Vitacredit recenze

Co vám může nabídnout půjčka VitaCredit
Potřebujete získat peníze na účel, který nechcete udávat? Banky zamítly vaši žádost? Obraťte se na nebankovní společnost Vitacredit, která poskytuje svým klientům takzvané americké hypotéky. O co se jedná?

pujcka pro dlužníky

Americká hypotéka je v zahraničních zemích zcela běžnou věcí, ovšem do České republiky se teprve postupně dostává. Jedná se o typ půjčky, při níž si půjčíte velkou sumu peněz a ručíte nemovitostí. Výhodou je, že peníze můžete využít na cokoliv, což u běžných hypoték není možné.

Doba splatnosti půjčky až 15 let

Jestliže potřebujete vyšší sumu peněz, je půjčka Vitacredit tím pravým řešením. Tato společnost poskytuje půjčky od 50 tisíc korun a splatnost může být až 180 měsíců, což odpovídá splatnosti půjčky 15 let.

Díky dlouhé době splatnosti je možné upravit splátky tak, aby pro vás byly co nejvíce vyhovující. Samozřejmě, že čím vyšší splátky budou, tím dříve se úvěru zbavíte a nezaplatíte tolik peněz na úrocích. Tento typ půjčky je vhodný na činnosti, kde je potřeba hodně investovat. Jestliže tedy začínáte podnikat, či chcete pořídit nějakou drahou věc, a počítáte s velkou investicí, je půjčka od Vitacredit určená právě pro vás. Stejně tak lze díky tomuto typu online půjčky splatit řadu nahromaděných úvěrů, exekucí či jiných poplatků.

Půjčka Vitacredit

Půjčka Vitacredit má mírné podmínky pro schválení

Podmínky pro získání úvěru jsou u Vitacredit velice přijatelné a půjčku získá velké procento lidí, které si o ní požádá. Žadatel nemusí být ani vlastníkem nemovitosti, kterou zastavuje. Stačí mít souhlas jiné osoby.

Žádost o půjčku probíhá online, kdy nejprve vyplníte formulář s osobními údaji a podmínkami. V co nejrychlejší době, maximálně do druhého dne, se vám ozve zástupce společnosti, který s vámi prodiskutuje vše potřebné a v případě vašich nejasností vám zodpoví veškeré položené dotazy. Také je doporučeno předtím, než o půjčku požádáte, přečíst veškeré informace na stránkách společnosti Vitacredit a seznámit se s jejich obsahem, abyste věděli, do čeho jdete.

Sjednat půjčku Vitacredit online >>

Vitacredit působí po celé České republice

Nebankovní společnost Vitacredit působí po celé České republice. Sídlo firmy je sice v Ostravě, ale v případě potřeby za vámi přijedou zaměstnanci až domů, ať je vaším bydlištěm jakékoliv místo na území našeho státu.

konsolidace nebankovních půjček bez zástavy

Od Vitacredit se dočkáte úvěru na cokoliv a to, aniž byste museli uvádět účel, za kterým o peníze žádáte. Celkem můžete dostat od 50 tisíc do 1,88 miliónu se splatností až po dobu patnácti let.

U Vitacredit taktéž máte možnost konsolidovat vaše stávající půjčky, které sloučíte do jedné. Díky tomu si vytvoříte lepší podmínky pro splácení úvěrů a navíc ušetříte podstatnou částku na úrocích jednotlivým věřitelům.

Obecně je půjčka od Vitacredit určená naprosto pro všechny. Ať již pro fyzické osoby, osoby výdělečně činné (OSVČ) či pro firmy a podnikatele. Díky Vitacredit nebankovní půjčce můžete za celkem přijatelných podmínek financovat vaše potřeby. Ať již se jedná o splacení jiných dluhů, investování, nákup nové věci či o peníze, které využijete v začátku vašeho podnikání.

Ke každému klientovi přistupuje tato nebankovní společnost zvlášť a pokaždé pomůže, když si klient neví s něčím rady. Od toho jsou tady zástupci společnosti, které můžete kontaktovat na bezplatné telefonní lince, kde vám budou zodpovězeny všechny dotazy.

Přejít na půjčku Vitacredit >>