machinace sloužící k ožebračení dlužníka, jste na velikém omylu.

Směnka má hodně dlouhou historii. Od dávných dob sloužila k zajištění různých půjček a úvěrů. Což znamená, že pomocí směnky se tím nejjednodušším způsobem upravuje vztah mezi vámi a poskytovatelem úvěru a vy současně ručíte za vepsaný závazek celým svým majetkem. Je třeba ale dodat, že po splacení půjčky pro vás vše končí a věřitel ani nikdo jiný k vám nemá žádné nároky.

Ještě bychom měli podotknout, že směnka je cenný papír, se kterým je možné obchodovat.

nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Co musí směnka obsahovat

Samotné směnky nemají podle směnečného a šekového zákona předepsánu žádnou formu. Ovšem důležitý je jejich obsah. Proto klidně použijte obyčejný papír poloviny formátu A4, ze kterého ale bude jasně vyplývat, kdo komu kolik dluží a kde a kdy vše splatí.

Každou směnku si bedlivě pročtěte. V sestavovaném dokumentu musí být jasně uvedeno, že se jedná o směnku. Do jejího obsahu vepište příkaz k zaplacení dlužné částky, jméno a adresu toho, kdo je povinen tuto částku uhradit, datum zaplacení dluhu, místo, kde má dojít ke splacení částky a nezapomeňte na jméno věřitele. Samozřejmostí je datum a místo, kde byla směnka vystavena. Vše zakončete vlastnoručním podpisem toho, kdo směnku vystavil, přičemž není potřeba úředního ověření.

Na co si dát pozor

Nikdy nepodepisujte takzvanou bianko směnku, na které není napsaná dlužná částka. Jakmile totiž směnku podepíšete a dáte ji věřiteli, nemáte šanci na jejím obsahu cokoliv změnit a věřitel si na ní může dopsat jakoukoliv částku.

Dlužnou částku vypište i slovy, aby nebylo možné dodatečně připsat nějaké nuly. Zbylé místo u čísel pro jistotu proškrtněte.

Vždy trvejte na vyplacení peněz při předání směnky. A jakmile dluh uhradíte, okamžitě požadujte její navrácení do vašich rukou. Pokud směnku po vyplacení neobdržíte, může po vás věřitel chtít její opětovné zaplacení bez ohledu na to, že jste již tak učinili.

půjčka bez registru online

Výhody půjčky na směnku.

Půjčka na směnku je dost specifickým produktem, který se vyznačuje hodně výraznými výhodami.

  • Libovolná domluva. Na parametrech vaší půjčky se dohodnete vy jako dlužník s věřitelem. Můžete si tak bez problému půjčit jen 1000 Kč nebo částku mnohokrát vyšší. A když se vám podmínky nebudou líbit, zkuste usmlouvat lepší.
  • Jednoduchost. Půjčka na směnku je prosta jakéhokoliv papírování, stačí jen jediný doklad – směnka.
  • Dostupnost. Poskytovatel úvěru nenahlíží do žádných registrů, nepožaduje věřitele a nedokladujete mu svůj příjem. Proto je půjčka na směnku dosažitelná i seniorům, ženám na mateřské, studentům, podnikatelům či momentálně nezaměstnaným. Jednoduše řečeno, půjčku obdrží prakticky každý, kdo se prokáže platným OP.
  • Rychlost. Dohoda o úvěru a sepsání směnky vám zabere pár minut a vy ihned máte hotovost v ruce.
  • Na cokoliv. Poskytovatel půjčky se neptá na způsob využití půjčených peněz.
  • Diskrétnost. O půjčce víte pouze vy a věřitel. Nikde není a nebude veden žádný záznam.

Kde půjčku na směnku hledat

Dávno pryč je doba, kdy byl tento druh úvěru spojován s lichváři a nepoctivci. Půjčka na směnku představuje regulérní a poctivý finanční produkt. Je nabízena výhradně v nebankovním sektoru.

Tento úvěr vám poskytne soukromá osoba a je jedno, zda to bude váš příbuzný nebo kdokoliv získávající tímto způsobem pasivní příjem. Přesto věnujte dostatek času na výběr vhodného věřitele.

Peníze na směnku poskytuje veliké množství soukromých investorů a drtivá většina z nich je poctivých, ovšem najdou se i podvodníci zakládajících svůj byznys na ožebračování neznalých klientů. Prostudujte nabídky a pokud ve vás věřitel nevzbuzuje důvěru nebo chce-li nějaké peníze předem, oslovte někoho jiného.

pujcka bez registru

Bezpečné půjčky na směnku

Abychom vám ulehčili hledání, představíme si tři prověřené soukromé investory poskytující půjčky na směnku.

Lepší půjčka

Poskytovatelé sdružení pod název Lepší půjčka s úspěchem nabízejí již 5 let úvěry na směnku. Od 100 Kč si půjčíte, když vyplníte žádost na internetových stránkách Lepší půjčky. Dočkáte se velice rychlého úvěru s pevným úrokem ve výši 15%. Věřitelé Lepší půjčky působí celorepublikově, proto vaše bydliště není překážkou, ať je kdekoliv. Na příslušných stránkách si můžete prohlédnout i vzor směnky, kterou budete vyplňovat.

Nasměnku.com

Takto nazval svůj web spolehlivý pardubický poskytovatel půjčky na směnku. Částku ve výši 1000 až 1000000 Kč získáte vyplněním formuláře na stránkách Nasměnku.com. Žádost bude okamžitě posouzena a věřitel vám učiní nabídku. Pokud na ni přistoupíte, na soukromé schůzce vyplníte směnku a obdržíte požadovanou hotovost.

Pragues.net

Od 5000 do 5000000 Kč vám poskytne soukromý investor z Prahy, který provozuje stránky Pragues.net. Půjčka je dostupná po celé ČR, ale schůzka proběhne vždy v hlavním městě.

Věřitel po klientech vyžaduje některé informace. Výše úroků se odvíjí od účelu půjčky, ale mnohdy bývá zohledněno i rodinné zázemí a lokalita vašeho bydliště. Na velikost půjčené částky může mít vliv i váš zdravotní stav, pokud ho budete ochotni sdělit. Ve výsledku počítejte nejen s měsíčním úrokem v intervalu 3 až 15% z nezaplacené částky, ale i se zodpovědným přístupem ze strany věřitele.

nebankovní úvěr bez registru

Bezpečnou půjčku na směnku bez problémů najdete!

Kvalitní půjčky na směnku najdete u soukromých věřitelů a nic nezkazíte oslovením sdružení s názvem Lepší půjčka nebo investorů na stránkách Pragues.net či Nasměnku.com. Vždy se potkáte s jednoduchými a bezpečnými úvěry, které již pomohly velkému množství lidí. Proto není důvod, proč by nemohly pomoci i vám.