TOMMY STACHI recenze

Každá bankovní i nebankovní půjčka bývá vystavena všemožným dohadům a diskuzím, zda je spolehlivá, férová a bezpečná. Jelikož mezi zajímavé produkty patří i Snadná půjčka od TOMMY STACHI, zaměřili jsme dnešní recenzi právě na ni. Dozvíte se základní informace o společnosti, výhody (případně nevýhody) jejích úvěrů a podmínky pro jejich sjednání. Pokud vás zajímá, jak vše dopadlo, čtěte dále.

Nebankovní společnost TOMMY STACHI

Jedním z důležitých ukazatelů důvěryhodnosti a serióznosti společnosti je její historie. Na jejím základě lze vyloučit i známky podvodného jednání.

Společnost TOMMY STACHI s.r.o. funguje na českém trhu se spotřebitelskými úvěry již od roku 2004. Za tu dobu si vybudovala silné a stabilní postavení a dobré jméno, které je symbolem kvality a důvěry. Půjčku poskytla již více než 40 000 spokojených klientů.

Při poskytování úvěrů klade TOMMY STACHI důraz na rychlost, jednoduchost vyřízení, bezpečnost a vždy ověřuje schopnost klienta půjčku splácet. Veškeré podmínky smlouvy a konečnou částku, kterou zaplatí včetně případných navýšení za pozdní splácení, zná klient předem.

Již tyto skutečnosti ukazují na to, že se jedná o stabilní společnost, která neporušuje žádné zákony, a vzhledem k počtu jejích klientů je vidět, že se jedná o velmi oblíbené a úspěšné půjčky bez jakýchkoliv náznaků podvodu. Proč se tedy občas o důvěryhodnosti společnosti spekuluje, na to se na následujících řádcích podíváme podrobněji.

3 pochybnosti o Snadné půjčce, které vzbuzují diskuze, zda se nejedná o podvod

 • Půjčky jsou poskytovány bez ručitele a zajištění nemovitosti – toto tvrzení vychází z předpokladu, že půjčky jsou poskytovány úplně každému a v důsledku toho se můžou zákazníci společnosti dostávat do finančních problémů, což by přinášelo TOMMY STACHI výhodu při následném vymáhání. Tento argument nemá nejmenší šanci obstát, neboť v podmínkách společnosti je uvedeno, že půjčku může dostat pouze ten, kdo má příjmy ze zaměstnání, podnikání nebo důchodu, a to v minimální výši 10 000 Kč. Půjčka je svěřena jen lidem, kteří mají stálé příjmy dostačující na splácení půjčky.Společnost samozřejmě tuto skutečnost důkladně ověřuje.
 • Velmi rychlá půjčka v hotovosti do 20 minut je divná – určité skupině lidí se zdá zvláštní, že lze půjčku TOMMY STACHI získat tak rychle a ještě v hotovosti. Je pravdou, že hotovostní půjčky poskytuje méně firem, než bezhotovostní půjčky. Hlavním důvodem je větší administrační a bezpečnostní zátěž na provoz pobočky, což ovšem nelze považovat za podvod, ale naopak za významnou výhodu a potvrzení vstřícnosti firemní strategie směrem k zájemcům o půjčku. Mimoto, existence kamenné pobočky také přispívá k větší důvěryhodnosti společnosti.
 • Půjčka pro důchodce a osoby s invalidním důchodem je nezodpovědná – tento názor by mohl být oprávněný, kdyby společnost TOMMY STACHI půjčovala všem důchodcům a lidem s invalidním důchodem bez rozdílu. Jenže o půjčku můžou požádat pouze tehdy, pokud jejich měsíční příjmy dosahují nejméně 10 000 Kč. Tento limit je zárukou, že se nezadluží sociálně slabí jedinci, kterým by mohl podobný závazek způsobit velké problémy, a proto se ani tentokrát nejedná o podvod nebo nezodpovědnost.

Co Snadná půjčka od TOMMY STACHI nabízí

 • částku od 5 000 Kč do 150 000 Kč
 • dobu splatnosti 12 až 42 měsíců
 • možnost online sjednání
 • odeslání peněz na váš bankovní účet druhý den po podepsání smlouvy
 • u hotovostní půjčky výplata peněz do 20 minut na pobočce
 • není potřeba dokládat účel, na který peníze potřebujete
 • pro její získání nemusíte mít ručitele ani zástavu
 • bez poplatků předem
 • předčasné splacení zdarma
 • pro zaměstnance, živnostníky, důchodce i ženy na mateřské dovolené

Podmínky pro získání Snadné půjčky

 • Trvalý pobyt v ČR nebo SR
 • Věk minimálně 21 let
 • Bez exekuce a insolvence
 • Prokazatelné měsíční příjmy min. 10 000 Kč
 • Nebýt ve zkušební době/podnikat déle než 6 měsíců

Shrnutí recenze na společnost TOMMY STACHI

V recenzi jsme popsali nejčastější argumenty, které vzbuzují diskuze, zda není Snadná půjčka a samotná společnost TOMMY STACHI podvodem, včetně jejich vyhodnocení. O podvod se rozhodně nejedná, naopak jde o prověřenou společnost, která má u nás již více než třináctiletou historii. Proto, pokud se rozmýšlíte nad půjčkou, již nic vám nebrání v tom, vyzkoušet Snadnou půjčku od TOMMY STACHI, která vám pomůže překlenout horší časy i splnit si svá přání.

 

Žádat o půjčku od společnosti TOMMY STACHI můžete na:

tommystachi.cz