Ferratum půjčka stálý klient + přihlášení

Podávali jste si žádost o bance v bance a vaše žádost byla zamítnuta? Ať již z důvodů, že jste veden jako dlužník nebo nemáte dostatečně vysoké příjmy? Hledáte tedy společnost, která by vám poskytla půjčku bez registru a navíc vám peníze dala k dispozici ihned? Možná právě pro vás máme řešení v tomto článku.

pujcka v registru

Snadné vyřízení z pohodlí domova

Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli „ano“ a tedy čtete tento článek, tak by vás mohla zajímat bez registru půjčka, kterou nabízí finská společnost Ferratum. Ta má své zastoupení také v České republice.

Požadavky pro schválení půjčky jsou u Ferratum mnohem mírnější (jak se dočtete dále) a kromě toho je nesporným pozitivem na nabídce této společnosti také to, že si vše můžete vyřídit pohodlně a diskrétně z domova a nemusíte tak absolvovat osobní schůzku. Navíc je půjčka neúčelová a tudíž jí můžete použít na cokoliv chcete.

Ferratum půjčka má pro vás připraveny další výhody, pokud jste stálý klient Ferratum, nejprve se ale podíváme na zálkadní parametry a výhody půjčky pro všechny klienty.

U Ferratum sms půjčky neplatíte úroky

V případě rychlé sms půjčky Ferratum neplatíte ani žádné úroky, jako tomu bývá u všech bankovních a většiny nebankovních společností. V tomto případě zaplatíte pouze poplatek za zprostředkování půjčky.

pujcka pro kazdeho bez dolozeni prijmu

Díky těmto výhodám jsou půjčky bez registru od Ferratum vhodné v situacích, kdy se lidé dostanou do finanční tísně nebo potřebují rychle získat peníze z jakýchkoliv jiných důvodů. Půjčka je navíc určená i pro ty, kteří se ocitli v registru dlužníků, ať již vědomě či neúmyslně, a v bance tedy mají dveře zavřené.

Banku totiž nezajímá, co bylo důvodem pro zapsání do registru dlužníků a jakmile tento zápis uvidí, tak žádost o půjčku rovnou zamítne. To se v případě společnosti Ferratum stát nemůže.

S půjčkou Ferratum získáte následující výhody:

  • Není potřeba dokládat výši příjmů
  • Není nahlíženo do registru dlužníků
  • Peníze jsou k dispozici ihned a lze je použít na cokoliv
  • Vše lze vyřešit online, bez nutnosti osobní schůzky
  • Velice rychlé schválení – servis pracuje nepřetržitě, a proto je možné půjčku schválit i v noci nebo o víkendu

Další výhody získáte, pokud jste stálý klient Ferratum půjčky.

Ferratum půjčka stálý klient – výhody

Zákazníci, kteří tuto půjčku využívají častěji, navíc získají určité výhody oproti těm, kteří si půjčí pouze jednorázově. Ferratum online půjčka stálý klient totiž nabízí možnost půjčení vyššího úvěru a navíc urychlené vyřízení žádosti o poskytnutí úvěru, což trvá pouze několik málo okamžiků.

Noví klienti, kteří si půjčují poprvé, mají určený maximální limit 3 000 Kč. Stálý klient Ferratum půjčky využili, si ale může půjčit až 10 000 Kč. Minimální hranice úvěru je stanovena na 500 Kč.

Tyto částky nejsou nijak vysoké – jedná se o krátkodobou půjčku, která vám může poskytnout potřebnou finanční injekci pár dní před výplatou nebo v nečekané nepříjemné situaci. Od toho se odvíjí i doba splatnosti. Tu si je možné určit od 7 do 45 dnů.

Ferratum stálý klient přihlášení

Je vidět že stálý klient má u Ferratum výhodu možnosti vyšší půjčky. Kromě toho, ale Ferratum přistupuje ke svým klientům velice vstřícně a poskytuje jim komfort v podobě uživatelského účtu Ferratum. Zákaznický účet Ferratum a přístup k němu získáte po sjednání první půjčky Ferratum.

<atitle=“Získat půjčku“ href=“https://www.pujckaportal.cz/r/pujcka-ferratum/“ target=“_blank“ rel=“nofollow“>Ferratum stálý klient přihlášení

Požádejte o Ferratum půjčku přes sms

Žádost o půjčku probíhá jednoduše prostřednictvím sms, ve které napíšete informace o sobě, a také o požadované částce. Co se týče následných poplatků za poskytnutí úvěru, tak ty jsou ve výši od 20 do 33 procent z celkové sumy.

okamžité peníze

Půjčka Ferratum, kterou poskytuje stabilní finská společnost, je tedy vhodná pár dní před výplatou, nebo v kritické situaci, kdy je nutná finanční hotovost rychle. Požádat o ni může úspěšně téměř každý, kdo splní podmínky uvedené výše. A jak již bylo zmíněno, zvýhodněni budou stálí klienti Ferratum. Podmínky jsou nastaveny velmi vstřícně, takže se nemusíte bát o půjčku zažádat, pokud víte, že ji budete moci bez problémů splácet.

Chci získat Ferratum půjčku