SIM půjčka

Když do výplaty zbývá ještě hodně dní a nemáte rádi červeně zvýrazněná čísla v internetovém bankovnictví, zkuste se seznámit s relativně novým finančním produktem na poli krátkodobých půjček, kterým je SIM půjčka ihned. Právě ona vám pomůže nepříjemnou finanční situaci vyřešit a vzhledem k její vysoké dostupnosti máte hodně velikou šanci, že na půjčku dosáhnete.

Jak vypadá SIM půjčka

Prostřednictvím tohoto úvěru můžete obdržet částku od 2000 do 11 500 Kč, kterou vrátíte za 7, 15, 21 nebo 30 dní. Pokud by vám stanovená doba splatnosti nestačila, můžete si ji za poplatek nechat prodloužit až 3 × o 15 dní.

Jenže samotná rychlá půjčka nabízí kromě peněz i něco navíc. Nebývá zvykem, aby u krátkodobých úvěrů měli klienti k dispozici zákaznické centrum. Ale jelikož poskytovatel produktu, firma SIM s.r.o. klade veliký důraz na spokojenost všech uživatelů půjčky, máte možnost kdykoliv zavolat na zákaznické oddělení, kde je připraven vám pomoci profesionální tým specialistů.

Pro koho a na co je určena SIM půjčka

Jak již bylo naznačeno, poskytovatel produktu neklade prakticky vůbec žádné nároky na žadatele o úvěr. Z toho důvodu mají cestu k penězům otevřenu nejen zaměstnanci, ale i rodiče na mateřské dovolené, podnikatelé, studenti, senioři do 65 let věku a dokonce i nezaměstnaní.

Vzhledem k benevolentním schvalovacím podmínkám je třeba si dobře rozmyslet, na co půjčku využijete. Když jste se ocitli ve finančních problémech před výplatou nebo jste měli nějaký nečekaný výdaj, je SIM půjčka online dobrou volbou. Pokud ale myslíte na to, jak pomocí získaných peněz zaplatíte nějaký dluh z jiného úvěru, nabíráte směr do dluhové pasti, kde jsou konce hodně bolestivé.

Výhody produktu

Krátkodobé půjčky před výplatou jsou velmi oblíbeným produktem právě díky zajímavým parametrům, které například bankovní úvěry nemají a ani mít nemohou. Ovšem SIM půjčka nabízí přeci jen něco navíc.

  • Dostupnost. Poskytovatel úvěru nekontroluje registry dlužníků, insolvenční rejstřík a nepožaduje potvrzení o příjmech.
  • Rychlost. Při první půjčce vám budou peníze zaslány poštovní poukázkou, což může chvilku trvat. Jenže při opakovaných žádostech obdržíte celou částku během 10 minut na účet, pokud jej máte u stejné banky jako firma SIM s.r.o.
  • Bez skrytých poplatků. Ještě před odesláním kontaktního formuláře se dozvíte cenu vámi zvoleného úvěru. Jinak neplatíte nic navíc kromě poplatku za případné prodloužení splatnosti.
  • Úvěr na 75 dní. Až 3× o 15 dní si můžete požádat o prodloužení splatnosti úvěru. Pokud tuto výhodu využijete do důsledku, máte 75 dní na využití půjčených peněz.
  • Jednoduché schválení. K vyjednání půjčky vám stačí pouhý mobilní telefon a internetové připojení.
  • Transparentnost. Při vyřizování úvěru vás nečeká žádné papírování a velmi krátký schvalovací proces se spouští jako automatická operace neovlivnitelná zaměstnanci společnosti.

Nevýhody půjčky

Samozřejmě, že za komfort v podobě rychlého a bezproblémového poslání požadovaných peněz něco zaplatíte, ale na druhou stranu vhodně zvolený poměr výše částky a doby splatnosti vám může přinést i přívětivější roční úrokovou sazbu.

A když jsme se zmínili o úrocích u SIM půjčky ihnd, tak mějte na paměti, že si půjčujete na několik dní a RPSN je uváděna za celý rok. Proto musíte při kalkulaci produktu přepočítat úrokovou sazbu na konkrétní, vámi zvolenou půjčku.

Za určité mínus u SIM půjčky lze počítat i pevně stanovené doby splatnosti.

Jak o úvěr požádat

Chcete-li produkt vyzkoušet, naklikejte si na stránkách společnosti výši požadovaného úvěru a hned se dozvíte i jeho cenu včetně roční úrokové sazby. Poté vyplňte a odešlete krátký úvěrový formulář. Po jeho schválení vám dorazí SMS zpráva na mobil a peníze buď na účet nebo si je vyberete na poště.

Podobný scénář má žádost pomocí telefonu s tím, že po zavolání na zákaznickou linku se vám bude věnovat operátor společnosti, kterému sdělíte potřebné údaje.

Co je potřebné k získání úvěru

Firma SIM s.r.o. po vás bude požadovat věkovou hranici od 18 do 65 let, české státní občanství, mobilní telefon a musíte být bez dluhů u poskytovatele půjčky.

SIM s.r.o.

Od roku 2013 působí na finančním trhu česká společnost SIM s.r.o. poskytující stejnojmenný produkt řadící se mezi takzvané finské půjčky do výplaty. Firma při svém podnikání klade důraz na profesionalitu, transparentnost, spolehlivost a vstřícnost vůči klientům.

Reference o produktu

Z dohledaných reakcí spokojených uživatelů SIM půjčky je jasné, že její poskytovatel si zatím vede velmi dobře a pomáhá tam, kde je to potřeba.

„ SIM půjčku jsem získala v době, kdy jsem se dostala do potíží a nevěděla jsem, na koho se mám obrátit. Nyní tento úvěr využívám pravidelně a vyjadřuji plnou spokojenost.“ (Barbora)

„ Je problém když nemůžete na účet a potřebujete půjčit alespoň 5000 Kč. Po delším hledání jsem narazil na SIM půjčku a tak jsem ji využil. Peníze mi dorazily na poštu, což jsem potřeboval. Mě tedy SIM půjčka hodně pomohla a mám s ní jen dobrou zkušenost.“ (David K., Rýmařov)

„ Tak tahle firma je úplně nejlepší a její SIM půjčka taky. Za mě maximální pochvala vždy a všude.“ (Oldřich)

SIM půjčka doručí téměř všem peníze rychle a spolehlivě

Na trhu je množství krátkodobých úvěrů před výplatou, ale málokterý je tak rychlý a dostupný jako SIM půjčka, kterou máte vyřízenu ihned a částku v maximální výši 11 500 Kč můžete obdržet do 10 minut. Právě díky své spolehlivosti a jednoduchosti se úvěr společnosti SIM s.r.o. stal velmi oblíbeným u širokého spektra klientů. A jelikož je SIM půjčka určena opravdu všem, klidně si o ni v případě potřeby zažádejte i vy.