Krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů

Stalo se vám, že máte krátkodobý výpadek peněz? Rozbilo se auto nebo chcete prostě jen vyrazit někam s rodinou a momentálně na to nemáte hotovost? Potřebujete půjčit a víte, že půjčku bez problémů do měsíce zaplatíte? Pak právě pro vás jsou určené následující řádky.

Váš problém s penězi vám může pomoci vyřešit krátkodobá půjčka 30 dnů. Úkolem krátkodobých půjček je řešit špatnou finanční situaci rychle a efektivně. Půjčky mají ovšem krátkou dobu splatnosti, takže musíte vědět, že ji budete moci včas a v plné výši splatit. Je tedy vhodné mít nějaký příjem. U většiny společností však dokládat příjmy nemusíte.

půjčka online ihned

Co obnáší krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů

Jak vyplývá ze samotného názvu, jedná se o půjčky, které nemají splatnost větší než několik týdnů. Tato doba se pohybuje většinou okolo 30 dnů. Některé společnosti nabízejí možnost, prodloužit si dobu splatnosti a to za poplatek. Délce půjčky odpovídají i částky, které si můžete půjčit, a které se pohybují maximálně kolem 20 000 Kč. Pokud jste nový klient, můžete si půjčit zpravidla pouze omezenou částku. Pokud ji bez problémů zaplatíte, dostanete při další půjčce již peněz více. Půjčky jsou sice bez poplatku, ale většina společností požaduje úhradu registračního poplatku ve výši 1 Kč předem. Je to pouze pojistka, že bankovní účet, který jste uvedli, je skutečně váš.

rychla pujcka

Krátkodobou rychlou půjčku 30 dnů můžete vyřídit online

Krátkodobé půjčky patří mezi online půjčky, a tak můžete vyřídit vše bez problémů z domova. Stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář na stránkách společnosti a po několika minutách se dozvíte výsledek. Peníze většinou přistanou na účtu po schválení velmi rychle, někdy i do 60 minut, záleží na tom, jakou máte banku.

Největší výhodou těchto půjček je bezesporu jejich rychlé a snadné vyřízení a dostupnost. Překážkou není ani negativní záznam v registru dlužníků. Stačí, aby vám bylo alespoň 18 let, měli jste nějaký příjem, mobilní telefon, bankovní účet a emailovou adresu. Půjčka je neúčelová, takže nemusíte nikomu dokládat, na co peníze potřebujete. Navíc ani není požadován ručitel.

Jedinou nevýhodou u krátkodobé rychlé půjčky 30 dnů, je poplatek, který musíte zaplatit jako součást splátky. Výše poplatku se odvíjí od částky a doby splatnosti. Také záleží na tom, jakou si vyberete společnost. Zde je tedy vhodné projít si nejdříve několik nabídek a vybrat si tu nejvýhodnější. Některé společnosti například nabízejí první půjčky bez poplatků, takže kolik si půjčíte, tolik také zaplatíte.

Jaké společnosti nabízejí krátkodobé rychlé půjčky 30 dnů

Krátkodobé půjčky nabízí řada společností, například: MoneyNow nebo NetCredit.

MoneyNow

MoneyNow půjčka je vhodným řešením tíživé finanční situace. O peníze u MoneyNow mohou žádat i nezaměstnaní, studenti, senioři či mladé rodiny.

Informace o půjčce:

  • Rychlé vyřízení
  • Výše půjčky od 500 Kč do 10 000 Kč
  • Splatnost 15 až 30 dní
  • Není potřeba dokládat příjmy
  • Půjčka je neúčelová

půjčka bez náhledu do registru

Získat půjčku MoneyNow

NetCredit

NetCredit půjčky jsou výhodné a s velmi rychlým vyřízením. Pokud využijete půjčku opakovaně, můžete získat nejen větší částku, ale také slevy na úrokové sazby až do 50 %.

Informace o půjčce:

  • Půjčka od 1 500 do 12 000 Kč
  • Splatnost do 1 do 30 dnů
  • První půjčka maximálně 4 500 Kč
  • Pro každého až do 70 let
  • Půjčka je neúčelová

Získat půjčku NetCredit

Krátkodobá rychlá půjčka je řešením, pokud se vám aktuálně nedostává peněz a potřebujete tuto situaci rychle a nekomplikovaně vyřešit. Pokud půjčený obnos budete schopni včas splácet, není důvod, proč nevyužít možnost této rychlé půjčky a mít tak zase klidný spánek.

Získat první půjčku zdarma