SOS půjčka před výplatou

Chybí vám hotovost a velice nutně ji potřebujete? Nemile vás překvapil účet od operátora na vysokou částku nebo přišel nečekaně velký nedoplatek za energie? Existuje tisíc a jedna možnost, kdy se člověk dostane do situace, kdy potřebuje peníze a do výplaty je daleko. Takové potíže můžete v klidu a velmi rychle vyřešit pomocí velmi oblíbeného produktu na českém i zahraničním trhu a tím je SOS půjčka před výplatou.

SOS půjčky před výplatou jsou v současnosti jedním z nejoblíbenějších produktů v oblasti úvěrů pro každého, kdo z nějakého důvodu potřebuje rychle uhradit nějaký závazek a nemá na něj dostatek financí. Jaké jsou podmínky získání SOS půjčky před výplatou a jaké jsou její výhody a nevýhody? Čtěte dál a vše se dozvíte.

SOS půjčka před výplatou a informace o ní

SOS půjčka před výplatou se většinou řadí mezi krátkodobé a menší úvěry. Většina klientů se s žádostí o půjčku obrací na nebankovní společnosti, protože v bance malé a rychlé půjčky málokdy poskytují, navíc jejich přísným sítem projde jen málokdo.

O SOS půjčku před výplatou můžete požádat několika způsoby a to buď vyplněním internetového formuláře, přes SMS zprávu nebo telefonicky. Tyto půjčky bývají velmi rychle vyřízené, často v řádu několika hodin a ani většinou nemusíte dokládat svůj příjem nebo hledat ručitele. Půjčka je neúčelová a vy můžete využít peníze na cokoliv. Navíc společnosti nenahlížejí ani do registru dlužníků, a proto mají šanci i rizikoví klienti. SOS půjčky před výplatou jsou většinou menšího rozsahu a doba splatnosti se pohybuje v řádu dní. Protože se splácí celá najednou, jsou zde velmi příznivé úroky, které nejsou tak vysoké. Navíc pokud splatíte celou částku i s navýšením včas a bez problémů, můžete si podruhé půjčit obvykle víc.

online pujcka bez registru

Podmínky pro poskytnutí sos půjčky před výplatou:

 • Věk minimálně 18 let
 • Doložitelný příjem (některé společnosti příjem nepožadují)
 • Mobilní telefon, e-mail a vlastní bankovní účet
 • Žádný nesplacený závazek vůči vybrané společnosti

Výhody sos půjčky před výplatou:

 • Rychlé vyřízení je hlavní výhodou těchto půjček; své peníze můžete mít na účtu ještě týž den od požádání
 • Půjčky se nepojí téměř s žádnou administrativou
 • nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu
 • Půjčky na žadatele nekladou vysoké nároky, není potřeba ručitel, nehledí do registru dlužníků a tím pádem jsou dostupné téměř každému
 • Půjčku můžete vyřídit rychle z pohodlí domova, stačí vám k tomu jen internet a telefon
 • Půjčka je neúčelová a vy můžete použít peníze na cokoliv

Nevýhody sos půjčky před výplatou:

 • U půjčky před výplatou je nevýhodou především poplatek z půjčené částky, který na konci doby splatnosti musíte uhradit spolu s dlužnou částkou

Společnosti poskytující sos půjčky před výplatou

Na našem trhu se objevuje stále více společností poskytující sos půjčky před výplatou. Pojďme si představit některé z nich, jejichž společným jmenovatelem je rychlost a snadné vyřízení.

rychla online pujcka

Kredito24

Kredito24 je českou společností poskytující krátkodobé nebankovní půjčky, jejichž hlavní výhodou je rychlost. Společnost se prezentuje půjčkami, které patří k nejrychleji vyplaceným na trhu. Díky automatickému rozhodnutí můžete mít peníze na účtu dokonce již do 15 minut.

Půjčit si můžete maximálně 12 500 Kč. Tuto částku můžete získat ale až při druhé žádosti. Jako nový klient si půjčíte jen do částky 4500 Kč. Splatnost půjčky je až 30 dní a není potřeba dokládat svůj příjem. Pokud z nějakého důvodu nebudete schopni půjčku včas splatit, můžete si dobu splatnosti odložit za poplatek.

Získat půjčku Kredito24

Zaplo

Zaplo Finance poskytuje rychlé online půjčky. Společnost je součástí 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností, specializujících se na malé půjčky. Mimo ČR již poskytla půjčky více než 2 milionů klientů v dalších jedenácti zemích světa.

Půjčit si můžete rychle a jednoduše. Stačí jen vyplnit jednoduchou online žádost, dodat kopii OP a zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč. Tímto poplatkem si společnost ověřuje, že uvedený bankovní účet je skutečně váš. O schválení se dozvíte téměř okamžitě. Pokud jste nový zákazník, máte první půjčku úplně zdarma. Kolik si půjčíte, tolik zaplatíte. První půjčka pro nového zákazníka může činit maximálně 5000 Kč se splatností 30 dní. Jestliže vše bez problémů splatíte, můžete si po sedmi dnech zažádat znovu a již o vyšší částku. Úhradu dluhu je možné prodloužit; pokud víte, že nebudete moci peníze včas zaplatit, kontaktujte neprodleně společnost a domluvte se s nimi.

Získat Zaplo půjčku

Půjčit si peníze není v dnešní době žádný problém. Horší to už často bývá se splácením. Půjčujte si vždy jen tolik, kolik opravdu potřebujete a kolik jste schopni zaplatit. Pokud tyto zásady dodržíte, může vám často půjčka pomoci z velkých finančních problémů.