Nejvýhodnější půjčka

Ne úplně jednoduchá doba se nese ve znamení nezaměstnanosti, nízkých platů a často napjatého rodinného rozpočtu. Z toho důvodu se půjčování stalo zcela běžnou záležitostí a poskytovatelé úvěrů vylepšují své nabídky, aby byly co nejzajímavější.

Hledáte-li půjčku, narazíte na obrovské množství produktů bankovní a nebankovní sféry. Brzy zjistíte, že úvěry se od sebe mnohdy dost odlišují. Proto se naskýtá otázka, která je ta nejvýhodnější půjčka, neboť každému vyhovuje jiný parametr.

Někdo ocení co nejmenší úrok a obrátí se na některou z bank. Další potřebuje co nejrychleji pár tisícovek a zvolí výhodnou mikropůjčku. Vy možná hledáte nejlevnější dostupnou mimobankovní půjčku. Zkusme si tedy představit několik zajímavých úvěrů. Věříme, že si díky našemu článku vyberete tu nejvýhodnější půjčku.

Nejvýhodnější půjčka v bance

Když budete pročítat různé průzkumy a hledat nejlepší bankovní úvěr, tak na prvních místech nejčastěji narazíte na produkty nízkonákladových společností ZUNO Bank a Air Bank, přičemž těžko určit vítěze.

Finanční portál ChytrýHonza.cz provedl srovnání 18 neúčelových úvěrů ve výši 100 000 Kč a ten nejvýhodnější poskytovala ZUNO Bank.

okamžitá půjčka pro dlužníky

V režii serveru Bankovnípoplatky.com byl uskutečněn formou několika měsíčního mystery shoppingu (tajný nákup) další průzkum neúčelových úvěrů. A zde opakovaně po sobě zvítězila půjčka Air Bank. Podíváme se tedy nyní na obě společnosti, ať si můžete sami udělat obrázek, která z nich je lepší.

Úvěr ZUNO Bank

Až 500 000 Kč bez ručitele je pro vás připraveno díky půjčce ZUNO Bank a částku splácíte v intervalu od 6 do 72 měsíců s garantovaným úrokem začínajícím na 6,9%.

Máte-li zájem o půjčku ZUNO Bank, vyplňte žádost na stránkách firmy a do 3 dnů vám kurýr doručí smlouvu. Jakmile ji podepíšete, banka vám do 15 minut pošle peníze. Za sjednání úvěru nic neplatíte.

rychlé internetové půjčky bez poplatku

Společnost ZUNO Bank klade na žadatele podmínku zřízení interního bankovního účtu , který bude veden zdarma. Navíc musíte být plnoletí, mít zaměstnaní a neprojde vám negativní záznam v databázích Credit Bureau a SOLUS.

Půjčka Air Bank

Když online vyplníte několik údajů v úvěrovém formuláři a budete mít připraven platný OP, potvrzení o příjmu, důchodový výměr či daňové přiznání, pracovníci Air Bank vám učiní nabídku, pomocí které můžete získat až 600 000 Kč se splatností 6 až 96 měsíců. Navíc se můžete těšit z úroku od 9,9%.

rychlá půjčka pro důchodce

Při sjednávání vám banka založí účet vedený zdarma a kurýrní služba doveze smlouvu k podpisu. Bude-li vše v pořádku, obratem máte peníze na účtu.

Chci získat půjčku

Nejvýhodnější nebankovní půjčky

Nejlevnější úvěr – ClickCredit

Společnost ClickCredit s.r.o. patřící do skupiny Home Credit nabízí podle nezávislých testů serverů BankovniPoplatky.com a Aktuálně.cz nejvýhodnější a nejlevnější nebankovní produkt.

Díky úvěru ClickCredit získáte 1000 až 4999 Kč na 30 dní, přičemž za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte pouze 33 Kč. Navíc, odložení splatnosti systém nastaví automaticky, zaplatíte-li aspoň 20% z půjčené částky.

úvěr bez ručení

Úvěr ClickCredit získáte vyplněním online žádosti. Ta je okamžitě posouzena a jakmile převedete ze svého účtu 1 Kč kvůli jeho ověření, ihned dostanete peníze.

Společnost ClickCredit vyžaduje plnoletost, bankovní účet a trvalé bydliště v ČR.

Chci získat půjčku

Nejschvalovanější půjčka – Creditsor

Unikátní systém Creditsor britské firmy Leadsor vám přinese částku od 500 do 4500 Kč se splatností 1 až 30 dní. Stačí, když na stránkách Creditsor vyplníte krátkou žádost, ve které si určíte podmínky podle sebe. Systém následně vyhledá mezi přibližně 20 spolehlivými kreditory (poskytovateli) úvěr, který by vám vyhovoval. Když s nabídnutou půjčkou souhlasíte, peníze jsou převedeny na váš účet.

půjčka pro maminky na mateřské

Půjčka Creditsor se v nezávislém srovnání serveru CoolPůjčky.cz stala absolutně nejschvalovanějším produktem nebankovní sféry.

Chci získat půjčku

Nejvyšší půjčka zdarma – Zaplo

8000 Kč na 30 dní úplně bez poplatků nabízí novým klientům společnost Zaplo Finance. Zdarma si tak otestujete služby společnosti. Když využijete produkt firmy opakovaně, úvěrový limit se zvedá až na 15000 Kč, které vrátíte v intervalu od 7 do 30 dnů.

Úvěr Zaplo je velice benevolentní a peníze máte rychle u sebe. Pokud vás nabídka zaujala, vyplňte formulář na webu firmy. Jakmile bude půjčka odsouhlasena, převedete 1 Kč kvůli identifikaci vašeho účtu a nahrajete kopii platného OP do aplikace na stránkách Zaplo.cz. Ihned po vyhodnocení procesu vám bude převedena požadovaná částka.

pujcka online bez dolozeni prijmu

K získání úvěru Zaplo budete potřebovat plnoletost, platný OP a bankovní účet.

Chci získat půjčku

Nejkvalitnější nebankovní půjčka na splátky – Home Credit

Vysoký úvěrový limit a minimální úroky nabízí prostřednictvím své půjčky renomovaná firma Home Credit. Když její nabídku využijete, získáte 10 000 až 150 000 Kč na dobu od 12 do 84 měsíců.

Půjčku si sjednáte jednoduše. Nejprve zavoláte na zákaznickou linku nebo vyplníte formulář na stránkách společnosti. Ihned poté se vám ozve zaměstnanec firmy kvůli dohodě podmínek úvěru. Po jeho schválení obdržíte smlouvu, kterou podepíšete a odešlete zpět. Obratem vám dorazí peníze na účet, případně si je vyzvednete pomocí zaslané složenky. Budete-li řádně splácet, společnost Home Credit vám vrátí zpět až 21 splátek.

Máte-li o nabídku zájem, musíte předložit 2 průkazy totožnosti a vlastnit bankovní účet. Do žádosti vypisujete i údaje o zaměstnání, ale příjem nedokladujete. Nikdo nebude požadovat ručitele, firma neřeší ani klienta v exekuci.

Podle nezávislých srovnání serverů Finparáda a Jak na finance je produkt Home Credit tím nejvýhodnějším mezi nebankovními úvěry nad 100 000 Kč.

Chci získat půjčku

Nejvýhodnější půjčka – závěr

Výhodnost úvěru je vždy závislá na úhlu pohledu a na vašich potřebách, přesto můžete využít některý z výše uvedených úvěrů, které se dostaly na přední místa díky některému svému výjimečnému parametru nebo po srovnání mnoha obdobných produktů provedeném nezávislými servery. Věříme, že na vás z našeho článku ta nejvýhodnější půjčka pro vás zamrkala, a že vám naše srovnání pomohlo vybrat společnost, která vám poskytne přesně takový typ půjčky, který hledáte.