Rychlá půjčka na účet ihned

Rychlá půjčka se díky svým parametrům stala doslova fenoménem dnešní doby a je stále žádanějším nebankovním produktem. Pokud máte jakékoliv finanční potíže a musíte je řešit okamžitě, rychlá půjčka na účet ihned vám může vytrhnout trn z paty. Opravdu nejste sami, kdo plánuje své finance od výplaty do výplaty. Pak ale stačí nenadálý výdaj a místo klidného spánku řešíte napnutý rodinný rozpočet. Uvědomte si, že stres kvůli momentálnímu nedostatku peněz vám na zdraví nepřidá, proto je lepší situaci řešit a obrátit se na solidního věřitele, který vám poskytne finanční pomoc. Dobrá rychlá půjčka na účet ihned vám pomůže a vrátí vaše rodinné finance do normálního stavu.

Rychlých půjček je mnoho

Rychlou půjčku ihned na účet budete muset hledat u nebankovních poskytovatelů, protože v bankách s žádostí o několik tisíc korun s největší pravděpodobností neuspějete. Při pátrání po nebankovní sféře brzy zjistíte, že věřitelů, kteří nabízejí rychlou půjčku na účet, je velké množství. Proto dobře pročítejte podmínky nabízeného úvěru, neboť dobrou volbou můžete ušetřit dost peněz. Věříme, že vám výběr usnadní i následující text, ve kterém se na rychlé půjčky zaměříme.

on-line půjčka

Výhody rychlé půjčky s penězi ihned na účtu

Obliba rychlých půjček roste právě díky výhodám, které byste například u bankovních úvěrů hledali marně.

Rychlost vyřízení půjčky. Díky absenci složitého schvalovacího procesu máte peníze na účtu během několika minut.

Diskrétnost. O tom, že si chcete půjčit peníze, nikdo nemusí vědět.

Dostupnost. Poskytovatelé nekladou tak veliký důraz na bonitu klienta, nenahlížejí do registrů dlužníků a nepožadují žádnou zástavu nebo ručení. Proto na rychlou půjčku může dosáhnout prakticky každý.

Pohodlí při sjednání půjčky. Vzhledem k tomu, že žádost o rychlou půjčku podáváte online, jste ušetřeni jak cesty na pobočku finanční instituce, tak čekání na úředníka, až na vás bude mít čas.

Splatnost. Rychlá půjčka ihned na účet je poskytována na několik dnů s maximem na dva měsíce. Výhodou je, že na krátkodobý dluh v řádech několika tisíc korun nezapomenete a většinou úvěr bez problémů zaplatíte.

Sjednání rychlé půjčky

Celý proces získání půjčky je nesmírně jednoduchý a rychlý. Na internetových stránkách poskytovatele se zpravidla zaregistrujete a následně si vyberete částku a dobu splatnosti. Mnoho společností vám coby novému klientovi nedá sice půjčku v maximální výši, ale pokud úvěr včas zaplatíte, můžete příště zažádat o více peněz za lepších podmínek. Pozor, některé společnosti v rámci konkurenčního boje nabízejí první půjčku pro nového žadatele úplně zdarma bez jakýchkoliv poplatků!

Po vyplnění online žádosti vám většinou zavolá operátor a úvěr si vyřídíte při krátkém rozhovoru. Po schválení obdržíte celou částku na účet během několika minut. Pokud si od stejné společnosti půjčíte opakovaně, nikdo už vám volat nebude a peníze dostanete okamžitě.

Minimální požadavky na klienta

K žádosti o rychlou půjčku musíte být plnoletí, v některých případech je vyžadován věk 21 let. Samozřejmostí je české občanství, některé společnosti půjčí i cizincům s trvalým pobytem na našem území. U rychlé půjčky ihned na účet bývá vyžadován příjem, který nemusí nutně pocházet ze zaměstnání. Proto si o peníze mohou zažádat jak důchodci, tak i maminky na mateřské dovolené.

půjčka bez registru

Výhodné půjčky od prověřené společnosti

Nechcete-li složitě pátrat po rychlé půjčce, nic nezkazíte oslovením společností Ferratum Bank, Zaplo a Zaimo, které patří na trhu s půjčkami mezi favority.

Ferratum Bank

Od Ferratum Bank obdržíte až 10 000 Kč se splatností od 7 do 45 dnů, přičemž první půjčka do 3000 Kč je pro vás připravena zdarma. Veškeré poplatky budete vědět před schválením úvěru. Ferratum Bank na vás coby žadatele bude mít jediný požadavek – věk od 21 do 85 let. Při prvním kontaktu se společností vám zavolá operátor, při opakovaných půjčkách budete dostávat peníze rovnou na účet.

Získat půjčku

Zaimo

Rychlá půjčka Zaimo vám může zajistit až 25 000 Kč do 15 minut na účtu díky inovativnímu procesu schvalování. Splatnost úvěru se pohybuje od 2 do 12 měsíců. K získání půjčky Zaimo vám stačí věk 18 let a platný občanský průkaz. Společnost nenahlíží do registrů dlužníků, nepožaduje doložení příjmu ani ručitele. Počítejte s tím, že po schválení úvěru budete muset převést 1 Kč kvůli identifikaci vašeho bankovního účtu. Transparentní podmínky úvěru a profesionální jednání jsou samozřejmostí.

Získat půjčku

Zaplo

Svým způsobem unikátní rychlou půjčku nabízí firma Zaplo. Zde si totiž můžete poprvé půjčit až 5000 Kč na 30 dní úplně zdarma. Pokud budete žádat společnost Zaplo opakovaně, můžete se dostat na maximální částku 12 500 Kč se splatností od 7 do 30 dnů. K rychlé půjčce Zaplo potřebujete platný OP, české občanství a nesmíte mít dluhy u jiných institucí. Po registraci a vyplnění online formuláře oskenujete svůj OP a kopii pošlete na mail společnosti. Jakmile poukážete 1 Kč na účet Zaplo.cz kvůli ověření vašeho účtu, budou vám ihned odeslány peníze.

Získat půjčku

Výhodná rychlá půjčka na účet ihned se vyplatí!

Lze očekávat, že spokojených zájemců a žadatelů, které zaujala rychlá půjčka na účet ihned bude stále přibývat díky jejím nesporným výhodám. Navíc, poskytovatelé těchto finančních produktů se stále snaží vylepšovat své služby. Pokud se porozhlédnete po prověřených společnostech, nemůžete žádostí o rychlou půjčku nic zkazit. A u některých věřitelů jako noví klienti vůbec nic neriskujete, neboť vám budou peníze zapůjčeny úplně zdarma, jak jsme zmínili v našem článku. Věříme, že jsme vám pomohli zmapovat princip rychlých půjček, a že pokud se pro půjčku rozhodnete, budete mít o velkou starost míň.