Konsolidace půjček bez registru

Konsolidací (neboli spojením půjček do jedné) můžete ušetřit měsíčně až tisíce korun na splátkách a poplatcích. Nejen, že snížíte výši měsíčních splátek, ale také počet těchto splátek. Také získáte mnohem lepší přehled o vašich financích, protože už nebudete splácet několik půjček najednou, ale pouze jednu. Spojení půjček nabízí bankovní i nebankovní společnosti a je možné takto sloučit až několik půjček, kontokorentů či kreditních karet.

Pro koho je tato konsolidace určena?

konsolidace půjček bez registru je určena především pro klienty, kteří si chtějí sloučit několik úvěru a nastavit si podmínky splácení podle svých potřeb. Často bývá konsolidace půjček bez registru jediným řešením pro ty, kdo měli v minulosti problémy se splácením svých závazků a dostali se tak do registru dlužníků.

Vzhledem k tomu, že nebankovní společnosti zpravidla nekontrolují registr dlužníků, je pro ně svým způsobem každý klient rizikový. Z tohoto důvodu je konsolidace v mnoha případech zatížena vyšší úrokovou sazbou než mají banky. Dalším znakem je většinou vyšší horní hranice částky všech sloučených půjček. U některých firem se tato částka může vyšplhat až do miliónů. Samotný proces konsolidace je téměř stejný jako u klasických bank.

Konsolidace půjček bez registru – jak je možné ji využít

Využití konsolidace je nesmírně široké, ale vždy záleží na konkrétní nabídce. Ve většině případů se sloučení závazků vztahuje na produkty bankovních i nebankovních institucí, spotřebitelských úvěrů, kontokorentů či kreditních karet. Možná je i konsolidace hypoték nebo dokonce leasingu. Konsolidace půjček bez registru může být cestou, jak získat i navýšení úvěru, a tedy nemalé finanční prostředky, které jsou poskytnuty bez nutnosti dokládat účel.

online půjčka bez doložení příjmu

Na trhu finančních produktů narazíte na mnoho nabídek nebankovních institucí, které umožňují získat klientům snadno a rychle konsolidaci půjček. Často lze vše vyřídit online prostřednictvím internetu. Každá společnost také nabízí klientům jiné parametry a výhody a záleží již na každém, jaké má potřeby a preference.

Výhody konsolidace půjček bez registru:

 • Konsolidaci mohou využít i klienti se záznamem v registru dlužníků či v exekuci
 • Konsolidace může být až v řádu miliónů
 • Výrazně se vám sníží měsíční splátky
 • Můžete si půjčit nějaké peníze navíc
 • V některých případech je možné konsolidovat i bez doložení příjmů

Nevýhody konsolidace půjček bez registru:

 • Vyšší úroková sazba než u bankovní konsolidace
 • Většinou je potřeba ručitel či zástava nemovitosti

U koho hledat konsolidaci půjček bez registru

Tuto formu refinancování půjček bankovní společnosti nenabízí, a proto je potřeba hledat poskytovatele jinde. Konsolidaci bez registru poskytují zejména nebankovní společnosti, které neváhají poskytnout úvěr i rizikovým klientům. Ověřenou společností poskytující výhodnou nabídku této konsolidace je firma Acema, kterou si nyní blíže představíme.

Acema

V Acema Credit může získat konsolidaci půjček každý, a tedy i problémoví klienti. Dostanete tak novou šanci, jak se zbavit svých dluhů a mít spokojený život bez strachu a hromady závazků. Platit budete pouze jeden úvěr s nižší splátkou. Stačí jen vyplnit stručnou online žádost a konsolidace vašich půjček je během několika minut předschválena. Není potřeba ani výpis z registru dlužníků či potvrzení o příjmech.

půjčka bez potvrzení příjmu a registru ihned

Informace o půjčce:

 • Můžete spojit půjčky od 100 000 do 5 000 000 Kč
 • Splatnost může být až 20 let
 • Ručíte nemovitostí
 • online půjčky ihned
 • Půjčka je bez prověřování registru dlužníků, dokládání příjmů
 • Nikde nejsou žádné skryté poplatky, vše víte předem, ještě než podepíšete smlouvu
 • Neplatíte poplatky za vyřízení, vedení ani předčasné splacení

Chci získat půjčku

V případě, že máte dluhů více, než stačíte splácet a z množství splátek se vám již točí hlava, je tento typ půjček tím pravým řešením pro vás. A v případě, že máte nějaký škraloup v registru dlužníků, je volba konsolidace půjček bez registru jasná.