Rychlá půjčka Cofidis recenze

Dnes jsme si pro vás připravili recenzi na rychlou půjčku Cofidis, která zahrnuje představení toho, co tato nebankovní společnost nabízí a za jakých podmínek, dále se dozvíte nejenom náš názor, ale i zkušenosti zákazníků.

Kdo stojí za půjčkou Cofidis

Rychlou půjčku Cofidis poskytuje stejnojmenná společnost COFIDIS s.r.o. již od roku 2004, přičemž se jedná o součást silné mezinárodní skupiny s kořeny ve Francii, kde mateřská firma v roce 1982 vznikla. Již to samo o sobě posiluje důvěryhodnost této nebankovní společnosti, za kterou stojí obrovský počet poskytnutých půjček a mnoho klientů.

pujcky ihned

Poštovní adresa na Cofidis

COFIDIS s.r.o.

Bucharova 1423/6

158 00 Praha 5

Telefonní kontakty na Cofidis

Tel. 234 120 120 (pro stávající klienty)

Tel. 810 700 810 (pro nové klienty)

Elektronická komunikace

Email: informace@cofidis.cz

Nebankovní společnost Cofidis můžete se svými dotazy a problémy kontaktovat kdykoliv během jejich pracovní doby, která je: Po – Pá 8,00 – 20,00 hod (mimo svátky), přičemž se vám budou věnovat zkušení pracovníci zákaznického oddělení.

půjčka bez registru ihned

Jak funguje rychlá půjčka a co nabízí

Půjčka je založena na rychlém posouzení a v případě kladného výsledku obdrží zájemce finanční prostředky během 24 – 48 hodin, přičemž o ni může požádat každý plnoletý český a slovenský občan s trvalým pobytem v České republice, který má doložitelné příjmy, telefonní kontakt, vlastní bankovní účet a není zapsán v registru dlužníků.

Jaké půjčky je možné čerpat

  • na cokoliv převodem na bankovní účet (20 000 Kč – 90 000 Kč, průměrná doba splatnosti 51 měsíců, jedná se o úvěrový rámec)
  • na vybavení domácnosti (40 000 Kč – 500 000 Kč, doba splatnosti 12 – 90 měsíců)
  • na rekonstrukci (40 000 Kč – 500 000 Kč, doba splatnosti 12 – 90 měsíců)
  • na nové auto (40 000 Kč – 500 000 Kč, doba splatnosti 12 – 90 měsíců)
  • pro novomanžele (200 000 Kč, doba splatnosti 90 měsíců, na cokoliv)
  • pro partnery (40 000 Kč – 500 000 Kč, doba splatnosti 12 – 90 měsíců, na cokoliv)
  • karta Cofidis (20 000 Kč – 90 000 Kč, průměrná doba splatnosti 52 měsíců – čerpá a splácí se průběžně podle vaší potřeby, na cokoliv)
  • na nákup zboží na splátky (3 000 Kč – 150 000 Kč, dobu splatnosti si sami zvolíte, vše se řeší rovnou u obchodníka)

Zkušenosti zákazníků s rychlou půjčku Cofidis

Helena a František, 28 a 32 let, Tábor

Když jsem se rozhodovali, kde požádat o půjčku pro novomanžele, narazili jsme na Cofidis, kde se nám líbili nejenom výhodné podmínky, ale také nabídka na půjčku pro čerstvě sezdané páry, protože asi jako většina lidí po svatbě jsme si zařizovali společné bydlení a potřebovali peníze. Finanční prostředky jsme dostali během 2 dnů na bankovní účet a se splácením a půjčkou nejsou ze strany Cofidisu žádné problémy.

půjčka bez nahlížení do registru

Marie, 41 let, Břeclav

Potřebovala jsem nové auto a nechtěla jsem klasický leasing, proto mě oslovila půjčka na auto od Cofidisu, zejména proto, že byla vyřízena poměrně rychle, což bylo důležité, neboť jsem kupovala vystavený model s výhodnější cenou a bála jsem se, aby mě někdo nepředběhl. Díky tomu jsem dost ušetřila a půjčka se mi vyplatila.

Jaroslav, 49 let, Praha

Manželka chtěla pořídit novou kuchyň, ale ceny jsou vysoké a nechtěli jsme se vydat ze všech peněz, proto jsme se rozhodli pro půjčku. Vybírali jsme z několika nabídek a nakonec jsme se rozhodli pro Cofidis, protože vše řešili rychle a za solidních podmínek. Kuchyni máme a splátky jsou snesitelné, díky jejich dostatečně dlouhé době splatnosti.

Petr, 58 let, Světlá nad Sázavou

Nabídka na půjčku od Cofidis mě zaujala hned na začátku mého rozhodování, u koho si půjčím na opravu střechy. Nepotřeboval jsem nijak velkou částku, protože jsem měl dost naspořeno, ale něco mi chybělo a do střechy již začalo zatékat. Nakonec jsem si půjčil na rekonstrukci 45 000 Kč a jsem spokojený, vyhovují mi jak samotné podmínky půjčky, u které jsou docela rozumné úroky, tak doba splatnosti, kterou jsem si rozložil na 4 roky. Štěstím bylo i to, že mě napadlo si půjčku pojistit proti neschopnosti splácet, protože jsem musel nečekaně na operaci a byl 3 měsíce v pracovní neschopnosti, díky pojistce jsem se nedostal do ekonomických problémů jak v životě, tak u samotných splátek.

půjčka ihned bez doložení příjmu

Náš názor na rychlou půjčku Cofidis

Cofidis nabízí mnoho zajímavých produktů, přičemž za největší výhodu považujeme nejenom dostatečný výběr půjček, ale hlavně objem poskytovaných peněz, který je více než konkurenceschopný. Proto nám nevadí ani to, že doba vyřízení půjčky může trvat až 2 dny, jelikož některé jiné nabídky sice nabízejí rychlejší finanční prostředky, ale o menším peněžním objemu, neboť jejich hranice končí tam, kde u Cofidisu začíná.

Pro část zájemců o půjčku sice můžou být komplikací 2 podmínky, konkrétně požadavek na doložení příjmů a žádný zápis v registru dlužníků, na druhou stranu se jedná o větší částky a tak je logické, že se poskytovatel půjčky snaží půjčovat pouze klientům, u kterých má podle svého systému vyhodnocování bonity menší riziko vzniku dluhu po splatnosti, proto tyto podmínky nelze hodnotit negativně.

Za opravdu velké pozitivum považujeme možnost pojistit půjčky proti neschopnosti splácet, kterou Cofidis nabízí, což může výrazně snížit riziko finančních problémů v situaci, kdy příjemce půjčky onemocní nebo ztratí zaměstnání. Při zmapování trhu s českými půjčkami se totiž ukázalo, že nabídka pojištění půjčky není nijak samozřejmá a mnoho nebankovních společností tento krok vůbec neumožňuje, což v našich očích získává Cofidisu další plusové body.

Úplně běžná není ani nabídka pro novomanžele a partnery, což je poněkud paradoxní, když si uvědomíte, že naši politici neustále hovoří o podpoře rodiny a klesající porodnosti, přitom mladé rodiny nemají často dostatek finančních prostředků na to, aby plnohodnotně fungovaly. Proto díky půjčkám pro novomanžele a partnery řadíme Cofidis k jedné z nejvíce vstřícných firem, se kterými se můžete setkat.

Rychlá půjčka Cofidis recenze shrnutí

Domníváme se, že naše rychlá půjčka Cofidis recenze vám dostatečně ukázala silné stránky tohoto finančního produktu a nezapomněli jsme upozornit ani na slabiny, kterých ovšem není mnoho a proto věříme, že vás nabídka zaujala a rozhodnete se ji využít.