Půjčky bez registru a solusu

Když nemáte rodinným rozpočtem pokryty finančně náročnější části roku nebo neočekávané výdaje, nic se neděje. Při výši dnešních platů nejde o nijak výjimečné situace, navíc se dají efektivně a rychle řešit.

Dnešní moderní způsob života přeje půjčování. Půjčky už dávno nejsou těmi výjimečnými produkty, u kterých jste přemýšleli o výhodnosti a zda je budete schopni splatit. Výběr je široký a nabídka většinou tak výhodná, že je zbavení se finanční tísně půjčkou často nejrychlejším a nejjednodušším řešením.

Mezi ty nejoblíbenější a nejvíce vyhledávané patří půjčky bez registru a SOLUSU. Máte-li negativní záznam v registrech dlužníků, je tento typ finančního produktu určen právě vám.

Proč jsou půjčky bez registru a SOLUSU nabízeny

Důvod je jednoduchý. „Pořídit“ si nějaký ten škraloup v platební historii je velice snadné a rozhodně to neznamená, že takový člověk bude problematickým dlužníkem. Mnoho nebankovních firem si je této skutečnosti vědomo a rozhodující faktor spočívá především ve schopnosti klienta úvěr splatit. Proto někteří poskytovatelé vyžadují potvrzení o příjmech.

nebankovní půjčka na účet

Co je SOLUS

Zpozdíte-li se například dvakrát po sobě se splátkou nebo zapomenete-li zaplatit včas složenku či fakturu, získáte negativní záznam do některého z registru dlužníků. Do něj potom mohou nahlédnout zprostředkovatelé půjček.

Bankovní i nebankovní instituce využívají více registrů. K dispozici mají bankovní registr CBCB, nebankovní NRKI a Centrální registr dlužníků CERD.

pujcky on line

Ovšem nejznámější a největší registr se nazývá SOLUS. Ten sdružuje právnické osoby, které se tímto způsobem snaží zabránit dlužníkům ve sjednávání úvěrů. Mezi členy sdružení SOLUS patří většina bank, některé nebankovní společnosti, mobilní operátoři, spořitelny, energetické firmy atd.

SOLUS se skládá ze dvou částí. Jedna eviduje negativní záznamy fyzických osob a druhá část je určena pro podnikatelské subjekty.

Kde hledat půjčku bez registru a SOLUSU

Produkt „půjčka bez registru a SOLUSU“ je nabízen výhradně nebankovní sférou. Při jeho hledání byste u inzerovaných úvěrů měli dobře pročítat parametry a vybírat podle nich.

Jaké výhody lze čekat u úvěru bez registru

U tohoto druhu půjček nebankovní poskytovatelé upravili podmínky takovým způsobem, aby klienti současně s produktem ocenili i jeho výhody.

  • Dostupnost. Tyto půjčky patří mezi nejschvalovanější vůbec. Nejenže nikdo nebude kontrolovat vaši platební historii, ale zpravidla ani příjem. Proto na úvěr dosáhne prakticky každý.
  • Rychlost. Zažádáte-li si o půjčku bez registru a SOLUSU, očekávejte peníze do 1 hodiny na svém účtu. Při větší požadované částce se tak stane do 48 hodin.
  • Vyřízení online. Žádný z poskytovatelů vás nebude nutit cestovat či chodit na pobočku. Kompletní půjčku si vyjednáte z pohodlí domova, vlastně ani nemusíte vstát od počítače.
  • Bez skrytých poplatků. Vše, co zaplatíte za úvěr, vám bude známé ještě před jeho schválením. nebankovní úvěry bez registru
  • Bez účelu. I při větších částkách se nikdo nebude zajímat, jak s penězi naložíte.
  • Půjčka zdarma. Některé společnosti inzerují první půjčku zdarma pro nové klienty. Když oslovíte takovou firmu, za první zapůjčený obnos nezaplatíte ani korunu navíc a k ničemu vás to nezavazuje.

Prověřené firmy a jejich produkty

Když nechcete věnovat drahocenný čas na pročítání množství nabídek na internetu, nic nezkazíte oslovením společností, které vám představíme v následujících řádcích.

Kredito24

Jedna z nejrychlejších půjček na finančním trhu má pro vás připraveno od 1000 do 15 000 Kč se splatností 1 až 30 dní. Novým klientům firma nabízí 5000 Kč.

Vyplněním formuláře na stránkách společnosti Kredito uděláte první krok k získání úvěru. Následuje schválení žádosti automatickým systémem. Jakmile pošlete 1 Kč za účelem ověření vašeho účtu, ihned obdržíte peníze. Firma vyžaduje plnoletost, bankovní účet a české státní občanství.

Chci získat půjčku

Zaimo

Velmi dobře hodnocený produkt ( kladné nezávislé recenze serverů Finance.cz, Markheting a První zprávy.cz), má pro vás připraveno až 25 000 Kč, které vrátíte v rozmezí od 1 měsíce do 1 roku.

Sjednání půjčky Zaimo začíná vyplněním krátkého úvěrového formuláře. Poté dojde během chvíle ke schválení úvěru. Následně zaplacený poplatek 1 Kč slouží k ověření vašeho účtu, kam firma okamžitě pošle peníze.

Máte-li zájem o půjčku Zaimo, musíte být plnoletí a vlastnit české občanství, mobilní telefon a účet na vaše jméno.

Chci získat půjčku

Tommy Stachi

Bez kontroly registru získáte i větší částku. Důkazem toho je společnost Tommy Stachi, která nabízí 5000 až 100 000 Kč každému, kdo se prokáže příjmem. Půjčený obnos splácíte u prvního úvěru 12 až 18 měsíců, u opakovaných máte k dispozici 2 roky.

Jakmile odešlete vyplněnou žádost na stránkách firmy nebo zavoláte na zákaznickou linku, ihned se vám ozve operátor. S ním se domluvíte na schůzce u vás doma, kam kurýr přiveze smlouvu k podpisu. Ihned poté vám budou peníze převedeny na účet nebo si vyzvednete hotovost v sídle firmy v Praze.

Společnost Tommy Stachi vyžaduje u klientů věk od 21 let, české státní občanství a doložení příjmu.

Chci získat půjčku

Záznam v registru neznamená konec půjčování

Pokud potřebujete peníze a víte, že vaše platební historie není úplně růžová, využijte půjčky bez registru a SOLUSU. Budete příjemně překvapeni jejich podmínkami, bezpečností, solidností a ještě si vyřešíte své finanční potíže.