Půjčka do výplaty

Půjčky, které jsou poskytovány v období před výplatou, jsou většinou nebankovní a krátkodobé a mohou vám pomoci překlenout náhlý nedostatek peněz. Ten může nastat velice snadno, stačí, aby přišly nenadálé výdaje či se zaměstnavatel opozdil s výplatou. Peníze najednou nejsou, ale složenky nepočkají. Půjčky do výplaty jsou naštěstí rychlé a jednoduché a mohou vám tento problém pomoci vyřešit.

půjčka do výplaty je ideální v případě, kdy potřebujete peníze rychle a bez zbytečného papírování a zdlouhavého vyřizování. Ve většině případů se jedná o menší finanční obnos okolo 10 000 Kč se splatností 30 dní. Některé společnosti mohou nabídnout i splatnost delší nebo možnost prodloužení. Doba splatnosti se tak může vyšplhat i na několik měsíců.

Půjčka do výplaty ihned

Jednou z prvních společností, která přinesla do Česka rychlé půjčky do výplaty, byla finská společnost Ferratum. Díky ní si lidé uvědomili, že získat rychlou půjčku menšího rozsahu není příliš těžké, že stačí jen zvednout telefon či vyplnit formulář na internetu. V krátké době se trh s těmito půjčkami značně rozšířil a dnes si již můžete vybírat z nabídek mnoha společností.

Pokud vám půjčka do výplaty může pomoci překlenout aktuální nedostatek peněz a zvažujete, že ji využijete, přečtěte si nejprve pečlivě veškeré podmínky půjčky. S půjčkou je spojen také poplatek a s ním je důležité počítat, abyste pak v den splatnosti nebyli nepříjemně překvapeni. Další důležitá věc, na kterou je potřeba upozornit, je krátká doba splatnosti, obvykle v řádu týdnů. Krátká doba splatnosti je daná hlavně nižšími částkami, které si můžete půjčit. Jedná se o sumy, které vám skutečně vystačí do výplaty, ale zároveň vás příliš nezadluží.

pujcka bez papiru

Půjčka do výplaty, bez registru a bez ručitele

Půjčka do výplaty nabízí mnoho výhod, které klasické úvěry poskytované bankou nemají. Jedná se zejména o jednoduchost a dostupnost. Také je zde poměrně velká benevolence, co se týká požadavků na klienty. Ve většině případů není nutné dokládat příjem, není potřeba ručitel a zároveň nevadí ani záznam v registru dlužníků, což je výhoda, která otevírá dveře mnoha klientům.

Půjčka do výplaty – jak to funguje?

Vyřízení půjčky je velmi rychlé a zvládne to každý. Na internetu u vybrané společnosti si vyplníte formulář s požadavkem na půjčku. Zvolíte výši úvěru a délku splatnosti. Následně stačí formulář odeslat a čekat na vyjádření. Stejným způsobem funguje i žádost pomocí SMS zprávy, jen s tím rozdílem, že potřebné údaje napíšete do svého mobilního telefonu. Po schválení jsou peníze odeslány velmi rychle na vámi určený bankovní účet, který musí být veden na vaše jméno. To, zda jste vlastníkem uvedeného bankovního účtu, si některé společnosti kontrolují prostřednictvím registračního poplatku 1 Kč. Půjčku pak zaplatíte celou jednorázově spolu s úroky na účet společnosti, ze kterého vám byly odeslány peníze. Samozřejmě se může stát, že nebudete moci včas zaplatit. V takovém případě je nejlepší kontaktovat společnost a požádat o prodloužení doby splatnosti. Většina úvěrových firem vám vyjde vstříc.

Komu je půjčka určena?

Půjčka do výplaty je určena všem, kteří splňují podmínky společnosti (zletilost, vlastní mobilní telefon, bankovní účet a emailová adresa), toto jsou spíše všeobecné podmínky, mohou však být samozřejmě i další (doložení příjmu, ručitel, apod.), záleží vždy na konkrétní společnosti.

Půjčka do výplaty a její poskytovatelé

Mezi poskytovatele těchto půjček se řadí poměrně velké množství společností a nové neustále přibývají. My si v našem článku představíme několik již zavedených a ověřených společností.

Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka se řadí mezi krátkodobé online půjčky. Potvrzení o schválení se dozvíte během 60 minut od podání žádosti. Noví klienti si mohou půjčit max. 10 000 Kč, stálí klienti dokonce až 50 000 Kč.

Informace o půjčce:

 • Půjčka od 1000 do 10 000 Kč/ stálí klienti až 50 000 Kč
 • Splatnost 30 dnů s možností prodloužení
 • Půjčka je bez ručitele, bez doložení příjmů a je neúčelová
 • Nyní nemusíte podepisovat ani žádnou smlouvu
 • Půjčka je určena všem nad 18 let s dostatečnými příjmy

Chci získat půjčku

Aasa půjčka

Aasa půjčka nabízí spotřebitelské úvěry osobám nad 20 let ve výši 5000 až 20 000 Kč, se splatností od 6 do 12 měsíců. Jedná se o moderní společnost, jež poskytuje rychlé, dostupné a flexibilní úvěry.

ihned půjčka

Informace o půjčce:

 • Půjčka ve výši maximálně 20 000 Kč
 • Splatnost až 12 měsíců
 • Půjčka je bez ručitele
 • Je vyžadován příjem
 • Nesmíte mít záznam v registru dlužníků

Chci získat půjčku

Kredito24

Kredito24 je moderní způsob, jak rychle a snadno získat až 15 000 Kč. Půjčka je určena pro všechny ve věku 18 až 65 let.

Informace o půjčce:

 • Výše půjčky 1000 – 15 000 Kč (5000 Kč pro nové klienty)
 • Splatnost 30 dnů
 • Půjčka je bez ručitele, bez dokládání příjmů a je neúčelová
 • Je nutné mít vlastní bankovní účet a funkční telefon

Chci získat půjčku

Půjčka do výplaty – závěr

Pokud potřebujete nutně finanční hotovost a hlavně rychle, je pro vás půjčka do výplaty ideální volbou. Věříme, že vám náš článek pomohl se v této oblasti zorientovat a třeba i vybrat tu pravou společnost právě pro vás.