Rychlé půjčky na účet

Každý, kdo potřebuje peníze ve formě půjčky, velmi ocení rychlé zaslání půjčky na vlastní bankovní účet. Je to logické, neboť rychlá půjčka na účet může vyřešit mnoho problémů s financemi. V následujícím textu si představíme, za jakých podmínek můžete půjčku získat a dozvíte se o vybraných společnostech, u kterých je možné o půjčku požádat online přes internet.

Hlavní výhody rychlé půjčky na účet

  • Mezi obecnými výhodami rozhodně figuruje bezpečnost finančních prostředků, kterou bankovní převod nabízí. Nejde přitom pouze o to, že nemůžete být přepadeni a okradeni o peníze, jak se to může stát u půjčky vyplacené v hotovosti. Důležité jsou i takové faktory, že pokud máte půjčku na bankovním účtu, je nižší riziko, že peníze utratíte za něco jiného, než je splacení vašich dluhů, kvůli kterým jste si peníze půjčili.
  • Dalším významným bonusem je skutečnost, že rychlé půjčky na účet poskytuje mnohem více finančních společností a bank, než je tomu u půjček v hotovosti. Proto můžete získat nejenom obnos peněz ve formě půjčky, ale také díky větší konkurenci na trhu s půjčkami dosáhnete, jako zákazník, na výhodnější podmínky.

Nejčastější požadavky, které musíte splňovat, při podání žádosti o rychlou půjčku na účet

  • plnoletost (obvykle 18 let)
  • české občanství nebo trvalý pobyt v ČR (někteří poskytovatelé půjčují pouze občanům ČR)
  • vlastní bankovní účet (nemůžete ho nahradit účtem příbuzného nebo partnera)
  • trvalý příjem (např. příjmy ze zaměstnání, podnikání, důchodu apod.)
  • mobilní telefon (pouze u některých společností)

Výše uvedený výčet je pouze informativní a obecný, protože každá nebankovní společnost nebo banka má vlastní podmínky, které musí žadatel splňovat. Přesto platí, že zde uvedených 5 bodů v drobných obměnách, budete potřebovat v podstatě u jakékoliv žádosti o rychlou půjčku na účet.

online pujcka ihned na ucet

Vybrané příklady rychlých půjček na účet

Bleskurychlá půjčka VATA online

nebankovní půjčky bez doložení příjmů

Půjčka VATAonline je vhodná pro každého, kdo se spokojí s limitem 4 999 Kč, což je maximální částka půjčky, o kterou můžete požádat. Nejmenší částka je 100 Kč a doba splatnosti se pohybuje od 1 do 35 dnů. Hlavní devizou je rychlost, protože půjčku můžete získat již během několika desítek minut od podání online žádosti. Tato doba ovšem platí pouze v provozních hodinách společnosti, která půjčku VATAonline nabízí, přičemž provozní hodiny jsou od pondělí do pátku, vždy od 9,00 do 18,00 hodin. Pokud podáte žádost v jiném termínu, bude vyhodnocena a poskytnuta v nejbližším možném čase běžné provozní doby společnosti. Pro získání půjčky musíte doložit zdroj příjmu a zaplatit registrační poplatek 1 Kč, který slouží k ověření pravosti údajů žadatele o půjčku VATAonline.

Získat půjčku VATA online

Kouzelná půjčka do 60 minut

Další rychlou půjčku na účet nabízí nebankovní společnost Kouzelná půjčka s.r.o., přičemž slibuje, že peníze obdržíte do 60 minut od schválení žádosti. Kouzelná půjčka je poskytována v hodnotě od 1 000 Kč do 10 000 Kč a splatnost je od 2 do 30 dnů. Hranice 10 000 Kč ovšem není u Kouzelné půjčky konečná. Může se totiž navýšit až na 50 000 Kč, pokud se stanete stálými klienty společnosti, kteří řádně a v termínech platí všechny závazky. Pro úspěšné schválení žádosti musíte vlastnit mobilní telefon a bankovní účet. Zajímavou nabídkou je u Kouzelné půjčky možnost, že si necháte půjčku poslat přímo ve formě úhrady vašeho dluhu na účet vašeho věřitele.

Získat Kouzelnou půjčku

Rychlá půjčka na účet Zaplo

Do třetice všeho dobrého je tu rychlá půjčka na účet Zaplo. Vyřízení je opravdu rychlé, peníze můžete mít na účtě již do 12 minut a první půjčku do 5000 Kč získáte dokonce zdarma.

Získat půjčku Zaplo

Získat rychlou půjčku na účet není vůbec nic nemožného a je evidentní, že tento druh půjčky vám může pomoci vyřešit hodně problémů s vašimi dluhy. Věříme, že jsme vám prostřednictvím našeho článku pomohli s orientací na trhu s půjčkami a také při výběru konkrétní společnosti, u které o půjčku požádáte. Ať vám rychlé půjčky na účet dobře poslouží!

Získat první půjčku od Zaplo zdarma