Snadná půjčka

Termínem snadná půjčka jsou označovány takové půjčky, které jsou jednoduše dostupné širokému spektru zájemců. Obvykle je poskytují nebankovní společnosti, které ve svém obchodním modelu počítají s větší rizikovostí, která se vyskytuje zejména u klientů s nižšími příjmy nebo problematičtější platební historií. Pokud vás zajímají hlavní charakteristiky snadné půjčky, jakož i informace, kde ji můžete získat, tak jste na správném místě, neboť přesně těmto oblastem se věnuje náš článek.

Čím je snadná půjčka typická

Jak jsme již uvedli, nejdůležitější výhodou je snadná dostupnost této půjčky pro většinu zájemců. Ta je charakterizována několika faktory, přičemž jednotliví poskytovatelé je mohou splňovat komplexně nebo jenom z části:

  • o snadnou půjčku můžete požádat online prostřednictvím internetu nebo za pomoci mobilního telefonu formou SMS
  • půjčka je schválena a odeslána během 1 hodiny, ovšem maximálně do 24 hodin
  • o snadnou půjčku můžou požádat zaměstnanci, OSVČ, důchodci i ženy na mateřské
  • v některých případech ji také mohou získat nezaměstnaní bez doložení příjmu
  • u snadné půjčky není vyžadován ručitel a ani zajištění nemovitosti
  • půjčku charakterizuje bezúčelovost, tedy nemusíte uvádět, za co vypůjčené peníze utratíte
  • na snadnou půjčku často dosáhnou i tzv. problémoví klienti, kteří mají zápis v registru dlužníků

2 nejdůležitější body, na které byste si měli dát u snadné půjčky pozor

  • Největším rizikem této půjčky je jednoduchost, s jakou ji může velká část zájemců o půjčku získat. Pokud nepatříte mezi dostatečně finančně stabilní žadatele nebo nemáte adekvátní finanční gramotnost, dobře si rozmyslete, zda o snadnou půjčku požádáte a v jaké výši, abyste se nedostali do problémů se splácením.
  • rychlé internetové půjčky bez poplatku
  • Při výběru poskytovatele půjčky dbejte nejenom na výši úroků z poskytnuté snadné půjčky, ale také na související poplatky, které se můžou uplatňovat již při uzavření smlouvy, ale téměř vždy se vyskytují u žádosti o prodloužení splátek proti původnímu termínu.

Kde můžete získat snadnou půjčku

Půjčka Via SMS

Snadnou půjčku Via SMS může získat většina zájemců včetně těch, kteří jsou zařazeni mezi tzv. problémové klienty, s výjimkou žadatelů, jenž v době podání žádosti dluží u jiné finanční společnosti. U první půjčky si můžete vypůjčit od 50 Kč do 4 500 Kč, ovšem pokud se zařadíte mezi stále klienty půjčky Via SMS, bude vám limit navýšen až na konečných 12 000 Kč, přičemž doba splatnosti je nastavena od 1 do 30 dnů. Žadatel o půjčku musí být plnoletý, měl by mít vlastní bankovní účet a mobilní telefon. Finanční prostředky po schválení půjčky obdržíte na váš bankovní účet během pár desítek minut, nejdéle však do 2 pracovních dnů, podle vaší banky.

Získat půjčku

Zaplo půjčka

Další půjčkou, u které nemusíte dokládat své příjmy, je půjčka Zaplo, která nabízí částku od 1 000 Kč do 5 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dnů. Pro zájemce o půjčku, kteří o Zaplo uvažují poprvé, je velkou výhodou nabídka na první půjčku zdarma, pokud vypůjčené finanční prostředky vrátí v dohodnutém termínu splatnosti. Každá další půjčka je již standardně zpoplatněna, ale při opakovaném půjčení může být postupně zvýšena až na finálních 12 500 Kč. Peníze jsou zasílány výhradně na bankovní účet žadatele, který musí být plnoletý a nesmí být občanem jiné země, než České republiky.

Získat půjčku

Snadná půjčka od PRONTO CREDIT

O Pronto půjčku může požádat i klient, který má záznam v registru dlužníků, navíc tato půjčka nabízí nejenom zajímavou částku od 5 000 Kč do 50 000 Kč, ale také dobu splatnosti, jenž se pohybuje od 12 do 48 měsíců. Jestliže tedy potřebujete půjčku rozložit na delší období, je pro vás Pronto půjčka ideální volbou. Abyste ji získali, musíte mít vlastní bankovní účet, na který vám budou peníze připsány do 48 hodin od schválení snadné půjčky. Dále byste měli mít mobilní telefon, věk nejméně 20 let a trvalý pobyt na území ČR, nebo rovnou české občanství.

Věříme, že jsme vám dostatečně ukázali, že na snadnou půjčku dosáhne v podstatě každý, kdo potřebuje půjčit peníze. Pokud se vyhnete výše zmíněným rizikům, může vám být snadná půjčka dobrým služebníkem.