Crediton půjčka

Líbí se vám nejnovější model mobilního telefonu? Rozbila se vám pračka? Máte pár dní před výplatou a chybí vám peníze? Všechny tyto problémy vyřeší rychlá sms půjčka CreditON. Můžete si půjčit až 15 000 korun. Peníze obdržíte na účet do půl hodiny.

Snad každému se již stalo, že i přes pečlivě naplánovaný rozpočet mu chyběly pár dní do výplaty peníze. Ať již díky mimořádným událostem, kdy pořídil něco, co bylo nad rámec dostupných financí, či, že se člověk prostě neuhlídal a utrácel více, než si mohl dovolit. Tyto situace se mohou stát naprosto kdykoliv a následně přijde chvíle, kdy je potřeba sehnat co nejrychleji peníze, které budou použity na provoz domácnosti či na zaplacení různých poplatků.

půjčka ihned na bankovním účtě

Crediton půjčka – půjčte si až 15 000 Kč!

Právě pro tyto případy jsou k dispozici krátkodobé nebankovní půjčky. Ty umožňují získat ve velmi krátkém čase dostatek peněz. Jednou ze společností, které rychlé sms půjčky nabízí, je i creditOn, jejíž „vlajkovou lodí“ je Crediton půjčka. Ta svým klientům poskytne půjčku až do výše 15 000 korun a s maximální splatnost 40 dní. Jestliže budete vědět, že v tomto termínu nestihnete půjčku Crediton splatit, lze jí za poplatek dvojnásobně prodloužit.

O rychlou sms půjčku žádáte online, přičemž si pouze jednoduše zvolíte částku, kterou chcete půjčit a datum, kdy peníze splatíte. Jako všude jinde, tak i v tomto případě platí, že čím déle budete půjčku splácet, tím více zaplatíte na úrocích.půjčky ihned online

 

Crediton půjčka

Kolik zaplatíte víte ihned

V případě, že si půjčíte 2 000 korun se splatností na 7 dní, po uplynutí této doby zaplatíte dohromady 2 246 korun. Když si poté u stejné sumy nastavíte splatnost 30 dní, tak místo necelých 250 korun zaplatíte navíc 550 korun.

rychlá půjčka bez nahlížení do registru

Pokud ještě nejste klientem CreditONu, budete si muset vytvořit uživatelský účet, který se následně ověřuje kódem, jenž vám bude zaslán prostřednictvím sms. Po odeslání vaší žádosti bude společností rozhodnuto, zda-li na půjčku máte nárok či nikoliv. V případě schválení žádosti budete mít peníze na účtu do půl hodiny. Vše je tedy opravdu rychlé a bezproblémové.

Zobrazi kalkulačku CreditON >>

O společnosti CreditON

CreditON je mezinárodní společnost, která kromě České republiky působí také v Lotyšsku. Za dobu svého působení na finančním trhu využila jejich služeb řada spokojených klientů, kteří se v případě potřeby obrátili na CreditON s žádostí o půjčku i opakovaně.

Půjčky schvaluje speciální systém, který podle zadaných parametrů vyhodnotí, zdali může být půjčka žadateli poskytnuta. Jestliže ano, tak ten má peníze na bankovním účtu již během několika mála hodin a může s nimi nakládat podle libosti. CreditOn se neptá na účel půjčky.

V případě zájmu si také můžete od společnosti nechávat posílat připomenutí plateb, aby se náhodou nestalo, že na nějakou splátku zapomenete a následně budete platit zbytečné poplatky navíc. Kromě toho vám emailovou poštou budou chodit také zprávy s výhodnými nabídkami, které se vám jednoho dne budou třeba hodit.

CreditON je pro vás k dispozici sedm dní v týdnu, vždy po většinu dne. Téměř kdykoliv si tedy můžete zavolat na infocentrum, kde se optáte na veškeré informace, které potřebujete vědět. Stejně tak vám pověření pracovníci společnosti odpoví na vaše dotazy přímo prostřednictvím chatu, který se nachází na stránce CreditON.

Sjednat půjčku CreditON >>