Půjčka ihned bez registru

Dnes není problém dostat se do situace, kdy nutně potřebujete peníze a pokud možno ihned. A jestli navíc víte, že jste v minulosti měli potíže s dodržením splátkového kalendáře, musíte zkusit najít takovou společnost, která vám půjčí okamžitě a nebude zkoumat registry. Naštěstí je na našem finančním trhu hodně bankovních i nebankovních subjektů, mezi nimiž lze vybrat takové, u kterých vám bude půjčka ihned bez registru bez problémů poskytnuta.

Představíme si několik společností splňujících podmínky půjčky ihned bez registru, navíc s penězi na účtu do několika minut.

Půjčkomat

Pro půjčku ihned bez registru můžete zvolit Půjčkomat, za kterým stojí společnost Friendly Finance, poskytovatel půjček především ve Skandinávii.

Od Půjčkomatu je možné napoprvé získat až 5000 korun za 10 minut. Systém je jednoduchý. Zaregistrujete se na stránkách Půjčkomatu a přes e-mail registraci potvrdíte. Poté se přihlásíte na svůj účet, navolíte si částku k půjčení, termín splatnosti (do 31 dnů) a hned uvidíte, kolik vás bude úvěr stát. Když je vaše žádost schválena, máte do 10 minut peníze na účtu. Kromě rychlosti získání peněz si řádným zaplacením půjčené částky zajistíte, že příště vám Půjčkomat poskytne větší obnos za nižší poplatek. Pokud byste nemohli dodržet sjednané datum splacení půjčky, můžete si koupit prodloužení doby splatnosti.

půjčka ihned

Na Půjčkomat je možné se obrátit kdykoliv každý den v roce. K získání úvěru musíte být starší 18 let a mít trvalý příjem, který nedokladujete. Úvěr od Půjčkomatu rozhodně neslouží k vyrovnávání dluhů u jiné společnosti.

Zaimo

Další „půjčovací“ služba se nazývá Zaimo, kterou provozuje česká pobočka německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Půjčku až do výše 25 000 korun si u Zaimo vyřídíte velmi rychle, protože vyplnění přihlášky zabere 2-3 minuty a plně automatizovaný systém vaši žádost vyhodnotí asi za minutu a půl.

Na hlavní webové stránce Zaimo si posuvníkem navolíte výši úvěru a splátku. Potom stačí poslat symbolickou korunu z vlastního bankovního účtu na účet společnosti, aby se poskytovatel přesvědčil, že nedává peníze třetí osobě. Po kladném posouzení je obnos v plné výši převeden okamžitě na váš účet.

malá půjčka bez registru

U půjčky Zaimo znáte všechny poplatky před potvrzením o schválení. Poskytovatel vám půjčí peníze na 2 až 12 měsíců. Žádost o půjčku můžete vyplnit i pomocí speciální aplikace na Facebooku.

Získat Zaimo půjčku >>

Kredito24

Za dalším poskytovatelem Kredito24 stojí stejná společnost jako u půjčky Zaimo – Kreditech SSL Holding GmbH. Noví klienti mohou zažádat nejvýše o 5000 korun, opakovaně dostanete až 15 000 korun.

Na stránkách Kredito 24 si posuvníkem vyberete částku, kterou musíte zaplatit do 30 dnů. Systém vyhodnotí žádost z webových stránek Kredito24 ihned, potom převedete 1 korunu na účet společnosti kvůli identitě vašeho bankovního účtu a po kladném vyřízení vám přijdou peníze zpravidla do jedné minuty. Předčasné zaplacení je bez poplatků, navíc řádné splácení vám umožní opakovaně čerpat více peněz – druhý úvěr už může narůst na 7000 korun. Půjčka Kredito24 zaručuje transparentní poplatky a pozor – první úvěr dostanete zdarma!

Získat půjčku Kredito24 >>

UNI Půjčka

Půjčku ihned bez registru vám poskytne trochu neobvyklá služba UNI Půjčka. Na webových stránkách poskytovatele můžete požádat o 500 až 4500 korun. Po vyplnění údajů pro vás systém najde ideální úvěr se splatností do 30 dnů a taktéž zajistí poslání peněz do 10 minut na účet, který uvedete. Další informace o úvěru získáte během schvalování půjčky, protože záleží, která společnost bude vybrána k poskytnutí peněz.

půjčka na auto bez registru

EverydayPlus

Zajímavou službou pro rychlou půjčku bez registru je EverydayPlus, za kterou stojí společnost Everyday Finance s.r.o, což je dcera finské firmy OPR-Vakuus Oy. U půjčky EverydayPlus si vyplněním žádosti otevřete revolvingový účet s limitem 12 000 korun. Peníze z revolvingového účtu můžete čerpat na svůj vlastní účet kdykoliv a v jakékoliv částce do limitu při splatnosti do 45 dnů a s poplatkem ve výši 20% z půjčeného obnosu. Peníze je možné převádět i pomocí SMS. K otevření úvěrového účtu u EverydayPlus musíte být plnoletí, mít příjem, emailovou adresu, mobil a vlastní bankovní účet, který bude oveřen posláním 1 koruny.

Zaplo

Nakonec nelze nezmínit známého poskytovatele rychlých půjček bez nahlížení do registru Zaplo patřící skupině 4finace. Požádáte-li online o úvěr u Zaplo, máte peníze za 15 minut na účtu. Půjčit si můžete až 12 500 korun, ovšem coby noví klienti jen 5000 korun se splatností do 30 dnů. První půjčka u Zaplo je zdarma. K získání úvěru potřebujete kopii OP a vlastní bankovní účet, který bude ověřován. Plnoletost je samozřejmostí. Rychlá půjčka Zaplo slouží především k pokrytí okamžité finanční potřeby, ne k placení dluhů.

Získat Zaplo půjčku >>

Půjčku ihned bez registru hledejte obezřetně

Půjčku ihned bez registru vám poskytne mnoho společností na finančním trhu. Záleží jen na vás, kterého poskytovatele si vyberete. Určitě narazíte jak na prověřené a známé půjčky, tak i na desítky dalších, jejichž názvy sice neznáte, ale zní lákavě. Než začnete vyplňovat žádost, dobře si prostudujte podmínky úvěru včetně informací o společnosti.