Půjčky pro nezaměstnané

Na trhu půjček si dnes vybere opravdu každý, a to dokonce i ti, kteří momentálně nemají žádný stabilní příjem nebo z nějakého důvodu nechtějí svůj příjem prokazovat. Pro takovou půjčku samozřejmě nemůžete jít do banky, ale naštěstí existuje spousta nebankovních společností, které se předhánějí v různých nabídkách pro své klienty, a tedy i pro ty nezaměstnané.

Půjčky pro nezaměstnané nejsou určeny pouze těm, kdo opravdu práci nemají, ale mohou je využít i lidé ve zkušební nebo výpovědní době, maminky na MD či důchodci, protože i ti mají problém získat klasickou půjčku. Tyto půjčky jsou většinou poskytovány v nižších částkách, protože se hledí na platební možnosti klienta. Musí se tedy jednat o rozumnou částku, která žadateli pomůže vyřešit jeho finanční problémy, ale zároveň neohrozí jeho schopnost splácet.

Proč využít půjčky pro nezaměstnané?

půjčka pro nezaměstnané se vám hodí především v případě, kdy nutně potřebujete něco zaplatit, ale momentálně nemáte dostatek financí a navíc jste bez pravidelného příjmu. I lidé bez práce musí své závazky plnit a faktury hradit včas.

Jak získat půjčku pro nezaměstnané

Získat tuto půjčku je velmi jednoduché. V době moderních technologií v podstatě ani nemusíte opustit svůj obývák. Stačí jen na internetových stránkách vybrané společnosti vyplnit online formulář, zvolit výši rychlé půjčky a dobu splatnosti a odeslat. K vyřízení stačí obvykle pouze občanský průkaz, nic víc není potřeba. Některé společnosti vyžadují také vlastní bankovní účet, telefon a emailovou adresu. Vlastnictví účtu může být ověřováno registračním poplatkem ve výši 1 Kč. Po schválení půjčky už nic nebrání tomu, abyste dostali své peníze, a to klidně i během 15 minut.

U těchto půjček se částky pohybují většinou okolo 10 000 Kč se splatností až 30 dní. Někdy je možné půjčku za poplatek prodloužit a vy tak máte na splacení delší čas. Vždy si pečlivě pročtěte všechny podmínky smlouvy a dobře si zaznamenejte, kolik musíte vrátit, abyste později nebyli nepříjemně překvapeni.

Jaké společnosti vám dají půjčku pro nezaměstnané

Chcete vědět, kdo poskytuje půjčky pro nezaměstnané? Společností je hodně a o několika z nich vám v našem článku napíšeme potřebné a nejdůležitější informace.

Zaplo

Zaplo je nebankovní společnost poskytující rychlé půjčky pro každého. Půjčit si můžete až 15 000 Kč na 30 dnů. Pokud první půjčku splatíte včas, nebude vám účtován žádný poplatek. O výsledku vaší žádosti se dozvíte během několika minut. Při žádosti o půjčku vám musí být minimálně 18 let, nesmíte mít žádný dluh vůči společnosti Zaplo a musíte vlastnit bankovní účet. Jako nový klient, a pokud je vám mezi 25 a 60 lety, si můžete půjčit až 8000 Kč na dobu 30 dnů a to vše zdarma. Při žádosti o půjčku Zaplo nepotřebujete ručitele ani spoludlužníka.

Chci získat půjčku

Kredito24

Kredito24 nabízí svým klientům rychlé půjčky online. Můžete si půjčit až 15 000 Kč na 30 dnů s možností prodloužení. Noví klienti si mohou půjčit maximálně 5000 Kč. Pokud navíc budete mít štěstí a budete žádat o v pořadí 100 půjčku, získáte jí celou zdarma. Vyřízení půjčky je opravdu rychlé a peníze můžete mít na účtu již během 15 minut od podání žádosti.

Chci získat půjčku

CreditOn

CredtiOn poskytuje rychlé SMS půjčky pro každého, kdo potřebuje rychlé peníze. První půjčka je jen do výše 4000 Kč na 30 dní. Jestliže budete vždy poctivě a včas splácet, můžete si při opakované půjčce získat až 20 000 Kč. Půjčka je bez ručitele, bez dokládání příjmů, s flexibilně nastavitelným datem splatnosti i výší půjčky. Je určena každému ve věku 18 až 75 let.

Chci získat půjčku

Nezaměstnanost je nezáviděníhodná, avšak nijak ojedinělá situace. Bez práce nebo trvalého příjmu se může někdy v životě ocitnout každý. I v této době však musíte platit složenky, takže pokud potřebujete rychlou finanční injekci, dobře vybraná nebankovní společnost vám jistě vytrhne trn z paty. Pokud si půjčíte skutečně jen tolik, kolik potřebujete, nemusíte se ničeho bát a v klidu si můžete o půjčku zažádat.