Půjčka na auto bez registru

Ať už si chcete pořídit své první auto, nebo vám vaše staré auto vypovědělo službu, a vy si potřebujete pořídit nový vůz, jistě zvažujete různé možnosti financování. Pokud jsou vaše finanční rezervy omezené a nestačily by ani na nákup ojetého auta v horším stavu, není potřeba zoufat, neboť stále existuje možnost vzít si auto na splátky. Pomoci vám však může také půjčka na auto bez registru.

Nákup vozidla na splátky je v poslední době čím dál tím rozšířenější a téměř jakýkoliv prodejce vozidel, nejen autorizovaný autosalon, s touto formou prodeje souhlasí. Rozdíl bývá v tom, zdali prodejce požaduje složení akontace (zálohy) či nikoliv. V případě že ano, tak ta bývá ve výši od 10 do 30%.

Auto bude vaše až po splacení úvěru

U půjčky na auto je výhodou to, že nemusíte u některých prodejců platit nic předem a přitom si vaše nové vozidlo můžete odvézt ihned po podpisu smlouvy. Následně budete auto splácet v pravidelných měsíčních splátkách, jejichž výši si lze domluvit s prodejcem. Nicméně i přesto, že budete moci auto používat, tak vám stále nebude patřit a do vašeho vlastnictví připadne až ve chvíli, kdy budete mít splacenou celou částku. Vozidlo tak slouží jako záruka, neboť jakmile se dostanete do takové situace, že nezaplatíte splátky, budete jej muset prodejci vrátit.

půjčka ihned na účet bez doložení příjmu

Jiné řešení – půjčka na auto bez registru

Pokud máte nedostatečný příjem nebo záznam v registru dlužníků, nemusí obchodník na možnost prodat vám auto na splátky přistoupit. Na trhu dnes však již existuje i jiná možnost, kterou je půjčka na auto bez registru, díky které tento problém můžete vyřešit.

Půjčky na auto bez registru jsou tedy řešením pro všechny, kteří potřebují z různých důvodů vozidlo a nemají několik desítek tisíc, které by mohli zaplatit najednou jako zálohu, nebo jim není umožněn nákup auta na splátky.

Žádost o půjčku bývá schválena bez větších problémů

Výhodou půjčky na auto bez registru je, že na českém trhu působí celá řada společností, které vám ji ochotně poskytnou. A ač tento úvěr nebude v plné výši ceny auta, tak se stále jedná o velmi významnou finanční pomoc – akontace, kterou při koupi auta budete muset složit je totiž většinou jen ve výši několika málo procent z ceny vozidla.

půjčky před výplatou

Další velkým pozitivem je i to, že žádost o úvěr bývá ve většině případů poskytovateli schválena. Společnosti, které půjčku na auto bez registru nabízejí, totiž nenahlížejí do výpisu dlužníků, v němž jsou vedeni lidé, kteří měli v minulosti problém se splácením úvěru.

Počítejte s méně výhodnými podmínkami

Každopádně pokaždé je něco za něco a v tomto případě se jedná o méně výhodné podmínky. Nejde sice o drastické znevýhodnění, ale pořád vás tento typ půjčky vyjde o něco dráž, než když si půjčíte v bance nebo zaplatíte celou částku ihned.

Celková doba splatnosti půjčky na auto může trvat i několik let. Přeci jen se jedná o desetitisícové, a někdy i stotisícové úvěry, které nelze splatit ihned ani při sebelepší vůli. Konkrétní doba splácení je určena výší celkové půjčené částky (čím více si půjčíte, tím déle splácíte), a také výší měsíčních splátek (při malých splátkách budete splácet delší dobu, při vyšších se doba splácení zkrátí).

nebankovní úvěry bez zástavy

Půjčka na auto bez registru je dnes již běžný typ půjčky na auto, kterou nabízí celá řada poskytovatelů, ovšem ne všichni mají stejně výhodné podmínky. Při vybírání, u koho si půjčíte, je potřeba hledět především na důvěryhodnost dané společnosti, což lze zjistit například z referencí. Následně si také můžete porovnat jednotlivé nabídky a najít nejlepší poměr mezi maximální nabízenou výší půjčky, stanovenými splátkami a různými dalšími doplňkovými faktory, prostřednictvím nichž chtějí nebankovní společnosti získat potencionální klienty na svou stranu.