Online půjčka bez registru

Určitě nejste jediní, kteří řešíte nepříjemnou situaci s momentálním nedostatkem financí. Na výhru ve Sportce raději nespoléhejte a s dědictvím po neznámém strýčkovi v Americe se také nedá počítat. Ale existuje jednoduché řešení, které může přinést finanční injekci a tím je půjčka od solidní společnosti.

Možností, jak a kde si půjčit, je v současnosti nepřeberné množství a záleží jen na vás, koho o půjčku požádáte. Počítejte s tím, že u bank nemusíte se svou žádostí uspět, protože bankovní úředníci bývají při „proklepnutí“ klienta velice důslední. V nebankovní sféře bývají žadatelé o peníze mnohem úspěšnější, dokonce i ti, které zaujala online půjčka bez registru. Podíváme se teď na celou věc trochu zevrubněji.

Kde hledat úvěr bez registru

Na půjčku od banky s největší pravděpodobností nedosáhnete, pokud máte škraloup v registru dlužníků. Tam se můžete dostat velice jednoduše. Stačí, jestli jste v minulosti poslali o pár dnů později platbu za telefon nebo splátku úvěru. Dokonce je možné, že o svém záznamu v registru dlužníků nemusíte vůbec vědět, jelikož vaše platební zaváhání se stalo dávno a vy jste tehdy všechny závazky poctivě doplatili. Jenže registr dlužníků je mírně zkostnatělá databáze, ve které váš byť malinký prohřešek zůstává zaznamenán až po dobu 3 let.

půjčka online bez registru

Naštěstí si v dnešní době můžete půjčit peníze i se záznamem v registru dlužníků. Jen se budete muset obrátit na nějakého poskytovatele z nebankovní sféry, který patřičný finanční produkt nabízí. Online půjčku bez registru poskytuje veliké množství nebankovních institucí. Určitě ale nezkoušejte o úvěr požádat neprověřenou společnost, která slibuje peníze za nereálných podmínek, protože u takové je velké riziko nesolidního jednání.

Jak využít půjčku bez registru

Nebankovní instituce, které nabízejí online půjčku bez registru, v podstatě nezkoumají, k jakému účelu hodláte peníze použít. Online půjčka bez registru je v ideálním případě určena k zaplacení nájmu, složenky, na opravu spotřebiče, nenadálý výdaj v řádech tisíců korun nebo na nákup nezbytného zařízení bytu. Je tedy čistě na vašem rozhodnutí a na vašich potřebách, za co půjčené peníze utratíte.

Rozhodně se nedoporučuje online půjčkou bez nahlížení do registrů dlužníků vyplácet jinou půjčku. Takové „vyřešení“ starého dluhu sice může krátkodobě pomoci rodinnému rozpočtu, ale z dlouhodobého hlediska se jedná o nebezpečné vrávorání nad dluhovou propastí. Máte-li několik úvěrů, raději uvažujte buď o konsolidaci půjček nebo v případě nezvládání splácení popřemýšlejte o osobním bankrotu.

Výhody online půjčky bez registru

Následujícím pročtením několika nabídek poskytovatelů online půjček bez registru zjistíte, že některé nebankovní společnosti schvalují půjčky velmi rychle a peníze máte na účtu během několika minut. A když stejnou společnost požádáte o půjčku opakovaně, mnohdy nemusíte znovu vyplňovat žádost, ale jen vám přijde SMS s oznámením, že peníze máte na účtu.

Menší a rychlá půjčka Kredito24

Pokud vám stačí menší částka, můžete vyzkoušet půjčku Kredito24. Poprvé sice obdržíte nanejvýš 5000 Kč, ale stane se tak do 15 minut se splatností do 1 měsíce. Další výhoda půjčky Kredito24 spočívá v jednoduchém požádání online a v absenci jakýchkoliv skrytých poplatků. Zaplatíte-li první úvěr u společnosti Kredito24 bez prodlení, budou se vaše opakované půjčky navyšovat až do 15 000 Kč, přičemž předčasné zaplacení úvěru je zdarma. Firma Kredito24 samozřejmě nenahlíží do registrů dlužníků a ani se neptá na využití peněz.

Získat půjčku Kredito24

Větší částku bez registru půjčí Profi Credit a Provident

Některé nebankovní společnosti vám bez nahlížení do registru dlužníků poskytnou i vyšší půjčku. Potřebujete-li více peněz na delší dobu, můžete se obrátit na společnosti Profi Credit nebo Provident.

Půjčka Profi Credit

Půjčkou Profi Credit můžete získat až 166 000 Kč se splatností od 18 do 84 měsíců. Stačí, když vyplníte online žádost na internetových stránkách společnosti a poté vás zkontaktuje její specialista. K rozhovoru s ním a k podpisu smlouvy si připravte platný OP, potvrzení o příjmu a aktuální výpis z bankovního účtu. Peníze můžete obdržet do 24 hodin a nikdo se vás nebude ptát na jejich využití.

nabídka půjčky

Získat půjčku Profi Credit

Půjčka Provident

Půjčka od společnosti Provident je poskytována ve výši od 4000 do 80 000 Kč a splácí se 45, 60 nebo 100 týdnů. Z toho vyplývá, že při jejím využití musíte počítat s pravidelnými týdenními platbami. O půjčku si zažádáte online a produktový specialista společnosti vám zavolá zpět. K získání půjčky budete potřebovat platný OP a pravidelný měsíční příjem, který nedokládáte. Samotná smlouva půjčky Provident je velice jednoduchá a jasná. Peníze můžete získat dvojím způsobem. Buď převodem na váš účet, k čemuž ale dojde do třinácti dnů od podpisu smlouvy. Nebo dostanete půjčku v hotovosti, kterou vám doručí asistent společnosti. Jenže v druhém případě počítejte s tím, že cesta zástupce společnosti Provident k vám domů není zdarma, a proto bude navýšen poplatek za úvěr. Volba je na vás.

Získat půjčku Provident

Půjčka bez registru může být bez rizika

I se záznamem v registru dlužníků můžete bez problémů získat půjčku. Oslovením zavedených a prověřených nebankovních společností rozhodně neriskujete. Jak společnost Kredito24, tak i Profi Credit a Provident patří k předním poskytovatelům online půjček bez registru, o které si požádejte bez obav. Záhy totiž zjistíte, že parametry jejich online půjček mohou směle konkurovat srovnatelným finančním produktům bankovních institucí.