Sjednocení půjček

Sjednocení půjček nabízí sloučení několika půjček do jedné výhodnější. Pojem sjednocení půjček má několik dalších alternativních názvů, se kterými se můžete setkat, přičemž mezi nepoužívanější patří výrazy jako jsou konsolidace půjček nebo spojení půjček. Protože se jedná opravdu o šikovné řešení mnoha dluhů zatěžujících vaši peněženku, pojďme se společně podívat na hlavní výhody sjednocení půjček a na výběr několika firem, které tuto službu poskytují.

Hlavní výhody sjednocení půjček

  • Na prvním místě můžeme nepochybně jmenovat výhodnější úrokovou sazbu a nižší související poplatky, než je tomu u většího počtu jednotlivých půjček. Je to logické, neboť společnost, která vám poskytuje novou konsolidovanou půjčku, obvykle získává nového klienta a tak nabídne výhodnější podmínky. Dalším důvodem je i to, že sjednocením vícero půjček vznikne půjčka nová, vyšší a jak známo, čím větší obnos peněz si půjčíte, tím většinou získáte výhodnější podmínky.
  • Druhou nezanedbatelnou výhodou je to, že získáte výrazně větší přehled o všech vašich dluzích a z toho důvodu snižujete riziko toho, že některou splátku nezaplatíte a zvýší se vám náklady kvůli dalším sankcím za prodlení. Toto riziko hrozí zejména těm dlužníkům, kteří mají větší počet jednotlivých půjček od různých poskytovatelů.
  • Do třetice všeho dobrého byste měli vědět, že sjednocení půjček lze využít u různých druhů závazků a jejich kombinací, ať již se jedná o půjčku, úvěr, kreditní kartu, kontokorent nebo další dluhy. Všechny zmíněné závazky si můžete sloučit do jedné půjčky, což jak jistě sami uznáte, je velká úleva i pro opravdového puntičkáře, který se snaží mít vše v pořádku.
  • rychlá půjčka bez poplatku
  • Na úplný závěr hlavních výhod sjednocené půjčky vám prozradíme informaci, která není příliš známá. Některé společnosti nabízejí speciální formu sjednocení půjček, do které je možné zahrnout nejenom vaše dluhy, ale i dluhy vašich rodinných příslušníků. To je šikovná nadstavba, díky které můžete dostat pod kontrolu závazky celé rodiny!

Kde můžete o sjednocení půjček požádat

Konsolidace půjček u ACEMA Credit

Nebankovní společnost ACEMA Credit nabízí své služby více než 13 let a proto se můžete spolehnout na to, že vám vždy odborně poradí. Navíc poskytuje sjednocení půjček již od 100 000 Kč a až do výše 5 000 000 Kč s možnou dobou splatnosti 20 let. U této konsolidace nedochází k prověřování žadatele v registru dlužníků a nemusíte dokládat svoje příjmy. Důležité také je, že vám nejsou účtovány žádné skryté poplatky a neplatíte nic předem. Společnost ACEMA Credit vyžaduje u sjednocení půjček ručení nemovitostí.

bankovni pujcka bez prijmu

Sjednoťte půjčky s Home Credit

Také známá společnost Home Credit a.s. nabízí sjednocení půjček, ovšem oproti předchozí firmě se jedná o menší částky. S Home Credit můžete konsolidovat půjčky od 30 000 Kč do 300 000 Kč, přičemž doba splatnosti záleží na celkové výši sloučené půjčky. Zajímavou výhodou jsou poplatky, které nejsou účtovány ani za zřízení konsolidace, ani za vedení sjednocené půjčky nebo její předčasné splacení. K získání a podpisu smlouvy potřebujete potvrzení příjmu nebo důchodového výměru.

Sjednotit půjčky

Konsolidace půjčky u České spořitelny

Také tradiční bankovní ústav nabízí sjednocení půjček pro všechny zájemce o tento produkt. Česká spořitelna patří k silným hráčům na finančním trhu a její nabídka na konsolidovanou půjčku zní od 20 000 Kč do 600 000 Kč, se splatností až 7 let. Mezi hlavní výhody patří možnost odstoupit od smlouvy v horizontu 60 dnů a také nabídka k odkladu splátky až 2x ročně.

úvěr na auto bez registru

Službu sjednocení půjček nabízí i mnoho dalších nebankovních společností, jakož bank samotných. Pokud dlužíte na více místech, vřele vám doporučujeme zamyslet se nad možností sloučit všechny své dluhy do jedné půjčky. Snad vám k tomu pomohl i tento článek, ve kterém jsme odhalili hlavní výhody konsolidace půjček.

Sjednotit půjčky