Kreditní karta Cetelem

Společnost Cetelem již několik let poskytuje svým klientům nebankovní osobní půjčky, které jsou učené pro širokou škálu účelů (nemovitost, rekonstrukce, koupě auta či prostě „na cokoli“). Kromě půjček však nabízí i konsolidaci půjček a kreditní karty. Kreditní karta Cetelem poskytuje možnost provádět nákupy i výběry ze všech bankomatů a o její kvalitě svědčí ocenění veřejnosti v anketě Zlatá koruna.

V této recenzi o kreditní kartě Cetelem se podíváme na její specifika, ale také na její výhody i nevýhody. Co kreditní karta Cetelem nabízí a proč bychom si ji měli, či naopak neměli pořizovat?

pujcka bez registru

Specifika kreditní karty Cetelem

Kreditní karta Cetelem je prostředek, díky kterému máte k dispozici finanční prostředky vždy, když je potřebujete. Tyto finanční prostředky můžete využívat řadou způsobů a za různými účely, mezi které patří vybírání hotovosti, nakupování v obchodech, převádění peněz na svůj běžný účet či provádění bezpečných plateb na internetu.

Vyřízení kreditní karty je zcela zdarma. Po jejím vyřízení získáte přístup ke klientské zóně, která je poskytována online na stránkách společnosti Cetelem. Díky klientské zóně budete mít neustálý přístup a přehled nad vašimi financemi. Ke klientské zóně se nedostanete jen prostřednictvím PC či notebooku, ale také skrze telefon či SMS zprávy.

pujcka do 15 minut na ucte

Každý měsíc vám bude za využívání kreditní karty vystaven výpis z úvěrového účtu. Pokud budete využívat elektronický výpis ve vaší klientské zóně, ušetříte každý měsíc 10 Kč z měsíčního poplatku za správu a vedení úvěrového účtu. Kromě měsíčních elektronických výpisů získáte však každý měsíc i bonusy za využívání karty. Uhrazením měsíční splátky se vaše částka k čerpání opět doplní.

Ke kreditní kartě Cetelem získáte i virtuální kreditní kartu pro bezpečné platby na internetu.

Jak a kde mohu kreditní kartu Cetelem získat?

Kreditní kartu Cetelem si můžete zařídit buď online prostřednictvím internetu, nebo na některé z poboček Cetelem, či dokonce u všech obchodních partnerů, kteří nabízí nákup na splátky prostřednictvím společnosti Cetelem.

úvěr na auto bez registru

Zařídíte-li si kreditní kartu Cetelem prostřednictvím internetu nebo na jedné z oficiálních poboček Cetelem, získáte navíc 0% úrok na dobu prvních tří měsíců používání kreditní karty.

Kdo může kreditní kartu Cetelem získat?

Kreditní kartu Cetelem může získat každý žadatel starší 18 let, který nabyl plné svéprávnosti a který vlastní bankovní účet. Poslední podmínkou pro získání kreditní karty je zajištěný trvalý zdroj příjmů.

K čemu můžete kreditní kartu Cetelem využívat?

Kreditní kartu Cetelem můžete využívat k mnohým účelům, mezi které patří například nákupy, výběry hotovosti či dobíjení mobilního telefonu.

Výhodné nákupy

Nakoupíte-li v libovolné prodejně a zaplatíte-li svůj nákup prostřednictvím kreditní karty Celetem, získáte bezúroční období až na 55 dní od nákupu, které patří mezi jednu z nesporných výhod karty Cetelem.

Hotovostní výběr z bankomatů

Díky kreditní kartě Cetelem můžete vybírat hotovost z bankomatů bank nejen v České republice, ale i v zahraničí. Musíte však vybírat bankomaty, které akceptují karty MasterCard. Bonusem k hotovostnímu výběru jsou první 3 měsíční výběry na území ČR zdarma.

Výběr hotovosti CashBack

S kreditní kartou Cetelem můžete využívat i výběr hotovosti CashBack v supermarketech Albert, Interspar, Globus a v mnohých dalších. K nákupu v hodnotě nad 300 Kč můžete vybrat až 1 500 Kč v hotovosti a hlavně bez poplatků.

půjčka bez registru ihned

Dobíjení mobilního telefonu

Prostřednictvím kreditní karty Cetelem si navíc můžete i pohodlně dobíjet kredit. K dobíjení kreditu budete kromě kreditní karty potřebovat i navštívit nejbližší bankomat.

Přináší využívání kreditní karty Cetelem nějaké odměny?

Každý měsíc můžete za využívání kreditní karty Cetelem získat jeden z následujících bonusů:

  • Všechny výběry do 1 000 Kč zdarma,
  • Vrácení 2% z ceny všech nákupů (omezeno maximální měsíční odměnou 400 Kč),
  • Vrácení až 3% z ceny všech nákupů v internetových obchodech (omezeno maximální měsíční odměnou 600 Kč),
  • Vrácení až 4% z ceny nákupu pohonných hmot (omezeno maximální měsíční odměnou 800 Kč).

Závěr: Proč volit kreditní kartu Cetelem?

Kreditní karta Cetelem je seriózní nabídkou, díky které každý měsíc získáte množství odměn. Veškeré špatné zkušenosti s tímto produktem bohužel často pramení jen z nepřečtení obchodních podmínek a podepisované smlouvy.