Půjčka Vata online – řešení při nedostatku peněz

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, můžete využít službu půjčka Vata online. Do několika minut máte potřebný finanční obnos na vašem bankovním účtu. Vše probíhá rychle a bezproblémově. Znáte lepší způsob, jak v případě nouze dostat během pár chvil peníze?

Půjčka Vata online – peníze máte ihned

Čas od času se každému stane, že z nějakého důvodu potřebuje narychlo peníze. Ty však nejsou pokaždé k dispozici, a když selžou i možnosti jako je rodina či kamarádi, na řadu přichází půjčka od banky.

Jenže banky mají pro schválení úvěru velice přísné podmínky, a tak ne každému se podaří projít sítem různých kontrol nutných pro schválení bankovní půjčky. Ve chvíli, kdy vám nevyjdou vstříc ani bankovní společnosti, své služby mohou nabídnout ty nebankovní, kterých je na trhu více než dost. Vytrhnout trn z paty vám v těchto případech může půjčka vata online.

půjčky peněz praha

Výše online půjčky může být až 5 000 korun, což není příliš, ale na zaplacení menších poplatků či na vyžití do výplaty to bohatě stačí. Výhodou je, že peníze jsou na bankovní účet odeslány do 15 minut od podání žádosti, a tím pádem vám dorazí nejdéle druhý pracovní den.

Půjčka Vata online

Co vše půjčce předchází

Před samotnou žádostí o půjčku je potřeba vyplnit registrační formulář, do kterého uvedete vaše základní osobní údaje. Ty slouží zejména k tomu, aby společnost věděla s kým má tu čest a jestli náhodou neporušujete nějaká pravidla, která by byla proti zákonu (mimo jiné váš věk, apod.). Za registrační poplatek se platí 1,- Kč a účet vám vydrží i po uplynutí splacení vaší první půjčky ihned u Vata online.

Po dokončení registrace se vám ozve operátorka společnosti, která po telefonu ověří vámi vyplněné údaje. Následně se již budete moci přihlásit do uživatelského účtu, ve kterém si lze požádat o půjčku až do výše 4 999 korun. Ta vám poté bude odeslána do 15 minut na váš účet nebo si jí můžete vyzvednout na některé ze dvou kamenných poboček společnost Vata online nacházejících se v Praze.

Splácení včas se vyplatí

Zákazníci půjčky Vata online jsou také odměněni ve chvíli, kdy své půjčky splácí včas, ještě před vypršením stanoveného termínu. V případě rychlého splacení půjčky vám totiž bude vrácen úrok za ty dny, o které splatíte půjčku dříve.

nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu

Zobrazit podrobnosti Vata půjčky >>

Prodloužení splatnosti

Pokud byste se naopak ocitli v situaci, kdy budete vědět, že půjčku včas nesplatíte, tak se nic neděje. Stačí pouze zavolat na telefonní linku a nechat si prodloužit splatnost půjčky o 30 dní, což lze provést i opakovaně a to až třikrát. Ve výsledku tak máte na splácení další tři měsíce navíc, což se vám může hodit.

Podmínky půjčky Vata online

V případě podmínek pro získání půjčky se nejedná o nic, co by bylo obtížné a nemožné splnit. Právě naopak. Společnost Vata online většinou nevyžaduje žádná potvrzení, doklady o příjmech a podobně. Není ani potřeba navštěvovat pobočku a vše lze vyřídit v klidu pomocí internetu, načež vám budou odeslány peníze na účet. Stejně tak není potřeba podepisovat žádnou písemnou smlouvu.

Víte, od koho si půjčujete?

Vata online poskytuje půjčky od roku 2011 a tak je poměrně mladou společností v nebankovním sektoru. Svým klientům se pokaždé snaží vyjít vstříc, a to i ve chvíli, kdy nemohou půjčku splatit včas. Stejně tak jsou posílány upozornění k provedení platby, kdyby klient na splacení půjčky náhodou zapomněl. Jestliže půjčka bude splacena do dvou dnů po vypršení termínu, nic se neděje, neboť nebudou stanoveny žádné další poplatky či penále. nebankovni pujcky

Půjčka vata online se vyplatí pokud potřebujete něco rychle zaplatit a nemáte čas na obíhání kamenných poboček ani složité papírování.

Získat půjčku Vata online >>