Hotovostní půjčky na ruku

Oblíbenost rychlých, okamžitých půjček bez osobního kontaktu stále přibývá. Většina je realizována sice rychle, ale pouze formou převodu peněz na účet, což nemusí vyhovovat každému. Mohou totiž nastat situace, kdy nemáte okamžitou možnost navštívit bankomat nebo se potýkáte s problematickým přístupem k účtu. Řešením jsou hotovostní půjčky na ruku.

půjčka před výplatou každému 5000

Možností, jak získat rychlou půjčku v hotovosti je hned několik. Hotovostní půjčky na ruku fungují na podobných principech, a my si tedy představíme ty, které se liší formou předání hotovosti.

Hotovostní půjčky na ruku přijdou i za vámi

Společnost Provident vsadila na osobní kontakt, který se podřizuje klientům. Při hotovostní půjčce od Providentu vám peníze doručí prostřednictvím obchodního zástupce na místo, které si sami určíte, a to do 48 hodin od vyřízení. Pro sjednání půjčky stačí jeden telefon či přístup k internetu, kde vyplníte jednoduchý formulář. Tím však osobní přístup nekončí. Obchodní zástupce se o vás následně stará po celou dobu trvání hotovostní půjčky a osobně od vás také vybírá jednotlivé splátky. Stejně tak s vámi řeší případné prodloužení doby splatnosti či jinou úpravu podmínek.

Podmínky pro získání hotovostní půjčky na ruku od společnosti Provident

 • věk nad 18 let
 • prokazatelný trvalý příjem

Získat půjčku Provident >>

Ferratum poskytuje hotovost na ruku prostřednictvím poštovní poukázky

půjčka i pro dlužníky

Další variantou, jak získat peníze z půjčky přímo na ruku, je poštovní poukázka. Tu v rámci rychlé půjčky nabízí např. společnost Ferratum. Tato nebankovní finanční instituce uskutečňuje půjčky s minimálními nároky na platební schopnosti svých klientů, proto finanční situaci vylepší téměř každému. Požadovanou částku zasílá formou poštovní poukázky. Musíte však počítat se systémem postupného navyšování kreditu. To znamená, že první půjčka ihned je omezená jen na částku od 500 Kč do 3 000 Kč a teprve po řádném splacení vám umožní půjčit si až 10 000 Kč.

Podmínky pro získání půjčky Ferratum

 • občan České republiky ve věku 20 – 75 let
 • žádný aktivní ani nesplacený dluh vůči Ferratum

Vyřízení, ostatně jako u většiny půjček tohoto typu, probíhá formou SMS nebo internetového formuláře na stránkách společnosti.

Získat půjčku Ferratum >>

Kouzelná půjčka vám půjčenou hotovost předá osobně v sídle firmy

Hotovost nabízí také nejnovější nebankovní úvěrová společnost s pohádkovým názvem Kouzelná půjčka. Společnost působí velmi seriózně a slibuje férové jednání. Zatímco konkurence je při první rychlé půjčce na ruku opatrná, s kouzelnou půjčkou můžete prakticky ihned dosáhnout až 10 000 Kč. Stejně jako u předchozí varianty hotovostní půjčky, i tady se uplatňuje systém nižší první půjčky a navýšení při každé další. Po bezproblémovém zaplacení se vám hodnota další půjčky na ruku zvýší až na 50 000 Kč. Hotovost Kouzelná půjčka poskytuje jen v sídle firmy. Pro vyplacení částky je však povinné dát souhlas se zveřejněním vaší fotografie na jejich webových stránkách a souhlas s využitím této fotografie i pro jiné marketingové účely společnosti.

půjčka 300 000 bez registru

Podmínky pro schválení Kouzelné půjčky

  • věk nad 18 let, české občanství nebo potvrzení o získání trvalého pobytu na našem území
  • prokazatelný, trvalý a pravidelný příjem
  • vlastnictví bankovního účtu
  • mobilní telefon, na kterém jste k dispozici
  • e-mail
  • čistá finanční minulost, tzn. nemáte žádný nesplacený úvěr u společnosti Kouzelná půjčka nebo u jiné společnosti, nejste v exekučním řízení a nebyl podán návrh na insolvenční řízení, případně vám bylo poveleno oddlužení.

Získat kouzelnou půjčku >>

Ať už si vyberete kteroukoliv z nabízených možností pro získání půjčky v hotovosti, pamatujte na to, že rychlost jednání je vždy kompenzována úrokovou sazbou a délkou splatnosti. Proto nevybírejte pouze podle dosažitelných podmínek, ale především tak, aby se vám úvěr bezproblémově splácel. Každé prodloužení splátky stojí peníze.