Cetelem klientská zóna přihlášení

Každá kvalitní nebankovní společnost nabízí svým klientům online správu produktů, jejíž dobrá ovladatelnost a spolehlivost může ovlivnit výběr půjčky a ulehčit její správu. Proto vám v tomto článku představíme postup přihlášení do klientské zóny Cetelem, k čemu slouží a jak je zabezpečená.

Co je to Cetelem klientská zóna

Cetelem klientská zóna je internetový online přístup pro klienty Cetelem, kteří čerpají některý z produktů, jenž tato společnost nabízí. Jedná se o komfortní elektronické online rozhraní, díky kterému má zákazník dokonalý přehled o všech půjčkách, nákupech na splátky a kreditních kartách. Po přihlášení vždy uvidíte, jaké produkty u Cetelem čerpáte, kolik jste zaplatili splátek a v jaké výši, zrovna tak budoucí termíny splatnosti a mnoho dalšího.

pujcka na ucet

Cetelem klientská zóna přihlášení

Přístup do klientské zóny Cetelem získáte velice snadno, stačí, když budete postupovat podle následujících bodů.

  1. Pokud ještě nemáte zařízený online přístup, musíte se nejprve registrovat zde https://www.cetelem.cz/prihlaseni-do-klientske-zony/registrace/, přičemž je nutné uvést variabilní symbol, číslo vašeho mobilního telefonu a heslo. Variabilní symbol je číslo smlouvy na jakýkoliv produkt, který od Cetelem aktuálně čerpáte nebo jste měli v minulosti. Na mobilní telefon vám budou chodit autorizační SMS a další informace, proto uveďte takový kontakt, který opravdu používáte a máte k němu kdykoliv přístup. Heslo by mělo být bezpečné, proto je vyžadováno nejméně 8 znaků, přičemž jejich součástí musí být vždy alespoň 1 malé písmeno, 1 velké písmeno a číslice.
  2. Po vyplnění výše uvedených údajů si pečlivě pročtěte Prohlášení klienta, které v podstatě stanovuje podmínky, za jakých je přístup do klientské zóny poskytován a pokud s nimi souhlasíte, vyplňte ověřovací kód, jenž slouží jako ochrana proti spamovacím robotům a nechte si zaslat autorizační kód.
  3. Na mobilní telefon vám přišel autorizační kód, který zadáte podle pokynů na webových stránkách Cetelem v rámci požadavků na autorizaci a celý proces dokončíte.
  4. Jestliže jste již u Cetelem registrováni, můžete se kdykoliv do klientské zóny přihlásit tím, že na tomto odkazu https://www.cetelem.cz/prihlaseni-do-klientske-zony/ vyplníte variabilní symbol a heslo.
  5. Pokud jste se do klientské zóny Cetelem dlouho nepřihlašovali a zapomněli jste heslo, stačí po zobrazení odkazu uvedeného v předchozím bodu kliknout na „Zapomněli jste heslo?“ a vyplnit variabilní symbol, nové heslo a nechat si poslat autorizační SMS, která vám přijde na telefon, jenž jste uvedli při registraci a následně vám bude umožněn přístup.
  6. online půjčka ihned

Klientská zóna Cetelem a její zabezpečení

Elektronická komunikace Cetelem je zabezpečena v souladu s nejmodernějšími technologiemi a nejvyššími zásadami bezpečnosti za pomoci šifrování, konkrétně jde o certifikát SSL PRO EV, jenž v současné době nelze nijak prolomit.

Samotnou bezpečnost ovšem ovlivňuje i klient Cetelem, který by si měl zvolit bezpečné heslo a neměl by nikomu dávat přístupové údaje ke svému účtu. Součástí bezpečnostních pravidel by měla být pravidelná změna hesla (nejméně 1x ročně), kontrola pohybů zejména na kreditní kartě a dobré je sledovat i datum posledního přihlášení do klientské zóny Cetelem, jenž se zobrazuje v pravém horním rohu. V neposlední řadě je nutné se po ukončení práce v elektronickém rozhraní vždy důsledně z klientské zóny odhlásit.

nebankovní půjčka bez registru

Klientská zóna Cetelem přihlášení shrnutí

Jsme přesvědčeni o tom, že klientská zóna Cetelem přihlášení patří k těm nejlepším elektronickým systémům, které společnosti zaměřující se na půjčky v České republice nabízejí a proto pokud ho ještě nemáte nebo uvažujete o půjčce s online správou, může být nabídka od Cetelem dobrá volba.