Česká spořitelna konsolidace

Splácíte několik úvěrů a splátky vám přerůstají přes hlavu? Platíte každý měsíc mimo splátek ještě spousty poplatků za vedení úvěrů, úroky atd.? Chtěli byste ulevit rodinnému rozpočtu a splácet jen jednu splátku a nejlépe jen jedné společnosti? Řešením může být sloučení úvěrů do jednoho, tedy konsolidace.

Konsolidaci půjček dnes nabízí mnoho společností pohybujících se ve finančním sektoru. Jedná se o spojení více menších půjček do jednoho úvěru, který poté klient splácí. Tento produkt nabízí i Česká spořitelna, která nejen že vám sloučí všechny půjčky do jedné, ale navíc můžete získat ještě peníze navíc, které můžete pohodlně použít na cokoliv.

Několik informací o České spořitelně

Česká spořitelna se stále řadí mezi přední banky na našem trhu. Jejími klienty je více než 5 milionů osob a jejich internetové bankovnictví využívá asi 1,5 mil. klientů. Vznik České spořitelny se datuje již od roku 1825 a specializuje se na poskytování služeb fyzickým osobám, městům, obcím i velkým společnostem. Také se podílí na celé řadě charitativních organizací.

půjčky bez registru ihned

Česká spořitelna konsolidace a představení produktu

Konsolidace půjček od České spořitelny vám umožní sloučit své úvěry do jednoho, čímž se vám usnadní pravidelné splátky a zároveň ušetříte. Konsolidovat lze produkty jak bankovních tak i nebankovních společností. Česká spořitelna nabízí konsolidaci od 30 000 Kč do 600 000 Kč se splatností až 96 měsíců. Za vyřízení konsolidace budete platit poplatek 1 % z poskytnuté částky, maximálně však 5000 Kč. Za vedení úvěru je pak stanovený měsíční poplatek ve výši 59 Kč.

Podmínky pro konsolidaci u České spořitelny:

 • Žadatel musí být plnoletý, žít a pracovat na území ČR
 • Banka požaduje doložení pravidelného přijmu, pokud příjem nechodí na bankovní účet vedený u České spořitelny
 • Je požadován účet u České spořitelny nebo jeho založení

půjčka ihned na účet bez registru

Výhody konsolidace České spořitelny:

 • Výše půjčky až 600 000 Kč
 • Až 2x ročně odklad měsíční splátky
 • Je možné dle potřeby snížit nebo zvýšit splátku až o 50 %
 • Do 60 dnů lze bezplatně odstoupit od smlouvy
 • Klient platí nižší měsíční splátky než doposud, navíc neplatí poplatky za každý úvěr zvlášť
 • Možnost získat peníze navíc
 • Banka zařídí veškeré papírování sama

Nevýhody konsolidace České spořitelny:

 • Produkt není určený pro žadatele s negativním záznamem v registru dlužníků či pro osoby s nízkým nebo žádným příjmem
 • Za předčasné splacení banka požaduje poplatek s navýšením o 0,1 % mimořádné splátky, pokud se jedná o platbu do jednoho roku od uzavření smlouvy, a navýšením o 1 %, jestliže platba proběhne po jednom roce

nejrychlejší půjčka bez registru

Jak probíhá vyřízení konsolidace u České spořitelny

 • Navštivte pobočku banky: přineste si sebou doklad totožnosti a v případě, že vám nechodí příjem na účet u České spořitelny, také potvrzení o výši přijmu
 • Žádost o úvěr: bankovní poradce s vámi probere výši splátky, poplatky spojené s úvěrem, možnosti pojištění a vyplní s vámi žádost o úvěr
 • Vyhodnocení žádosti: vyhodnocení žádosti o úvěr proběhne okamžitě a bude-li kladné, můžete okamžitě podepsat smlouvu a vše je vyřízené

Zkušenosti klientů s konsolidací České spořitelny

S produktem Česká spořitelna konsolidace jsou klienti velmi spokojeni. Banka mimo sloučení půjček do jedné nabízí mnoho dalších služeb navíc a snaží se svým klientům vyjít ve všem vstříc. Zejména stálí klienti banky oceňují jednoduchost a rychlost vyřízení. Jediné, co sklízí kritiku, jsou sankce za předčasné splacení úvěru či mimořádné splátky.

Vyplatí se konsolidace České spořitelny?

Pokud se chcete zbavit roztříštěných úvěrů a splácet jen jeden s jedněmi poplatky, je pro vás konsolidace České spořitelny to pravé. Jejich podmínky jsou srozumitelné a poměrně nenáročné. Navíc vám zkonsolidují i poměrně vysoké částky. Ke konsolidaci si můžete vzít ještě i nějaké peníze navíc a tak si nejen odlehčit na měsíčních splátkách, ale navíc si můžete ještě něco pořídit.

pujčky bez registru

Pokud jste se pro konsolidaci rozhodli, bude pro vás výběr České spořitelny jako zprostředkovatele, krok správným směrem.