Půjčka Kredito24

Co dělat v případě, kdy nutně potřebujete koupit určitou věc, na kterou v současné chvíli nemáte dostatek finančních prostředků na svém bankovním účtu? Vyřešit to může krátkodobá půjčka Kredito24. Půjčte si několik tisíc do pár hodin – peníze budete mít včas a zároveň vyřešíte své starosti.

Splaťte půjčku do týdne a bez úroků

Půjčka Kredito24 nabízí různé výhody. Za zmínku určitě stojí, že všichni noví zákazníci, kteří splatí svůj první úvěr do sedmi dnů, nebudou muset platit úroky. Vrátí tedy jen to, co si půjčí. Nečekejte ani žádné skryté poplatky. U Kredito24 budete pokaždé přesně vědět, kolik zaplatíte. Flexibilní doba splatnosti umožňuje nastavit si splácení půjčky podle možností. Jedná se tedy o půjčku vhodnou před výplatou či na jednorázovou potřebu, neboť jí lze vrátit v rozmezí od jednoho do třiceti dnů. Maximální částka, kterou si můžete půjčit, je 12 500 Kč (nový klienti 4 500 Kč). Minimum je tisíc korun.

půjčka na účet

Výše úroků se odvíjí podle dvou faktorů – celková půjčená částka a doba splácení. Čím menší tyto hodnoty jsou, tím méně zaplatíte na úrocích. Jako konkrétní příklad lze uvést, že pokud si půjčíte 10 tisíc korun, které splatíte za 20 dní, za poplatky zaplatíte 2 a půl tisíce korun. Půjčku si můžete vzít naprosto na cokoliv, bez povinnosti udávat důvod. Je tedy jedno, jestli peníze použijete na nákup nějakého zboží, opravu rozbité pračky, či na zaplacení dluhu.

Požádejte o půjčku Kredito24 online

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá, vše řešíte online. Po vyplnění formuláře bude rozhodnuto, jestli na půjčku máte nárok či nikoliv. Při schválení žádosti o půjčku, musíte v dalším kroku převést 1 korunu na bankovní účet společnosti Kredito24, aby bylo číslo vašeho bankovního účtu potvrzeno a bylo jasné, že jste opravdu majitelem bankovního účtu. Celý proces trvá pouze několik desítek minut a vy tak budete mít peníze k dispozici prakticky ihned.

Zjistit víc o Kredito24 >>

Půjčka Kredito24

Ochrana před dluhovou pastí

Půjčka Kredito 24 také zajišťuje ochranu před dluhovou pastí. To znamená, že systém na základě vašich údajů, které jste napsali do formuláře, vyhodnotí, zda-li je ve vašich finančních možnostech splatit úvěr, o který žádáte. Pokud tomu tak nebude, bude vám společností nabídnuta nižší částka.

nebankovní půjčky bez příjmu

O půjčce Kredito24

Půjčka Kredito24 nabízí svým klientům rychlý a moderní způsob, jak získat až 12 500 korun. Ti poté splatí celou sumu na konci termínu, který si sami stanoví. Neplatí se tedy žádné průběžné týdenní či měsíční splátky.

půjčky ihned bez příjmu

Společnost Kredito24 je původem německou společností a díky tomu využívá veškerých zkušeností, které na německém trhu, kde působí mateřská firma, získala. Tato nebankovní společnost se pokouší pokaždé vyjít svým klientům vstříc a šance na získání půjčky je více než reálná.

Jaké výhody půjčka Kredito24 nabízí?

V případě, že klient nebude moci půjčku včas splatit, tak si za poplatek může splatnost prodloužit na další termín. I v tomto hledisku tedy společnost vychází co nejvíce vstříc.

půjčka pro podnikatele bez zástavy

Mezi další výhody, proč dát na trhu, na němž panuje silná konkurence, přednost právě půjčce Kredito24, patří i to, že:

  • Není nahlíženo do registru dlužníků
  • Není potřeba dokládat příjmy
  • Není potřeba mít s sebou ručitele

Požádat o půjčku >>