Expres půjčka

Určitě znáte situaci, kdy jste po něčem moc toužili a nemohli jste si to koupit. Je příjemné si udělat něčím radost, ale překážkou může být nedostatek financí. Ještě svízelnější situace nastává, když se stane neočekávaná událost v podobě vyplaveného bytu nebo rozbitého automobilu a není kde vzít peníze na zaplacení oprav. Ani v takto nepříjemných situacích si nemusíte ničit své zdraví prožíváním bezesných nocí a traumatických dnů. Stačí si co nejvýhodněji půjčit peníze, ať už je použijete na odstranění následků nějaké nehody nebo k nakoupení něčeho pro radost a potěšení. Výbornými parametry se může pochlubit Expes půjčka od GE Money Bank, proto není důvod, proč tak výjimečný finanční produkt nevyužít. V následujícím textu se podíváme na Expres půjčku podrobněji.

Výhody Expres půjčky

Expres půjčka se vyznačuje takovými výhodami, že těžko budete hledat lepší a bezpečnější úvěr.

Rozsah úvěru. Pomocí Expres půjčky si můžete zažádat o částku od 20 000 až do 800 000 Kč.

Dostupnost. Ačkoliv je Expres půjčka nabízena bankovní institucí, mohou na ni dosáhnout nejen zaměstnanci, ale i podnikatelé a důchodci.

Rychlost. Nejenže si půjčku vyřídíte rychle bez zbytečných průtahů, ale po podpisu smlouvy dostanete na svůj účet peníze do 5 minut.

rychlá půjčka

Nízký úrok. Expres půjčka vám díky svému úroku nezatíží rodinný rozpočet nijak zásadně. Při vhodném zvolení výše úvěru a doby splácení se dostanete na roční úrokovou sazbu ve výši 7%, přičemž po celou dobu splácení je daný úrok neměnný.

Bez poplatků. Sjednání úvěru a jeho vedení vás nebude stát ani korunu a zdarma je i předčasné splacení celé nebo jen části půjčky.

Flexibilita. Výši a datum splátky si volíte sami. Libovolná je i doba splatnosti, která se pohybuje v intervalu od 24 do 96 měsíců.

Bezúčelovost. Žádný bankovní úředník se vás při sjednání úvěru a během jeho splácení nezeptá, k čemu byly půjčené peníze určeny.

Pojistka. Pro případ nenadálých životních událostí bránících řádnému splácení půjčky se můžete výhodně pojistit.

Peníze zpět. Výčet všech výhod bude uzavřen tou nejzajímavější. Za řádné splácení úvěru vás banka odmění a sama zaplatí každou dvanáctou splátku.

Jak získat Expres půjčku

Zažádání o Expres půjčku od GE Money Bank je opravdu jednoduché. Nic nezkazíte, když navštívíte některou z poboček banky a podmínky si dohodnete přímo s bankovním úředníkem. Úvěr si však můžete sjednat i pohodlněji v teple domova. Stačí vyplnit online žádost nebo využít zákaznickou linku. V obou případech vám zavolá operátor ve vámi udaný čas a ověří údaje potřebné ke sjednání úvěru. Samotný podpis smlouvy proběhne na nejbližší pobočce banky.

půjčka do výplaty ihned na účet

Expres půjčku budete splácet velice jednoduše přímo z účtu u GE Money Bank. Pokud běžný účet u banky nemáte, bude vám založen před podpisem smlouvy.

Co je potřebné k žádosti o půjčku

Rozhodnete-li se využít Expres půjčku od GE Money Bank, připravte si platný OP a druhý průkaz totožnosti, kterým může být řidičský průkaz, pas nebo rodný list. Cizinci musí doložit potvrzení o trvalém pobytu na území ČR. Bankovní úředník bude požadovat i telefonní kontakt na vás a případně do zaměstnání.

Jste-li zaměstnanec, dokladujete svůj příjem. Pokud je vaše výplata zasílána na účet u GE Money Bank, žádné potvrzení nepotřebujete. Podnikatelé musí předložit aktuální daňové přiznání a živnostenský list nebo koncesi, seniorům stačí k žádosti o půjčku pouhý důchodový výměr.

U Expres půjčky není potřebná žádná zástava, ale při požadované částce nad 300 000 Kč po vás bude banka chtít souhlas manžela nebo manželky. Chcete-li si půjčit nad 500 000 Kč, počítejte s nutným spolužadatelem, který bude uveden ve smlouvě.

půjčka pro problémové klienty praha

Obecně lze říci, že při měsíčním příjmu nad 5000 Kč nebo při základu daně za předešlý rok alespoň 60 000 Kč máte velikou šanci úvěr získat.

Výjimečná Expres půjčka

Pokud potřebujete snadno dostupný neúčelový úvěr s perfektním servisem a s podmínkami, které byste u konkurence těžko hledali, je vám k dispozici Expres půjčka od GE Money Bank. Jednoduchým zažádáním můžete do 5 minut od podpisu smlouvy získat částku 20 000 až 800 000 Kč se splatností od 24 do 96 měsíců. Splácení Expres půjčky vás nijak neomezí díky nízkému úroku a volitelné výši měsíční splátky.

Expres půjčka GE Money Bank tak přináší nejjednodušší a nejrychlejší řešení vaší aktuální finanční situace. Když zjistíte, jak snadno si o půjčku požádáte, jak profesionálně s vámi budou jednat zaměstnanci banky a jak rychle obdržíte peníze na cokoliv, tak určitě oceníte výjimečnost tohoto finančního produktu.