Půjčka ihned na ruku

V dnešní době se málokdo obejde bez vlastního bankovního účtu. Přesto se najdou lidé, kteří bankovní účet nemají ať už proto, že ho nechtějí nebo mít nemohou. To ovšem neznamená, že občas nepotřebují půjčit peníze. Často ovšem naráží právě na překážku, která se týká vlastnictví bankovního účtu. Mnoho společností ho totiž požaduje. Naštěstí existují i takové finanční instituce, které se specializují na poskytování půjček na ruku tak, aby klient nemusel zbytečně čekat na převod peněz na účet.

půjčky bez prokazování příjmu

Půjčka ihned na ruku přestavuje jednu z možností, jak získat peníze od finančních společností. Tyto půjčky se od klasického úvěru liší v jedné zásadní věci, a to je forma předání peněz. Namísto bankovního účtu jsou půjčky vypláceny přímo na ruku při osobním setkání. Výhoda této hotovostní půjčky je především v tom, že nemusíte mít svůj bankovní účet a peníze vám přinese obchodní zástupce vybrané společnosti až k vám domů. Osobní kontakt vám navíc zajistí odpovědi na všechny dotazy a vyřešíte případné nejasnosti.

Půjčka ihned na ruku – jak probíhá žádost

Samotná žádost probíhá podobným způsobem jako u jiných půjček. Stačí vám k tomu pouze internet a mobilní telefon. V žádosti vyplníte potřebné informace, zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti a odešlete. Následně se vám ozve obchodní zástupce, který s vámi doladí detaily a domluví osobní schůzku. Po schválení žádosti vám mohou být peníze v hotovosti doručeny domů během několika hodin od podání.

nebankovní půjčka bez registru online

U půjček ihned na ruku uspoříte čas

Vyřízení prostřednictvím osobní schůzky s sebou nese určité výhody. Minimálně je to ušetřený čas, protože nemusíte chodit na pobočku, ale obchodní zástupce za vámi přijde až k vám domů. S ním proberete veškeré náležitosti, které se půjčky týkají, podepíšete smlouvu a převezmete peníze. Obchodní zástupce zkontroluje doklad totožnosti, případně vaše příjmy a vše co je potřeba. Většinou i jemu následně půjčku splácíte.

Další výhodou je neúčelovost těchto půjček. Peníze, které dostanete, můžete využít na cokoliv a je jedno, jestli se jedná o nákup nového spotřebiče, rekonstrukci či umoření jiných dluhů.

Půjčky ihned na ruku poskytují hlavně nebankovní společnosti

Půjčky ihned na ruku nepatří mezi standardní nabídku u bankovních institucí, proto je zde ani nehledejte. Hotovostními půjčkami se zabývají spíše nebankovní společnosti, ale i tady je výběr omezený. Také počítejte s tím, že půjčky mohou být spojeny s určitým poplatkem za vyřízení a poměrně vysokými úroky.

rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

Kdo tyto půjčky poskytuje?

I když je v tomto spektru půjček výběr omezený, najdou se i zde spolehlivé společnosti, u kterých si můžete půjčit.

Provident

Provident funguje na nebankovním poli hotovostních půjček již poměrně dlouho. V jejich počátcích byla výplata v hotovosti dokonce prioritou. Obchodní zástupce přijde až k vám domů a peníze osobně předá. Půjčit si mohou i cizinci (stačí trvalé bydliště v ČR).

Informace o půjčce:

 • Půjčka od 4000 do 80 000 Kč
 • Doba splatnosti od 45 do 100 týdnů
 • Splácí se týdně
 • Půjčka je bez ručitele a bez kontroly registru
 • Je nutné doložit příjem
 • Neplatíte žádný poplatek za poskytnutí a za vedení

Chci získat půjčku

CreditPortal

Půjčka CreditPortal je poměrně novou společností na trhu nebankovních půjček. Klade pouze minimální požadavky na žadatele. Peníze můžete získat snadno v hotovosti jakýkoli den v týdnu prostřednictvím sítě čerpacích stanic EuroOil.

půjčky bez nahlížení do registru

Informace o půjčce:

 • Půjčka od 500 do 30 000 Kč
 • Pro nové zákazníky je půjčka max. 5000 Kč
 • Splatnost je až 30 dní
 • Půjčka se splácí jednorázově na konci doby splatnosti
 • Pro získání půjčky vám musí být minimálně 18 let, nesmíte mít dluh vůči CreditPortal a musíte mít české státní občanství

Půjčky ihned na ruku vám mohou pomoci v případě, že potřebujete nutně a rychle peníze a nemáte bankovní účet. Také jsou vhodné pro ty, kdo preferují osobní kontakt. Se svým obchodním zástupcem pak můžete řešit veškeré potíže, které by se v průběhu trvání půjčky mohly vyskytnout. Potřebujete-li tedy co nejrychleji řešit nepříznivou finanční situaci, nemusíte se dál stresovat a s klidem si o půjčku zažádejte.