Půjčkomat

V České republice funguje již velké množství nebankovních společností, kde si snadno a rychle můžete sjednat půjčku. Některé půjčí téměř každému, u některých společností jsou podmínky o něco přísnější. Na jednu takovou se zaměříme v našem článku.

Jedná se o společnost Půjčkomat a jejich typ půjček se dá přiřadit k tzv. Finským půjčkám. Na rozdíl od konkurence ovšem Půjčkomat požaduje doložit příjmy. Jako nový klient si můžete půjčit nejdříve 10 000 Kč, pokud zaplatíte včas, můžete si další úvěr navýšit již na 20 000 Kč. Jedná se o jednoduchý nástroj jak získat peníze rychle a na cokoliv.

pujcka ihned

Půjčkomat – poskytovatel rychlý půjček

Společnost Půjčkomat náleží pod francouzskou firmu Friendly Finance s.r.o. Působí mimo jiné i v mnoha státech Evropy. Snaží se o rychlé vyřízení z pohodlí domova a chtějí poskytovat pouze kvalitní půjčky pro zodpovědné občany. Díky automatizovanému systému je vaše žádost vyřízena během několika minut. Půjčit si můžete kterýkoliv den v týdnu a 24 hodin denně.

Vlastnosti půjčky od Půjčkomatu:

 • Výše půjčky se pohybuje od 500 – 20 000 Kč
 • Splatnost je 5 – 31 dní
 • Požádat si můžete online na jejich internetových stránkách a výplata probíhá na účet
 • půjčka bez ručitele

Výhody půjčky od Půjčkomatu:

 • Rychlé vyřízení během několika minut
 • Peníze je možné použít na cokoliv
 • Platí se pouze jedna splátka na konci doby splatnosti
 • O půjčku může požádat kdokoliv

Nevýhody půjčky od Půjčkomatu:

 • Krátká doba splatnosti
 • V případě, že máte nějaký nesplacený dluh a jste v registru dlužníků, musíte splnit další podmínky pro získání
 • pujcka bez registru

Co ještě Půjčkomat může nabídnout?

Jestliže víte, že nebudete moci dlužnou částku včas uhradit, neváhejte se obrátit na pracovníka společnosti. Vždy se vám budou snažit vyjít vstříc a dobu splatnosti je možné prodloužit až o 31 dnů. Za prodloužení musíte ovšem zaplatit a to poplatek a také úrok, který se odvíjí od výše úvěru a doby splatnosti.

Recenze Půjčkomatu

Půjčkomat patří již ke známým půjčkám na našem finančním trhu. Jejich krátkodobé půjčky využilo velké množství lidí bez rozdílu věku. Většina kladných recenzí jen dokazuje, že se jedná o kvalitní produkt a celý proces schvalování vám nezabere moc času.

Jak probíhá schvalování půjčky

1. Nejdříve se musíte zaregistrovat přímo na stránkách společnosti. Vyplníte pouze několik základních údajů, které budou nutné pro případnou smlouvu. Příště se již snadno budete moci přihlásit na svůj profil. Tato registrace vám nezabere více jak 3 minuty.

2. Na úvodní stránce najdete počítadlo a zde si můžete zvolit výši půjčky a dobu splatnosti. Dále stisknete „Zažádat o půjčku“. Při první půjčce musíte ještě dát souhlas se smlouvou o půjčce. Informace o žádosti vám přijdou emailem. I když se to nezdá, zabere vám tato aktivita kolem 5 minut.

3. Dostali jste email o schválení půjčky? Výtečně, do 10 minut vám budou odeslány peníze na účet. Jestliže chcete částku, která bude vyšší jak 4900 Kč, musíte počkat, až vám přijde domů smlouva a tu pak podepsanou zašlete zpět. Teprve až podepsaná smlouva dorazí do společnosti, vám budou peníze vyplaceny.

Půjčkomat je společnost, která si své klienty prověřuje a nepůjčí každému. I to je zárukou kvality a solidnosti. Ovšem i se záznamem v registrech máte šanci. Jen si od vás společnost vyžádá další doklady, aby měla jistotu, že skutečně budete splácet. Díky vstřícnému a ochotnému jednání pracovníků, pro vás bude jistě potěšením obrátit se při finanční nouzi právě na tuto společnost.