Půjčka ihned 3000 na účet

Někdy se může stát, že vám dojdou peníze, a to právě v okamžiku, kdy je velmi nutně potřebujete. Může jít o opravu auta, opravu spotřebiče či nákup dárků pro vaše blízké. Pro tyto případy je tady malá a krátkodobá půjčka, která tyto problémy dokáže hravě vyřešit. Navíc se nejedná o velký závazek, který byste nedokázali splatit z vaší výplaty.

Půjčka ihned 3000 na účet je poskytována především nebankovními společnostmi, právě kvůli nízké částce. Vzhledem k velikosti půjčky nebývá nutné dokládat příjmy, mít ručitele či řešit registry dlužníků. Dokonce nemusíte chodit nikam na pobočku. Tyto půjčky lze vyřídit pohodlně doma pomocí internetu a mobilního telefonu. Hlavní předností těchto půjček je rychlost vyřízení. Díky minimu nutného papírování, je možné vyřídit půjčku v podstatě během několika minut.

Malá půjčka ihned 3000 na účet

Je to zejména malá finanční částka, která rozhoduje o tom, že tuto půjčku může dostat prakticky každý žadatel. Jen velmi malé procento žádostí neuspěje. Nebankovní společnosti nekladou téměř žádné omezení, co se týká požadavků na klienty. Půjčka ihned 3000 na účet je tedy pro každého, kdo si o ní požádá. Nemusí to být jen zaměstnanci, ale i důchodci, ženy na mateřské dovolené a dokonce i nezaměstnaní. Splatnost půjčky bývá obvykle 30 dnů, někdy i o něco málo více.

kratkodobe pujcky

Půjčku 3000 ihned na účet – jak o ni požádat

Pokud vás zajímá, jak můžete tuto finanční částku získat, bude odpověď velice jednoduchá. Stačí pouze vyplnit online formulář a zadat potřebné údaje. Po odeslání žádosti budete informováni o schválení či neschválení půjčky. Finance jsou nejčastěji odesílány bezhotovostně, protože se jedná o nejrychlejší způsob dodání peněz.

Co dělat v případě, že nemůžete zaplatit

V případě, že budete mít problém se zaplacením a s blížícím se datem splatnosti budete propadat čím dál větší panice, nezoufejte. Vyberte si pro jistotu takovou společnost, která nabízí možnost prodloužení doby splatnosti. A takových společností je naštěstí většina. Jednoduše si pak budete moci splatnost prodloužit a odpadne zbytečný stres.

půjčky bez registru online

Půjčky ihned 3000 na účet a její nevýhody

S malou sumou a krátkou dobou splatnosti jsou spojeny také větší úroky, než poskytují například banky. Úroky jsou většinou vyčíslené ve formě poplatku, který musíte uhradit spolu s půjčenou sumou v době splatnosti. O tom, kolik zaplatíte, víte samozřejmě již předem. Proto si vždy pečlivě pročtěte nabídku půjčky a její podmínky. Jednou z možností, jak se vyhnout vysokým úrokům, je volba společnosti, která nabízí první půjčku zdarma. V takovém případě zaplatíte pouze tu částku, kterou jste si půjčili.

Na koho se obrátit se žádostí o půjčku ihned 3000 na účet

V případě nebankovních společností, které poskytují půjčky ihned 3000 na účet, vám přinášíme několik typů pro snazší výběr.

Zaimo

Půjčka Zaimo je snadná a velmi dostupná téměř pro každého. K vyřízení nepotřebujete dokládat příjem a nevadí ani záznam v registru dlužníků. Peníze můžete mít na účtu již během 15 minut od vyřízení.

Informace o půjčce:

 • Půjčka v rozmezí 1000 – 25 000 Kč
 • Splatnost až 1 rok
 • Půjčka je bez ručitele, bez doložení příjmů i bez kontroly registru
 • Je určena každému nad 18 let

Chci získat půjčku

BB půjčka

Velkou výhodou BB půjčky je poměrně dlouhá doba splatnosti, která může být až 12 měsíců, a také zachování rozumných úroků. Naopak nevýhodou je možnost podání žádosti pouze v pracovní dny.

Informace o půjčce:

 • Částka půjčky může být od 1000 do 45 000 Kč
 • Pro nové zákazníky je povolený limit max. 5000 Kč
 • Splatnost od 1 do 12 měsíců
 • Půjčka je bez ručitele
 • Pro získání půjčky vám musí být alespoň 21 let, musíte mít příjem a nemít dluh u jiných společností

Chci získat půjčku

COOL Credit

COOL Credit poskytuje opravdu rychlé schválení a vyřízení. Peníze společnost odesílá na bankovní účty vedené u osmi bank. Nevýhodou je vyšší úrok, který je s půjčkou spojený.

Informace o půjčce:

 • Půjčka je ve výši od 1000 do 10 000 Kč
 • Pro nové zákazníky je určena částka max. 3500 Kč
 • Splatnost činní max. 30 dní
 • Půjčka je bez ručitele a bez doložení příjmů
 • Neplatíte poplatek za sjednání ani vedení půjčky
 • Pro získání je nutný věk od 18 do 65 let a pravidelný příjem

Pár slov na konec

Půjčka 3000 ihned na účet je rychlá a snadno dostupná. Pomůže vyřešit aktuální finanční nesnáze. Pokud vám chybí hotovost v řádech několika tisíc korun, neváhejte a obraťte se na některou ze společností, které tyto půjčky poskytují. Odpadne vám tak zbytečný stres a můžete se soustředit na mnohem příjemnější věci.