Je Vitacredit podvod?

Společností, které poskytují půjčky, je na českém trhu opravdu mnoho a pro zájemce o půjčku není jednoduché se v nabídkách vyznat. Výběr navíc komplikuje fakt, že existuje mnoho diskusí o tom, která půjčka je podvod a proč. V následujícím článku se pokusíme rozkrýt, zde je půjčka Vitacredit podvod a také vám prozradíme základní informace o této ve všech pádech skloňované půjčce.

Jaká firma poskytuje půjčku Vitacredit

Vitacredit podvod?Za půjčkou stojí nebankovní společnost VITACREDIT s.r.o. se sídlem v Olomouci a jedná se o ryze českou firmu, která má celorepublikovou působnost. Společnost nabízí běžné půjčky, spotřebitelské úvěry a konsolidaci půjček jak občanům, tak podnikatelům. Další jejich činností, kterou můžete v případě zájmu využít, je nabídka na oddlužení a výplatu exekuce nebo dražby.

Základním krédem společnosti Vitacredit je vstřícný a individuální přístup k zákazníkovi, který zahrnuje odpovědné úvěrování, transparentnost půjček a dlouhodobý vztah s klienty.

půjčka bez registru a doložení příjmu

Proč se diskutuje o tom, že je půjčka Vitacredit podvod

 1. Ručení nemovitostí jako důvod k pochybám – u půjček Vitacredit je vyžadováno ručení nemovitostí, což se části zájemců o půjčku nelíbí, a proto spekulují, že by se mohlo jednat o podvod s cílem připravit zákazníka o střechu nad hlavou. Jedná se o zcela nesmyslné tvrzení, protože zajištění nemovitosti je běžným standardem i u bank, zejména v případě větších půjček nebo hypoték. U Vitacredit navíc nepotřebujete dokládat příjmy a ručení nemovitostí je v podstatě jediná záruka toho, že bude klient půjčku splácet.
 2. Vlastníkem nemovitosti určené k ručení může být i třetí osoba – také zde se jedná o pochyby související s ručením nemovitostí, neboť Vitacredit umožňuje, aby byla poskytnutá půjčka zajištěna nemovitostí jiné osoby, než ve vlastnictví klienta, který si půjčuje. Ovšem ani v tomto případě se nemůže jednat o podvod, protože pokud si zákazník s někým dohodne, že mu bude daný člověk ručit nemovitostí, tak je to běžný a právně možný postup. Ostatně jde o podobný princip, jako když vám někdo bude dělat ručitele na základě doložení svých příjmů.
 3. Účast Vitacredit v exekucích a dražbách – exekuce a dražby jsou pro většinu dlužníků obávanou hrozbou a tak se není co divit, že kohokoliv, kdo má s těmito aktivitami cokoliv společného, spojují s podvodem. U Vitacredit není spojení s podvodným jednáním oprávněné, neboť společnost naopak nabízí pomoc lidem, kteří se do finančních problémů dostali ve formě oddlužení nebo výplaty exekuce či dražby.

rychlá pujčka

Jakou půjčku Vitacredit můžete získat

 • finanční prostředky od 50 000 Kč do 1 880 000 Kč
 • doba splatnosti až 15 let
 • úroková sazba již od 9,9 % p.a. (v závislosti na bonitě klienta a dalších podmínkách)
 • žádné skryté poplatky
 • bezúčelovost
 • kompletní vyřízení a odeslání peněz do 7 dní

Další možností je úvěr Vitacredit na bydlení, který startuje na částce 50 000 Kč a horní hranice je omezena pouze limitem nastaveným na výši 50% hodnoty vaší nemovitosti, přičemž doba splatnosti je od 1 roku do 15 let a úroková sazba činí 16% p.a..

Podmínky půjčky Vitacredit

 • plnoletost – věk nejméně 18 let
 • trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR
 • komunikativní znalost českého jazyka
 • poplatek za uzavření smlouvy
 • zajištění nemovitostí

Na tomto místě považujeme za nutné znovu zdůraznit, že zajištění nemovitosti slouží jako záruka toho, že budete půjčku splácet a díky tomu nemusíte dokládat vaše příjmy.

nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Je Vitacredit podvod? Závěr

Na základě informací, které jsme o půjčce Vitacredit získali a v tomto článku předložili, jsme přesvědčeni o tom, že Vitacredit podvod rozhodně není a zájemci o tuto půjčku nemusí mít žádné pochybnosti o serióznosti této nabídky. Můžete tedy o půjčku Vitacredit klidně požádat a vyřešit tak jakékoliv finanční potíže či nedostatky.

Získat půjčku Vitacredit