Aasa půjčka – recenze, zkušenosti, diskuze

Hledáte půjčku, díky které získáte až 50 000 Kč bez ručitele či nutnosti zastavovat váš majetek? Od toho je zde nebankovní společnost Aasa, která vašim nárokům plně vyhoví prostřednictvím svého produktu Aasa půjčka online.

půjčka před výplatou každému

Veškeré podmínky Aasa půjčky jsou stanoveny tak, aby sloužily k plné spokojenosti obou stran, tedy zákazníka i věřitele. V následující recenzi se dozvíte důležité informace, včetně toho, jaké jsou s produktem Aasa půjčka zkušenosti zákazníků. Čtěte tedy dál…

Pokud jste v situaci, kdy potřebujete pořídit nábytek, spotřební zboží, nové auto nebo třeba dovolenou a chybí vám peníze, můžete je získat velmi rychle pomocí produktu Aasa půjčka. V ČR je tato půjčka již velmi dobře zavedena a získala si mezi zákazníky dobré jméno.

Assa půjčka – náš zákazník, náš pán

V případě akutní nouze se vám může hodit assa půjčka, kde můžete získat spotřebitelský úvěr ve výši 10 až 50 tisíc Kč. Aasa půjčku lze dojednat online, čímž si ušetříte čas a vše pohodlně vyřídíte z domova od počítače. Splatnot úvěru je 6 až 24 měsíců, což je dostatečně dlouhá doba na to, aby se dala stanovit taková výše splátek, kterou byste mohli pohodlně splácet bez jakýchkoliv zbytečných prodlev.

rychlá online půjčka bez registru

Získat Aasa půjčku >>

Podmínky pro žádost o půjčku jsou následující:

 • trvalé bydliště na územi ČR
 • doložit stálý příjem v takové výši, která zaručuje pravidelné splácení půjčky
 • žadatel nesmí být zapsaný v registru dlužníků
 • věk žadatele musí být v rozsahu 20 až 65 let

Toto jsou čtyři nejdůležitější podmínky, které je potřeba při žádosti o půjčku u nebankovní společnosti Aasa splňovat. Jestliže bude vaše žádost předběžně schválena, tak je ještě potřeba dodat některé další dokumenty, které si od vás zástupci společnosti vyžádají. To však již nemusí být podmínkou.

pujcky bez prijmu

Výhody Aasa půjčky:

  • Půjčujete si od silné a zavedené firmy
  • Osobní a lidský přístup
  • Půjčku vyřídíte pohodlně z domova
  • Nemusíte mít ručitele

Parametry Aasa půjčky:

    • Výše půjčky: 10 000 až 50 000 Kč
    • Splatnost: 6 až 24 měsíců
    • Způsob vyplácení: na účet

U půjčky aasa se také platí poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1900 Kč a administrativní poplatek za vedení půjčky ve výši 70 Kč. O přesné výši těchto poplatků se informujte přímo u společnosti Aasa zde ještě před uzavřením aasa půjčky.

Aasa půjčka

Jak probíhá vyřízení žádosti půjčky Aasa

Před samotným podpisem úvěrové smlouvy vám bude její kopie poslána na email, kde si jí budete moci prohlédnout, abyste se seznámili se všemi jejími náležitostmi. Stejně tak obdržíte návrh splátkového kalendáře, který však lze ještě v rámci možností upravit tak, aby vyhovoval vašim finančním možnostem.

Aasa půjčka zkušenosti

Co se týče zákaznických zkušeností s Aasa půjčkou, na internetu najdeme různé diskuze, kde se zákazníci ochotně dělí o své zkušenosti. Ty jsou veskrze pozitivní, zákazníci oceňují hlavně možnost zažádat si o Aasa půjčku online, rychlost vyřízení půjčky i velmi rozumný úrok.

nebankovni pujcky ihned na ucet

Zabezpečení vašich údajů

Společnost Aasa používá pro přenos elektronických dat zabezpečené šifrování (SSL certifikát). Veškerá vaše data, která vyplníte jsou tedy chráněna proti zneužití a nemohou se v žádném případě dostat do cizích rukou. Společnost Aasa je také řádně registrováná jako správce osobních údajů a vaše data jsou tedy v naprostém bezpečí.

Zažádejte o půjčku online

Samotné sjednání o Aasa půjčky je velmi snadné a stačí k němu několik jednoduchých kroků:

      1. Nejprve vyplňte jednoduchý online formulář na stránkách Aasa ZDE.
      2. Následně se vám ozve konzultant společnosti (e-mailem nebo na telefon, podle toho co si vyberete), který s vámi probere vše potřebné, zodpoví vaše případné dotazy a sdělí vám, zda je případně potřeba doložit další dokumenty.
      3. Pokud vám bude půjčka předschválena, zašle vám Aasa na e-mail návrh smlouvy, který si můžete v klidu přečíst. Současně obdržíte i návrh splátkového kalendáře.
      4. Dále se budete řídit pokyny, které vám společnost sdělí. Bude především potřeba odeslat kopii vašeho platného dokladu, tedy občanského průkazu, řidičského průkazu nebo pasu a zaslání 1Kč, která poslouží k identifikaci vašeho účtu.
      5. Po schválení vám bude smlouva doručena v tištěné podobě kurýrem, kterému se prokážete platným dokladem. Vy jí podepíšete a odešlete zpět.
      6. Poté co společnost Aasa zkontroluje všechny údaje a obdrží od vás identifikační platbu ve výši 1 Kč, převede peníze na váš účet, který jste uvedli při žádosti o půjčku. Zároveň obdržíte splátkový alendář, podle kterého budete půjčku splácet.

Je tedy vidět, že na vyřízení Aasa půjčky není nic složitého a peníze tak můžete mít k dispozici na svém účtu již během několika dní.

Žádost o Aasa půjčku online >>

Shrnutí produktu Assa půjčka

Společnost Aasa ke svým klientům chová maximální osobní přístup. Díky tomu získáte půjčku ve výši až 50 000 Kč bez složitého papírování. V případě jakýchkoliv nejasností se můžete kdykoliv obrátit na přiděleného konzultanta, který vaše dotazy ochotně zodpoví. Stejně tak se vám dostane rady, jak nejlépe financovat váš úvěr. Máte problém s financemi? Na nic nečekejte a využijte půjčku Aasa ještě dnes.

Získat Aasa půjčku >>