Fair Credit

Každý poskytovatel půjček má v dnešní době vlastní webovou prezentaci. Mezi ně patří také portál Fair Credit. Jestliže vás zajímá, co jejich web hlavně obsahuje a také jakou půjčku nabízí, jste na správném místě. Zajímavé jsou nepochybně i názory klientů, kteří mají s portálem vlastní zkušenost.

Kdo provozuje portál Fair Credit

Za portálem stojí nebankovní společnost Fair Credit International, SE. Ta se zabývá poskytováním půjček za transparentních a férových podmínek. Navzdory anglickému názvu se jedná o českou společnost s českým vedením.

Díky tomu se velmi dobře orientuje na trhu s českými půjčkami a zná potřeby lokálních zákazníků. Fair Credit se od většiny konkurenčních firem odlišuje tím, že za zájemci o půjčku může přijet obchodní zástupce až do domu.

Jak kontaktovat Fair Credit

Adresa: Fair Credit International, SE, Kubánské nám. 1391/11, 100 00 Praha 10

Telefon: 295 560 769

Bezplatná linka: 800 888 120 – ve všední dny 8,00 – 20,00 a o víkendech 9,00 – 17,00

Email: info@faircredit.cz

Web: www.faircredit.cz

Co na portálu Fair Credit najdete

 1. Součástí webových stránek jsou základní informace o společnosti. Ty také zahrnují Výroční zprávy, Etický kodex a Desatero osobní bezpečnosti. Dále si můžete přečíst, co o Fair Credit napsaly různé média a jak firma pomáhá v rámci své dobročinné činnosti.
 2. Jedna ze sekcí portálu je věnována přehledu poboček v České republice. Není bez zajímavosti, že v současné době jich má firma necelých 30.
 3. V případě, že byste si přáli pracovat v segmentu půjček, můžete získat práci i u Fair Credit. Jaké aktuální pozice nabízí najdete v sekci Kariéra.
 4. Protože se jedná o poskytovatele půjček, je logické, že na webu najdete i popis půjčky a její podmínky.
 5. Velmi důležitá je kalkulačka půjčky Fair Credit, kterou najdete zcela vpravo nahoře. Za pomoci této funkce získáte rychlý přehled o tom, zda a jaká půjčka by pro vás byla výhodná.
 6. Vpravo nahoře je též volba Moje půjčka přihlášení. Jedná se o internetový přehled o půjčkách, které stávající klient Fair Credit čerpá či čerpal. Toto elektronické a online dostupné zázemí obsahuje i ostatní informace, zejména termíny dalších splátek a jejich historii.
 7. Přehlédnout byste neměli ani volbu Aktuality. V ní se dozvíte nejnovější informace ze života firmy a také různé zajímavé akce.

Chcete půjčku od Fair Credit? Podívejte se, co nabízí

Půjčka od nebankovní společnosti Fair Credit se jmenuje Fajn půjčka ihned. Je půjčována v rozmezí od 4 000 Kč do 50 000 Kč. Doba splatnosti je určena na 43 nebo 58 týdnů. Finanční prostředky jsou po schválení a podpisu smlouvy vyplaceny klientovi v hotovosti u něj doma.

Kdo může o Fajn půjčku požádat

 • český občan s trvalým bydlištěm na území České republiky
 • nutná je plnoletost – věk nejméně 18 let

Co je potřeba doložit

 • platný občanský průkaz
 • doklad o trvalém bydlišti
 • doložení příjmů za poslední 3 měsíce

Další informace o Fajn půjčce od Fair Credit

 • je bezúčelová – peníze lze použít na cokoliv
 • není potřeba ručitel
 • nevyžaduje se zástava nemovitosti

Jak o Fajn půjčku požádat

 1. Nejrychlejší a nejjednodušší možností je vyplnění tohoto internetového formuláře.
 2. Druhou variantou je vytočení telefonního čísla 800 888 120 a obchodní zástupce firmy za vámi přijede.

Pokud se žádostí o půjčku uspějete, budete ji splácet v týdenních intervalech. Na rozdíl od většiny jiných půjček se Fajn půjčka splácí přímo obchodnímu zástupci Fair Credit.

Co se děje, pokud nemůžete Fajn půjčku splácet

Každý, kdo si vzal půjčku, se může někdy dostat do problémů se splácením. Pokud je to váš případ, je důležité, abyste tuto nepříjemnou situaci řešili aktivním způsobem. Informujte o tom vašeho obchodního zástupce Fair Credit a domluvíte se na vhodném řešení. Za velkou vstřícnost poskytovatele půjčky lze považovat fakt, že vám nehrozí žádné sankční poplatky.

Co říkají klienti na portál Fair Credit

Marcela, 45 let, Praha 8

Přehledný portál v moderním střihu splňuje vše, co od webové prezentace poskytovatele půjčky pro problémové klienty očekávám. Říká se, že v jednoduchosti je síla. A přesně to web Fair Credit vystihuje.

Ondřej, 29 let, Nové město pod Smrkem

Portál Fair Credit se mi líbí, nejvíce oceňuji online přístup k přehledu mé půjčky bez registru. Díky tomu nemusím neustále vyndavat a uklízet papírové dokumenty. Jediné, co bych webu vytknul, je z mého pohledu málo propracovaná sekce Často kladené otázky. Ale to se dá vyřešit tím, že se Fair Credit pošle email s dotazem nebo se jim zavolá.

Simona, 51 let, Stará Červená Voda

K webu Fajn půjčky nemám žádné zásadní výhrady. Nejvíce oceňuji online kalkulačku půjček, kterou jsem při výběru využila. U kalkulačky bych vylepšila volbu počtu měsíců splátek. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, jak ji změnit.

Zdeněk, 62 let, Opava

Pracuji jako účetní a při výběru půjčky mě zajímalo, kdo kterou půjčku vlastně nabízí. Proto se mi líbí, že portál Fair Credit obsahuje Výroční zprávy za poslední 3 roky. Když k tomu přičtu i dobré podmínky, které jejich půjčka on line z mého pohledu nabízí, bylo rozhodnuto. Fajn půjčku jsem získal a vše probíhá, jak má.

Portál Fair Credit shrnutí

Jak je vidět, portál Fair Credit obsahuje všechny důležité informace, které klienty zajímají. Určité drobné výhrady přesto existují. Zejména k širšímu popisu častých otázek klientů a intuitivnímu ovládání přepínání doby splátek v online kalkulačce. Ale nejedná se o nic zásadního a taky je potřeba si uvědomit, že co člověk, to jiný názor. Lákavá je i samotná Fajn půjčka, protože osobní kontakt s obchodním zástupcem snižuje riziko různých komplikací. Plusem je i výplata v hotovosti. Jestliže se vám tato nabídka líbí, můžete o půjčku požádat prostřednictvím tohoto online formuláře.