Rychlá online půjčka

Rychlá online půjčka patří k nejžádanějším produktům na trhu s půjčkami, neboť zájemce o půjčku nemusí nikam fyzicky chodit a vše vyřídí online za pomoci internetu, případně mobilního telefonu. Ovšem existují i výjimky, kdy musíte alespoň jednou navštívit pobočku za účelem podpisu smlouvy, ale v takovém případě zase můžete získat vyšší půjčku a nižší úrok, jak si ukážeme dále v textu. Zrovna tak si představíme několik společností, kde můžete o půjčku online požádat, jejich podmínky a poradíme vám, jak při výběru postupovat.

5 rad, jak postupovat při výběru rychlé online půjčky

1. Vyhodnoťte si vaše finanční možnosti, konkrétně se zaměřte na to, jakou částku jste schopni splácet. Nezapomeňte, že budete splácet nejenom půjčku samotnou, ale také související náklady, mezi které můžou patřit jak úroky z rychlé půjčky, tak různé poplatky. Pokud vám stačí menší částka v řádu několika tisíců, poohlédněte se po nabídce nazývané první půjčka zdarma.

2. Zamyslete se nad tím, zda máte dostatečné příjmy na to, abyste půjčku získali. Pokud máte pochybnosti nebo nechcete čekat, zaměřte se na nabídky půjček bez doložení příjmu.

3. Dalším faktorem, který ovlivňuje výběr společnosti, u které o půjčku požádáte, je fakt, jestli jste nebo nejste zapsáni v registru dlužníků. Pokud máte záznam v registru, uděláte lépe, jestliže se zaměříte na půjčky bez registru, tedy takové, které můžou získat i tzv. problémoví klienti.

4. Pokud máte všechny předchozí body vyjasněné, můžete se zaměřit na konkrétní nabídky jednotlivých poskytovatelů půjček. Důkladně porovnejte nejenom roční úrokovou sazbu všech vámi vybraných nabídek, ale také poplatky, které můžou být účtovány za uzavření smlouvy, vedení půjčky, a dále za různé následné a vámi vyžádané změny již uzavřené smlouvy. Pokud hrozí, že budete potřebovat prodloužit splátky, porovnejte si poplatky a možnosti tohoto úkonu, neboť jsou mezi nimi velké rozdíly.

5. Jestliže vám nevadí, po předchozím podání online žádosti o rychlou půjčku, dojít fyzicky na pobočku a tam podepsat smlouvu o půjčce, můžete zkusit získat finanční prostředky u některé z bank, které často nabízejí výhodnější úroky z půjčky.

Několik tipů, kde můžete rychlou půjčku online získat

Zaimo půjčka do 25 000 Kč

Zaimo půjčku poskytuje finanční nebankovní společnost Kredito 24 a získat můžete částku od 1 000 Kč do 25 000 Kč, s dobou splatnosti 1 až 12 měsíců. O Zaimo půjčku může požádat každý, kdo je plnoletý, vlastní mobilní telefon, bankovní účet a je ochoten zaplatit 1 Kč jako ověřovací poplatek totožnosti žadatele. Mezi velké výhody patří skutečnost, že nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmu. Půjčka je obvykle schválena během několika minut a na vašem bankovním účtu se objeví do 1 pracovního dne od uzavření smlouvy o půjčce.

Získat půjčku

Zaplo půjčka – první půjčka zdarma

Zaplo půjčka nepochybně zaujme každého zájemce o rychlou půjčku online, který narazil na tuto půjčku poprvé. První půjčka je totiž zdarma a můžete získat částku od 1 000 Kč do 5 000 Kč, jestliže ji splatíte včas v období od 7 do 30 dnů. Další půjčky jsou sice již poskytovány za běžných obchodních podmínek, ale zase můžete získat větší objem peněz, který může být postupně navyšován až na 12 500 Kč. Zaplo půjčka online by vám měla být připsána na bankovní účet nejdéle do 1 pracovního dne od schválení žádosti. Žadatelovi musí být 18 let, měl by mít české občanství, vlastní bankovní účet a důležitá je jeho bezdlužnost.

Získat půjčku

Minutová půjčka od Equabank

Jako třetí možnost rychlé půjčky online jsme pro vás vybrali Minutovou bankovní půjčku u Equabank. Název je odvozený od doby vyhodnocení půjčky, která by měla trvat maximálně 1 minutu. Minutová půjčka Equabank je nabízena v rozmezí od 5 000 Kč do 600 000 Kč a doba splatnosti se pohybuje od 3 měsíců do 7 let. Nabízené podmínky, mezi které patří výhodnější úroková sazba, bezúčelová půjčka bez ručitele a bez poplatků za úrok by vám měly kompenzovat nutnost dorazit, po předchozím podání žádosti o půjčku online, na pobočku banky kvůli podpisu smlouvy. Zajímavá je i možnost pojištění neschopnosti splácet, která není u nebankovních společností příliš častá.

V předchozím textu jsme se snažili vybrat různé nabídky tak, aby si mohl vybrat každý a je pouze na vás, zda se rozhodnete pro půjčku u nebankovní společnosti nebo v bance. Jestliže se budete řídit našimi radami, neměli byste šlápnout vedle.