Profi Credit půjčka

Potřebujete ihned peníze? Řešením může být Profi Credit půjčka. Vše je vyřízeno online a při úspěšném schválení máte peníze na bankovním účtu do druhého pracovního dne. Tak na co ještě čekáte? Půjčku si můžete vzít naprosto na cokoliv, nemusíte uvádět její účel. Neplatíte ani žádné poplatky za vyřízení půjčky a výši splátek si stanovíte podle toho, jak vám bude vyhovovat.

Včasné splácení s řadou výhod

V případě, že vaše splátky budete platit včas, budete mít po splacení úvěru nárok na tzv. revolving. To znamená, že po splacení jednoho úvěru budete moci de facto hned čerpat další, bez vyplňování formulářů a řešení dalších formalit.

rychlá půjčka na účet ihned

Maximální částka, kterou si lze půjčit, je 166 000 korun. Tato suma pokryje snad všechny jednorázové mimořádné výdaje, které je potřeba zaplatit. Pokud je však pro vás půjčka Profi Credit ve výši desetitisíc korun zbytečně moc, díky speciálnímu úvěru Tutovka je možné si vzít půjčku pouze na 5 tisíc korun. U tohoto typu půjčky navíc nemusíte dokládat vaše příjmy a k úspěšné žádosti stačí pouze doložit dva průkazy totožnosti.

Profi Credit půjčka má přijatelnou úrokovou sazbu a RPSN

Profi Credit půjčka také nabízí svým klientům velmi přijatelnou úrokovou sazbu a RPSN, což zajišťuje mnohem příjemnější splácení, při kterém nějak významně nepřeplatíte úvěr.

Více o půjčce ProfiCredit >>

Aby proběhla žádost o půjčku hladce, připravte si následující dokumenty, které po vás budou v jednotlivých krocích vyžadovány:

  • kopie OP
  • potvrzení příjmů, v případě lidí v důchodovém věku ústřižek aktuální složenky či kopie výměru
  • půjčky nutně rychle bez registru
  • doložení dalších příjmů
  • kontaktní doklad (výpis z účtu, vyúčtování energií, apod.)

Jako další podmínky k úspěšnému schválení půjčky je nutné, aby byl žadatel plnoletý, měl trvalý pobyt v České republice a stálý měsíční příjem. V případě, že o úvěr žádají mladší klienti nebo naopak lidé v důchodovém věku, je potřeba, aby měli ručitele. Totéž platí i ve chvíli, kdy je příliš nízká bonita.

Profi Credit půjčka

Více o Profi Credit půjčce

Profi Credit půjčka je na českém trhu stále populárnější a využívána všemi vrstvami potencionálních klientů. To hlavně proto, že jí lze získat bez zbytečných komplikací, zdlouhavého papírování a další faktorů, které jsou při žádosti o půjčku neoblíbené.

Společnost se svými půjčkami řadí také mezi to lepší, co se týče úroků. Ten je totiž oproti konkurenčním firmám nižší a lidé svou půjčku nepřeplatí o tolik. Jelikož je Profi Credit rozrostlou a stabilní společností, tak se snaží svým klientům při žádosti o půjčku maximálně vyhovět. Každopádně ani u této společnosti se nevyhnete dokládání příjmů.

online pujcky bez registru

Výhodou také je, že Profi Credit nabízí půjčky, které svou výší přesahují hranici sto tisíc. Konkrétně si můžete půjčit až 166 tisíc, což částka, jenž pokryje drtivou většinu předpokládaných investic. U půjčky se nedokládá účel a tak může být použita na cokoliv.

Profi Credit je nadnárodní společností, která nepůsobí pouze v České republice. Její služby využívají klienti i z jiných států střední a východní Evropy. Konkrétně jde o Slovensko, Bulharsko, Maďarsko, ale také Rusko. Tato společnost zabývající se poskytováním úvěru je na trhu již dvacátým rokem. Za tuto dobu se stihla velmi rozrůst a například před třemi lety přesáhly všechny půjčené peníze hranici jedné miliardy korun za jedno roční období.

půjčka pro všechny

Sjednat půjčku Profi Credit >>