Crediton podvod

Trh s půjčkami je plný zajímavých nabídek, mezi kterými se občas objevují různí podvodníci. Přesně to je důvod, proč se někteří zákazníci bojí o půjčku požádat u nebankovních společností. V následujícím textu se podíváme na půjčku Crediton a na to, zda je strach zájemců o půjčku oprávněný a jestli hrozí, že by opravdu byla půjčka Crediton podvod.

Kdo nabízí půjčku Crediton

Půjčky Crediton jsou původem z Lotyšska, kde sídlí centrála společnosti stejnojmenného názvu. V České republice působí firma Crediton prostřednictvím své pobočky, která má sídlo v Praze, ale půjčky nabízí po celé republice.

Crediton se specializuje na rychlé a krátkodobé půjčky, což ovšem neznamená, že by firma půjčovala nezodpovědně. Opak je pravdou, neboť půjčky jsou poskytovány jenom těm zákazníkům, kteří můžou doložit svoje příjmy. Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní společnost s mezinárodní působností a jejich přístup zdůrazňuje odpovědnost k zájemcům o půjčku, tak zde není žádný předpoklad k podvodu.

3 často uváděné argumenty, proč by mohla být půjčka Crediton podvod

 • Za prodloužení splatnosti je účtován poplatek– u některých zákazníků vzbuzuje nedůvěru podmínka, která určuje, že pokud nedojde ke splacení půjčky v dohodnutém termínu, tak je klient povinen za prodloužení splatnosti zaplatit poplatek. Tento požadavek nelze v žádném případě považovat za podvod, a to nejméně ze dvou důvodů. Tím prvním je, že informace o poplatku za prodloužení je veřejně k dispozici každému, kdo o půjčce uvažuje. Druhým důvodem je fakt, že tento druh poplatku si účtuje v podstatě každá společnost, která poskytuje půjčky.
 • Jak může být poskytnutá půjčka bez ručení a ještě bez doložení příjmů – skutečnost, že je půjčka Crediton nabízena bez toho, aniž by zájemce o půjčku potřeboval ručitele, musel dokládat příjmy a také aniž by bylo vyžadováno zajištění nemovitosti, je pro mnoho lidí nepochopitelná, a tak logicky hledají, co se za tím skrývá. Odpověď je jednoduchá, protože v tomto případě se jedná o obchodní strategii firmy, která chce těmito výhodami obstát v konkurenci. Navíc je celý systém založený na mnoha faktorech, které vyhodnocují bonitu klienta. Proto se ani zde nejedná o nic nestandardního a naopak je nabídka pro zákazníky velmi výhodná.
 • O půjčku může požádat kdokoliv – ani tento argument není důvodem k jakýmkoliv pochybnostem, přestože je pravda, že o půjčku můžou požádat zaměstnanci, důchodci, ženy na mateřské, podnikatelé, studenti nebo dokonce i nezaměstnaní. Tato možnost vychází z již zmíněné skutečnosti, že není potřeba dokládat výši příjmu, ovšem tak jako v předchozím vysvětlení, tak i tentokrát platí, že je každá žádost posuzována podle předem daných kritérií a o podvod se tedy nejedná.

rychlá půjčka ihned bez registru

Jakou půjčku Crediton můžete získat

 • první půjčka od 500 Kč do 4 000 Kč
 • každá další půjčka od 500 Kč do 20 000 Kč
 • doba splatnosti je 1 až 30 dnů
 • půjčka je bezúčelová
 • nepotřebujete ručitele, zajištění nemovitosti ani nemusíte dokládat váš příjem
 • finanční prostředky jsou odesílány během několika minut po schválení půjčky
 • dobu splatnosti lze prodloužit až o 30 dnů (za poplatek)
 • půjčka bez registru online

Jaké podmínky musíte u půjčky Crediton splňovat

 • plnoletost, věk od 18 do 75 let
 • platný občanský průkaz
 • vlastní mobilní telefon
 • bankovní účet, ke kterému máte dispoziční práva

Půjčka Crediton závěr a shrnutí

Naše hodnocení toho, zda je půjčka Crediton podvod, je u konce. Ukázali jsme si, jaká nebankovní společnost za půjčkou stojí a odkud pochází. Také jsme uvedli nejčastější argumenty, které uvádějí pochybovači, přičemž se domníváme, že jsme je jednoznačně vyvrátili na základě reálných skutečností. Pokud k tomu všemu ještě přičteme celkový výčet podmínek, za kterých můžete půjčku Crediton výhodně získat, tak je náš názor jednoznačný. Půjčka Crediton rozhodně není žádný podvod a pokud o ní uvažujete, nemusíte se bát, že byste se nechali napálit.

půjčky bez nahlížení do registru dlužníků

Získat půjčku Crediton