Airbank půjčka

Většina lidí se občas dostane do situace, v níž si musí vzít půjčku. Tu nabízí řada společností, které spadají do bankovního i nebankovního sektoru. Pokud vám nečiní problémy doložit své příjmy, můžete využít komfortu a výhodných podmínek, které vám nabízí bankovní půjčky. Jednou z nich je i Airbank půjčka. Pojďme se podívat na to, co vám může nabídnout.

půjčky bez registrů a poplatků ihned

Půjčka Airbank je výhodná hned z několika důvodů. Nejsou stanoveny žádné poplatky za sjednání a vedení půjčky, neplatíte za předčasné splacení půjčky a můžete si vzít hned několik půjček najednou (jejichž počet je omezen pouze tím, jak je budete schopni splácet). Stejně tak je možné zkonsolidovat vaše aktuální půjčky, čímž si vytvoříte výhodnější podmínky pro splácení, neboť se z velké části zbavíte zbytečných úroků a dalších poplatků.

Není potřeba uvádět účel půjčky

Díky férovému přístupu a vysoce výhodným podmínkám je společnost Airbank jednou z nejvíce vyhledávaných bankovních společností v Česku v situacích, když někdo potřebuje půjčit peníze či refinancovat již běžící úvěr. A jelikož je Airbank půjčka bezúčelová, tak si ji lze vzít naprosto na cokoliv. Je tedy jedno, jestli potřebujete novou pračku, zaplatit opravu auta či splatit své předchozí dluhy. Splníte-li podmínky pro schválení žádosti o půjčku, následně je již jen na vás, na co peníze využijete.

pujcka do vyplaty pro kazdeho

Airbank půjčka

Podmínky schválení Airbank půjčky

Nejdůležitější podmínkou pro schválení žádosti o Airbank půjčku je výše příjmů, jako ostatně v téměř každé jiné bance, která svým klientům nabízí půjčky. Pokud budou vaše potvrzené výdělky dostatečně vysoké, tak většinou není se získáním půjčky problém.

půjčka bez doložení příjmů a registru

Občas se ale stane, že banka žádost o půjčku ve vámi požadované výši zamítne, neboť z nějakého důvodu nejste schopni půjčené peníze splácet. Pak je potřeba rozmyslet, zda není možnost své příjmy navýšit nebo zažádat o půjčení nižší částky.

Při sjednávání Airbank půjčky od vás mohou být vyžádány doklady totožnosti a další dokumenty, kterými jsou:

  • 2 doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičský průkaz/cestovní či zbrojní pas/rodný list)
  • Potvrzení příjmů
  • Výpis z účtu za poslední čtvrtletí
  • Potvrzení jiných druhů příjmů (důchod)
  • Potvrzení o zdanění (jen u OSVČ)
  • Doklady o jiných půjčkách (včetně kreditních karet a kontokorentu)

O půjčku můžete žádat, pokud jste dosáhli věku 18 let. Pokud jste ve svazku manželském a žádost o půjčku přesáhne výši 200 tisíc korun, budete ke schválení půjčky potřebovat ještě doklad o společném jmění manželů, který podepíšete buď vy nebo vaše manželka/manžel.

Vyřízení půjčky Airbank online

Samotná žádost o Airbank půjčku je velmi jednoduchá a lze jí vyřešit prostřednictvím internetu, kdy na stránkách společnosti Airbank pouze vyplníte online formulář s potřebnými údaji.

Chci získat Airbank půjčku

Po schválení půjčky vám společnost Airbank založí zdarma běžný účet, na který peníze umístí a z něhož je budete moci vybírat. Tento účet budete moci plně používat od chvíle, kdy na něj vložíte jakoukoliv částku (tzv. počáteční vklad). Výše počátečního vkladu záleží na vás, minimální částka je pouze jedna koruna.

online pujčky

V případě, že vám vyřízení půjčky přes internet nevyhovuje, lze využít služeb pošty nebo můžete půjčku sjednat přímo se zaměstnancem společnosti Airbank, který s vámi na osobní schůzce probere vše potřebné. Nebude-li vám cokoliv jasné, vyškolený tým profesionálů vám s vyřízením půjčky ochotně pomůže.

O tom, jak jsou půjčky Airbank výhodné svědčí několik desítek tisíc spokojených zákazníků, kteří využili výhodné podmínky, jež společnost Airbank nabízí. Potřebujete-li rychle peníze, na nic nečekejte a využijte některou z nabízených půjček od Airbank.

Odměna za včasné splácení půjčky

Dobré je také vědět to, že Airbank vás odmění v případě včasného splácení půjčky. Protože ve chvíli, kdy budete splátky platit včas, obdržíte velice výhodnou úrokovou sazbu 9,9% a poslední splátky vám budou odpuštěny. Podle rozsahu půjčky tak lze výrazně ušetřit.

Chci získat Airbank půjčku