Home Kredit půjčka

Jedním z nejvyhledávanějších poskytovatelů nebankovních půjček je společnost Home Kredit, která si během doby svého fungování vytvořila na trhu silnou pozici, a jejích služeb využívá celá řada spokojených klientů a další stále přibývají.

Jestliže hledáte kvalitní půjčku s férově nastavenými parametry a výhodami, Home Kredit půjčka může být tou správnou volbou. Pojďme se podívat na její výhody.

Možnost splácet až sedm let

Půjčky od Home Kredit mohou být v rozsahu od 10 000 do 150 000 korun a splátky si lze nastavit tak, aby vyhovovaly vašim možnostem. Proto si lze splácení půjčky online rozložit na poměrně dlouhé časové období, konkrétně od 12 do 84 měsíců, což je 7 let.

Navíc v případě, že půjčku řádně splácíte, můžete získat kromě běžných výhod tohoto úvěru i některé další benefity, které z finančního hlediska jistě uvítáte.

Home Kredit půjčka konkrétně nabízí:

  • Možnost až čtyřikrát odložit splátku
  • Vrácení až poloviny úroků
  • Neplacení poplatků za sjednání úvěru
  • Vedení i předčasné splacení úvěru zdarma
  • Neúčelovou půjčku (lze jí využít na cokoliv)
  • Možnost vzít si půjčku bez ručitele

pujcka pro dluzniky v registru

Získat půjčku >>

Buďte chráněni v případě náhlé neschopnosti splácet

Během doby, po kterou budete půjčku splácet, se může přihodit nečekaná událost, která přitíží vaší situaci, a vy tak nebudete schopni posílat splátky ve stanoveném termínu. Toto riziko hrozí zejména v případě dlouhodobějších půjček , naštěstí lze před jeho dopady ochránit pojištěním výdajů k půjčce.

Díky tomuto pojištění budete chráněni v případě, že například přijdete o práci, stanete se invalidou či dojde k úmrtí – v tom případě bude ochráněna vaše rodina. Jestliže některá z těchto situací nastane, tak bude po celou dobu trvání pojistné události hrazena plná výše splátek buď vám, nebo vašim příbuzným. Případně se také nabízí možnost, že bude zbytek půjčky splacen, a to v situaci, kdy ji bude možné doplatit jednorázově.

on-line pujcka

Upravujte si splátky podle potřeby

Ač Home Kredit půjčka spadá do nebankovního sektoru, tak je bankovním půjčkám v mnoha ohledech podobná. Nejenže v jejím případě platíte, oproti konkurenci, nízké úroky, ale také budete přesně vědět, kolik peněz za co dáváte.

pujcka pro duchodce

Stejně tak je vám umožněno různě měnit výši splátek podle toho, v jaké situaci se zrovna budete nacházet. Ve chvíli, kdy vaše příjmy budou vyšší, není problém platit větší splátky a mít tedy možnost úvěr co nejdříve umořit. Stejně to platí i v opačném případě, tzn. pokud nebudete mít peníze nazbyt, tak si měsíční splátky můžete nechat snížit.

Vyřízení Home Kredit půjčky je velmi jednoduché

Co se týče vyřízení půjčky, tak tento proces je velice jednoduchý a vše lze zvládnout v několika snadných krocích .

Jestliže jste starší 18 let a máte trvalé příjmy, vyplňte online formulář, ve kterém zadáte vaše osobní údaje a také parametry půjčky – částku o kterou žádáte a výši měsíčních splátek.

Následně již budete kontaktováni úvěrovým poradcem, který si s vámi dohodne osobní schůzku, během níž vám vysvětlí vše potřebné a zodpoví veškeré vaše dotazy. Půjčka poté schválena bude do pěti dnů, přičemž peníze budete mít k dispozici ještě v den schválení.

Shrnutí Home Kredit půjčky

Home kredit půjčku tedy využijí všichni, kteří potřebují půjčit vyšší sumu peněz a přitom si chtějí určovat splácení úvěru podle momentálních možností. Nezáleží tedy na tom, zda je žadatelem podnikatel, zaměstnanec či důchodce, Home Kredit půjčka může vytrhnout finanční trn z paty opravdu širokému spektru lidí.

Získat Home Kredit půjčku >>