Půjčka bez registru a příjmu

Někdy se nakupí jedna nepříjemná věc na druhou. Nejprve se objeví nečekaný výdaj za opravu, neodkladný nákup či povinnou platbu. Potom víte o svém záznamu v registrech dlužníků a ještě nemůžete nebo nechcete z jakéhokoliv důvodu doložit příjem. V té chvíli se zdá, že na bezesné noci máte zaděláno. Přitom jste-li matka na mateřské, senior, student, začínající podnikatel nebo momentální nezaměstnaný s vědomím dobré perspektivy, svůj příjem nedoložíte. A záznam v registru mohou mít i velice solventní nebo bonitní lidé. Stačí jedna opožděná platba za telefonní paušál, nedoručená složenka nebo malý dluh naběhlý po chybném zadávání splátky a spadáte do registru. Přes všechny výše uvedené problémy můžete v klidu a pohodě své finanční potíže řešit, protože určitě existuje nejedna výhodná půjčka bez registru a příjmu.

Kde půjčku hledat

Zapomeňte, že byste s žádostí o půjčku bez doložení příjmu a bez registru uspěli v jakékoliv bance. Bankovní instituce zakládají svou úvěrovou politiku na důkladném prověření klientů, proto mít čistý registr a doložit příjem patří mezi základní požadavky. Naštěstí se v nebankovní sféře pohybuje dost věřitelů poskytujících požadovaný produkt a mnohdy i s velmi zajímavými parametry. Jen je důležité, abyste si vyčlenili dostatečný čas na důkladné pročtení informací o jednotlivých nabídkách, protože mezi jednotlivými poskytovateli úvěrů existují dost veliké rozdíly.

pujcka bez registru

Výhody půjčky bez registru a příjmu

Již název popisovaného finančního produktu napovídá o výhodách, které u mnohých jiných půjček nenajdete.

  • Jednoduchost. Celý úvěr získáte velmi snadno bez zbytečné administrativy a s pomocí jednoduché smlouvy
  • Dostupnost. Ke schvalovacímu procesu nemusíte shánět haldu různých dokumentů a potvrzení, zpravidla si vystačíte s občanským průkazem, bankovním účtem a telefonním číslem. Některé společnosti vyžadují i druhý průkaz totožnosti (pas, řidičský průkaz).
  • Rychlost. U většiny poskytovatelů proběhne vyřízení úvěru včetně odeslání peněz do několika minut.
  • Online. Při sjednávání půjčky bez registru a příjmu nemusíte obíhat žádné pobočky, vše si zařídíte na webových stránkách vybraného věřitele.
  • Bezúčelovost. Nikdo se nebude ptát, jak naložíte se získaným finančním obnosem.

Jak si sjednat půjčku

Když se rozhodnete pro úvěr bez registru a dokládání příjmu, tak na internetových stránkách poskytovatele vyplňte jednoduchý formulář nebo zavolejte na zákaznickou linku. Může se stát, že se ozve operátor společnosti, aby s vámi dokončil objednávku. K hovoru s ním si připravte potřebné doklady. Po schválení půjčky vám věřitel převede peníze na účet. Malé úvěry musíte většinou splatit do 30 dnů jednou platbou. Větší částky bývají rozloženy do pravidelných splátek. Když nemáte žádný příjem a ani budoucnost nevypadá v tomto ohledu dobře, nad větší půjčkou popřemýšlejte, abyste byli schopni řádně plnit splátkový kalendář.

Prověření a kvalitní poskytovatelé

Pokud se vám nechce pročítat nabídky nebankovních věřitelů, nic nezkazíte oslovením prověřených společností, které si uvedeme. Samozřejmostí je, že ani u jedné neprokazujete své příjmy a nikdo nebude pátrat po vaší platební historii.

CreditOn

Až 20 000 Kč na 40 dní můžete obdržet od poskytovatele CreditOn. Ovšem coby novým klientům vám bude poskytnut úvěr do výše 4000 Kč. Peníze získáte velmi jednoduše. Do formuláře na stránkách společnosti vyplňte rodné číslo, číslo OP, platné telefonní spojení, číslo bankovního účtu a váš e-mail. Po odeslání vám dorazí SMS kód, který vepíšete do příslušné kolonky na ploše. Pak už jen čekáte 15 minut na schválení půjčky. O půjčku si lze zažádat i telefonicky. Celý úvěr splatíte v dohodnutém termínu najednou. Když budete služeb společnosti využívat opakovaně, můžete využívat věrnostních slev a účastnit se zajímavých soutěží.

Získat půjčku CreditOn

Perfect Money

Ryze český nebankovní poskytovatel vám nabízí až 5000 Kč velmi jednoduchým způsobem, přičemž jako prvožadatel můžete získat maximálně 3000 Kč. Půjčku musíte splatit do 28 dní, ale pokud budete žádat o peníze opakovaně, dočkáte se slevy v podobě jednoho týdne zdarma, kdy zaplatíte pouze za 21 dní. Společnost Perfect Money poskytuje první zápůjčku do 3000 Kč úplně zdarma bez poplatků.

O úvěr si požádáte pomocí formuláře na stránkách věřitele. Příjem a insolvenci sice vyplňujete, ale dokladovat nic nemusíte a firma registry neprohlíží. O schválení úvěru vás společnost vyrozumí pomocí SMS nebo e-mailu a peníze ihned odešle na váš účet.

Získat půjčku Perfect Money

Kredito24

Velmi rychle vyřizuje půjčky bez registru a příjmu česko – německá společnost Kredito24. Jako noví klienti obdržíte až 5000 Kč , u opakovaných půjček se vám navýší limit na 15000 Kč se splatností od 1 do 30 dnů. Vyplnění žádosti na stránkách Kredito24 vám zabere asi 2 minuty a automatický systém během pár minut schválí půjčku. Potom kvůli identifikaci vašeho účtu převedete 1 Kč na bankovní účet společnosti. Posledním krokem je okamžitá výplata požadované částky. Celou půjčku splatíte jednou platbou, přičemž předčasné splacení je možné kdykoliv a bez finančního postihu.

Získat půjčku Kredito24

Od potíží vám pomůže půjčka bez registru a příjmu

Nepříjemné potíže s náhlým nedostatkem peněz lze úspěšně řešit i se záznamem v registrech dlužníků a při nemožnosti doložit příjem. Oslovením prověřeného poskytovatele získáte bezpečný finanční produkt, kterého se nemusíte obávat. Půjčka bez registru a příjmu nejen od společností Kredito24, Perfect Money a CreditOn je primárně určena k pomoci ve finančních nesnázích. Proto není důvod proč o ni nepožádat.