Půjčky do 24 hodin

Pokud si potřebujete půjčit peníze, obvykle nechcete čekat několik dní na vyřízení půjčky. Je to logické, neboť zájemce o půjčku většinou potřebuje peníze rychle a navíc nechce ztrácet drahocenný čas zdlouhavým vyřizováním půjčky. Právě z těchto důvodů jsme se zaměřili na půjčky do 24 hodin, které jsou efektivním nástrojem vedoucím k vyřešení vašich závazků. Za jakých podmínek můžete tyto půjčky získat a proč jsou výhodné, se dozvíte v tomto článku. Navíc vám nezapomeneme představit několik konkrétních společností, které půjčky do 24 hodin nabízejí, a které vám mohou velmi rychle vytrhnout „finanční trn“ z paty.

V čem se půjčky do 24 hodin podobají

  • Jak jsme již uvedli, hlavním znakem těchto půjček je jejich rychlost, která by neměla přesáhnout 24 hodin. Tento termín je obvykle počítán od doby schválení půjčky, přičemž samotné schválení může trvat několik desítek minut až hodin, pokud máte v pořádku všechny požadované podklady. Určitým omezením schválení a zaslání půjčky do 24 hodin můžou být v některých případech víkendy a doba mimo provozní dobu poskytovatelů půjček. Proto je vždy dobré se při výběru společnosti podívat i na tuto skutečnost.
  • Dalším většinovým znakem je fakt, že půjčky do 24 hodin se obvykle poskytují v částkách maximálně okolo 10 000 Kč. Některé firmy se tomuto klíči vymykají a nabízejí větší částku nebo naopak menší. Můžete se setkat i s tím, že celková dosažitelná částka půjčky je ovlivněna počtem opakování, tedy čím častěji si u dané firmy půjčíte, tím dosáhnete na vyšší sumu. To vše za předpokladu, že jste předchozí půjčky splatili včas a bez problémů.
  • Vzhledem k relativně menšímu objemu půjčky se také doba splatnosti pohybuje v kratších intervalech, konkrétně platí, že nejčastěji si můžete splátku půjčky zvolit od 1 do 45 dnů.
  • Většina půjček je poskytována na bankovní účet žadatele, který musí být založen na jeho jméno. S bankovním účtem souvisí i možnost povinnosti zaslat registrační poplatek ve výši 1 Kč na účet poskytovatele půjčky, který slouží k ověření totožnosti žadatele. Tento krok vyžaduje pouze část společností, zrovna tak jako někteří poskytovatelé nabízejí možnost zaslat finanční prostředky poštovní složenkou nebo je doručí v hotovosti. Ovšem u poštovní složenky se doba poskytnutí půjčky může prodloužit až na 4 dny.
  • rychla pujcka bez prijmu

Konkrétní půjčky, jejich vybrané podmínky a výhody

U Ferratum půjčky až 10 000 Kč

U Ferratum půjčky můžete požádat o 1 000 až 10 000 Kč se splatností 7 až 45 dnů. Půjčka Ferratum nabízí hned několik výhod, které již přesvědčily mnoho zákazníků. Mezi ně patří skutečnost, že o půjčku můžete požádat bez ručitele a není vyžadováno zajištění nemovitosti. Nezanedbatelnými výhodami je i to, že nepotřebujete mít potvrzení příjmu a za malý poplatek si můžete splátku až 2x odložit. Výjimečná je také horní hranice věku, kdy můžete půjčku obdržet, neboť je nastavena na hranici 85 let. Na opačné straně je minimální věková hranice 21 let, což lze ovšem považovat spíše za nevýhodu, neboť mnoho konkurenčních firem půjčuje již od 18 let.

Získat Ferratum půjčku

Buďte ve vatě s VATA online

online půjčka ihned bez registru

Nabídka VATAonline splňuje všechny rysy půjčky do 24 hodin, neboť ji můžete mít v provozních hodinách společnosti již během několika desítek minut, s výjimkou víkendů a svátků, o které se termín doručení peněz prodlužuje. Provozní hodiny jsou každý pracovní den od 9,00 do 18,00 hodin a půjčku VATAonline můžete získat již od 100 Kč až do 4 999 Kč s dobou splatnosti od 1 do 35 dnů. U VATAonline musíte doložit výši vašeho příjmu a jste povinni zaslat registrační poplatek 1 Kč. Nezanedbatelnou výhodou je možnost prodloužit půjčku až o celkových 90 dnů, ovšem musíte počítat s poplatkem za tento úkon.

Získat půjčku VATA online

Zaplo půjčka až 12 500 Kč

Dostáváme se k půjčce, která výši půjčky do 24 hodin odstupňuje podle věrnosti klienta. Napoprvé dosáhnete na 5 000 Kč, při druhé žádosti až na 7 000 Kč, při třetí na 10 000 Kč a pak až na 12 500 Kč. Velkou výhodu přináší první půjčka, kterou můžete mít zcela bez poplatků a úroků, jestliže ji splatíte včas – doba splatnosti je nastavena od 7 do 30 dnů. Abyste Zaplo půjčku získali, musíte být plnoletí, mít české občanství a součástí je i požadavek bezdlužnosti. Také u Zaplo půjčky je možné obdržet finanční prostředky na váš bankovní účet v řádu desítek minut až 24 hodin.

Získat první půjčku od Zaplo zdarma

Na základě našeho článku vidíte, že společnosti poskytující půjčky do 24 hodin jsou na potřeby zákazníků dobře připraveny. Proto stačí, abyste si dobře zvážili všechny nabízené parametry a následně podali žádost o půjčku online.

půjčka pro problémové klienty