Půjčky pro nezaměstnané ihned

Být bez zaměstnání a bez prostředků je samo o sobě dost těžké. Pokud však přišlo ještě nenadálé placení faktur či se vám doma něco porouchalo, je situace ještě mnohem horší. Půjčka se v takové chvíli hledá velice těžko, protože v bance lidem bez stálého příjmu nepůjčí a navíc je vyřízení poměrně zdlouhavé. Naštěstí i lidé bez práce mají dnes šanci půjčku získat, a to od společností, které vyšly těmto lidem vstříc, a připravily jim úvěr na míru. Pokud jste vy sami v situaci, že nemáte stálý příjem plynoucí ze zaměstnání, a potřebujete rychle půjčit peníze, jste na správném místě, jen čtete dál.

V dnešním článku s názvem půjčky pro nezaměstnané ihned si představíme specifickou a zároveň trochu omezenou kategorii finančního trhu. Společnosti poskytující tento typ půjček se totiž musejí potýkat s jistým rizikem, které je spojeno s půjčkou, kterou poskytnou osobě bez příjmu. Ovšem to, že někdo momentálně nemá příjem, neznamená, že není schopný dostát svým závazkům. Jak jsme již zmínili, bankovní sektor je těmto lidem uzavřen, proto je možné hledat půjčky pro nezaměstnané s rychlým obdržením peněz u nebankovních společností.

Půjčky pro nezaměstnané – krátkodobé i dlouhodobé

Existuje hned několik typů půjček pro nezaměstnané. Jedním z nich jsou krátkodobé půjčky, někdy označované jako SMS půjčky. Tyto půjčky se pohybují většinou v rozmezí od 500 do 12 000 Kč. Splácíte je jednorázově obvykle ve lhůtě 30 dnů. S půjčkou jsou spojené také poměrně vysoké poplatky, které musíte zaplatit spolu s půjčenou částkou. Nevýhodou těchto půjček je fakt, že pro většinu nových klientů nabízejí pouze omezenou částku.

Některé společnosti vám nabídnou i dlouhodobé půjčky a s nimi i větší částky. Tyto půjčky už většinou musí být něčím jištěny, a protože se jedná o půjčky pro nezaměstnané, bývá to nejčastěji nutnost zástavy nemovitosti. Jestliže tedy vlastníte dům či byt, kterým můžete ručit, vaše šance na půjčku se tak hodně zvyšují. Pokud se rozhodnete za půjčku ručit svým majetkem, musíte si být jistí, že budete schopni půjčku bez problému splatit, pokud byste totiž nespláceli, mohli byste v konečném důsledku o nemovitost i přijít.

Schvalování půjčky pro nezaměstnané ihned

Schvalování půjček pro nezaměstnané se řídí určitými kritérii. Každá společnost má své podmínky jinak nastavené, ovšem některé náležitosti jsou přesto společné. Většinou se jedná o zletilost, nutnost vlastnit bankovní účet a mobilní telefon, a také být občanem ČR. Další podmínky se již odvíjejí od poskytovatele a typu půjčky. Některé společnosti hledí na bonitu svých klientů více než jiné. U krátkodobých půjček jsou většinou podmínky o něco benevolentnější.

Poskytovatelé půjček pro nezaměstnané ihned

Poskytovatelů půjček pro nezaměstnané v poslední době přibývá. Ty, které zaujímají na trhu s půjčkami pevné místo, a můžete si u nich bez obav půjčit, si uvedeme v následujícím textu.

Vitacredit

Vitacredit je česká nebankovní společnost, která působí na českém trhu od roku 2010. Společnost poskytuje velice příznivý úrok. Můžete si zde půjčit i vyšší částky, ovšem je potřeba ručit nemovitostí.

pujcka lidem v insolvenci

Informace o půjčce:

 • Výše půjčky od 50 000 do 1 880 000 Kč
 • V současnosti velmi výhodná úroková sazba od 9,9 %
 • Doba splatnosti od 1 roku do 12,5 let
 • Půjčka je bez ručitele, bez doložení příjmů a bez kontroly registrů
 • Je nutná zástava nemovitosti
 • Pro vyřízení půjčky vám musí být mezi 18 – 75 lety, musíte mít nemovitost pro zajištění půjčky a bankovní účet

Chci získat půjčku

Zaimo

Půjčka Zaimo zajišťuje půjčky bez dokládání příjmů i bez kontroly registru. Peníze jsou připsány na účet takřka ihned od schválení žádosti. Zaimo má velmi vysoké procento schválených žádostí.

Informace o půjčce:

 • Půjčky jsou v rozmezí od 1000 do 25 000 Kč
 • Splatnost může být až 1 rok
 • Není potřeba ručitel, doložení příjmů ani zástava nemovitosti
 • Pro schválení vám musí být 18 let, musíte mít email, mobilní telefon a bankovní účet

Chci získat půjčku

Kredito24

Půjčka Kredito24 nabízí především expresní převod peněz na váš účet. Také můžete spravovat svůj účet pomocí mobilní aplikace. Nyní je navíc první půjčka úplně zdarma, její částka je ovšem omezená na 5000 Kč pro nové klienty.

Informace o půjčce:

 • Výše půjčky může činit až 15 000 Kč
 • Doba splatnosti je až 30 dní
 • Poskytnutí i vedení půjčky je zdarma
 • Půjčka je bez ručitele a doložení příjmů
 • Pro získání vám musí být 18 let, musíte být občan ČR a mít bankovní účet

Chci získat půjčku

půjčky pro nezaměstnané ihned jsou řešením nejen pro osoby bez příjmu, ale také pro důchodce, maminky na mateřské dovolené nebo i ty, kteří jsou momentálně ve výpovědní lhůtě. Všichni tito lidé nejsou většinou pro banku dostatečně lukrativní, ale mohou se ocitnout v situaci, kdy půjčku nutně potřebují. Pokud jste v takové situaci i vy, vzhledem k výhodně nastaveným podmínkám je výše popsaná půjčka tou pravou volbou.