Relativně novou nabídkou mezi půjčkami je půjčka Emma‘s credit. Navzdory své krátké historii mezi tvrdou konkurencí na poli poskytování nebankovních půjček nezapadla, právě naopak. Hlavním důvodem jejího úspěchu je hned několik vstřícných podmínek, které zájemci o půjčku velmi oceňují.

Představení nebankovní společnosti Emma‘s credit

Firma Emma‘s credit s.r.o. byla založena v srpnu 2014. Jedná se tedy o poměrně novou společnost, která si mezi zájemci o nebankovní půjčku rychle získává oblibu. Jejím 100% vlastníkem je společnost WISECREDIT HOLDINGS LTD se sídlem na Kypru. Vedle vstřícného přístupu k zákazníkům a poskytování rychlých půjček se Emma‘s credit zaměřuje na získávání věrných klientů. K tomu slouží Zákaznický klub Emma‘s credit, který členům nabízí tyto výhody:

  • vyšší půjčku
  • delší dobu splatnosti
  • nižší úrokovou sazbu
  • různé slevy

Kontakty na společnost

Adresa: Emma‘s credit s.r.o., Na Bojišti 1472/20, 120 00 Praha 2

Tel. 226 254 777

Email: emma@emmascredit.cz

Web: www.emmascredit.cz

Pracovní doba: Po – Pá 9,00 – 17,00 hod., mimo svátky

Jakou půjčku Emma‘s credit nabízí

Základní nabízená částka rychlé půjčky je 500 Kč – 3 000 Kč a doba splatnosti je umožněna v rozmezí od 5 do 30 dnů. Finanční prostředky jsou, pokud je žádost o půjčku schválena, vyplaceny na bankovní účet žadatele.

Kdo může o půjčku Emma‘s credit požádat

  • plnoletý žadatel od věku 18 let
  • zájemce o půjčku musí mít české občanství

Co musí žadatel o půjčku Emma‘s credit ještě splnit

  • vlastní email
  • mobilní telefon
  • bankovní účet vedený na jméno žadatele
  • banka musí být v České republice

Další podmínky půjčky Emma‘s credit

Časté otázky k půjčce Emma‘s credit

Jak to celé probíhá?

Proces poskytnutí půjčky je velmi snadný a probíhá rychle. Po základním vyplnění žádosti o půjčku je zájemce požádán o doplnění několika informací. Následně je rozhodnuto o poskytnutí online půjčky. Jestliže je kladné, musí žadatel ověřit svůj email a bankovní účet. Součástí této autorizace je odeslání 1 Kč na bankovní účet poskytovatele půjčky. Jakmile ověření úspěšně proběhne, jsou peníze odeslány do 30 minut na bankovní účet žadatele. Připsání finančních prostředků záleží na jeho bance, může to být téměř okamžitě nebo během 1 pracovního dne.

Kolik můžu mít u Emma‘s credit s.r.o. půjček?

Každý občan může čerpat jenom 1 půjčku. V případě, že byste si přáli další půjčku, musíte nejprve splatit předchozí dluh.

Proč byla žádost o půjčku zamítnuta?

Přestože jsou podmínky poskytnutí půjčky ihned velmi vstřícné, může se občas stát, že žadatel neuspěje. Nebankovní společnost Emma‘s credit má vlastní způsob vyhodnocování bonity klientů. V případě odmítnutí žadatel tímto systémem neprošel. Naštěstí nic netrvá věčně a je možné za nějakou dobu podat žádost znovu.

Je možné prodloužit dobu splatnosti?

Ano, je to možné. Podmínkou ovšem je, aby dlužník zaplatil celkový úrok za uplynulé období a poplatek za prodloužení splatnosti. To vše v termínu splatnosti prodlužované půjčky. O prodloužení je potřeba požádat v sekci Můj účet – https://www.emmascredit.cz/account/login. Pokud je prodloužení schváleno, může být odklad splatnosti o 30 dnů. U druhého prodloužení se jedná o 20 dnů a u každého dalšího o 10 dnů.

Můžu přijít o klubové výhody z titulu členství v Zákaznickém klubu Emma‘s credit?

Ano, je to možné. Důvodem je nedodržení termínu splatnosti půjčky. Ovšem není třeba si zoufat, situaci jde napravit. Jestliže další půjčku vrátí dlužník včas, získá své výhody a nároky na slevy zpět.

Jaké jsou možnosti splácení půjčky?

Půjčku i s úroky můžete zaplatit 2 způsoby. Nejčastější variantou je splátka celé půjčky k domluvenému termínu splatnosti. Druhou možností je postupné splácení dluhu tak, aby byl do termínu splatnosti celý uhrazen. Tedy vždy, když budete mít nějaké peníze nazbyt, můžete je poslat jako splacení části dluhu. V takovém případě je potřeba počítat s tím, že primárně jde úhrada na splátky úroků a poplatků, teprve následně na samotnou půjčku.

Zkušenosti klientů

Tereza, 43 let, Borovany

Půjčku Emma‘s credit mi doporučila moje sestra v době, kdy jsem byla na nemocenské a nevycházely mi peníze. Dala jsem na její radu a nejvíce mě překvapila a současně potěšila rychlost, s jakou mi finanční prostředky přišly na bankovní účet.

Kamil, 37 let, Brno

Čas od času si potřebuji půjčit peníze před výplatou. Půjčku poctivě vracím a tak jsem dlouho hledal společnost, která mi za moji spolehlivost nabídne nějaké výhody. Nedávno jsem narazil na Zákaznický klub Emma‘s credit, který mě zaujal. Podal jsem žádost o půjčku a peníze mi přišly na účet. Jsem zvědavý, na jaké výhody a slevy dosáhnu, až dluh splatím.

Květoslava, 52 let, Hradec Králové

Vždy, když si potřebuji půjčit, mám problém s podmínkami poskytovatelů půjček. Většina z nich odmítá žadatele, kteří mají zápis v registru dlužníků. Na ten jsem se dostala kvůli jedné pozdní platbě faktury za elektřinu a od té doby se to se mnou táhne. U Emma‘s credit se ukázalo, že zápis v registru není překážka a finanční prostředky mi byly schváleny.

Vítězslav, 28 let, Náchod

Nedávno jsem splatil půjčku, na kterou jsem se vydal z posledních peněz. Do výplaty bylo daleko a tak jsem si potřeboval znovu půjčit. Podmínky u Emma‘s credit mi přišly poměrně výhodné, akorát jsem moc nedůvěřoval nutnosti poslat 1 Kč na jejich bankovní účet. Ale risknul jsem to a ukázalo se, že to nebyl žádný problém. Díky tomu jsem dostal půjčku a může zase normálně žít.

Denisa, 31 let, Blatná

Myslím, že jsem patřila mezi první zákazníky Emma‘s credit. Od té doby jsem si půjčila již 4x a všechno vždy proběhlo velmi rychle a spolehlivě. Jelikož splácím řádně a včas, mám výhodnější podmínky díky jejich Zákaznickému klubu. To hlavně znamená o něco vyšší půjčku, než je standardně nabízena a současně výhodnější úrokovou sazbu. Díky tomu si jsem jistá, že u této společnosti zůstanu i nadále, dokud budou takto dobře fungovat.

Půjčka Emma‘s credit závěr

Půjčka Emma‘s credit má skvěle našlápnuto k tomu, aby se zařadila mezi významné poskytovatele nebankovních půjček. Tomu nahrávají nejenom vstřícné podmínky, které umožňují poskytnutí peněz zájemcům bez doložení příjmů nebo se zápisem v registru dlužníků. Významnou roli hraje i Zákaznický klub, jenž odměňuje za věrnost dalšími bonusy a výhodami. Tyto klady může využívat úplně každý, stačí podat žádost o půjčku vyplněním tohoto formuláře.

[php snippet=2]