Rychlá půjčka do výplaty

Máte posledních pár dní před výplatou a objevili se nečekané výdaje, které nemáte z čeho uhradit? Nezoufejte, protože do takovýchto situací se v dnešní době dostává stále více občanů s průměrnými příjmy, které jim často nestačí k pokrytí všech běžných nákladů, natož když se objeví nečekané vydání. Naštěstí úvěrové společnosti si uvědomují tento problém a snaží se tak vyjít svým klientům vstříc.

Mnoho poskytovatelů půjček v návaznosti na čím dál vyšší poptávku, rozšířilo svou nabídku půjček o půjčky do výplaty. Rychlá půjčka do výplaty se vyznačuje, jak již název napovídá, především rychlostí a jednoduchostí vyřízení. Jedná se především o krátkodobé půjčky v řádu týdnů tak, aby došlo ke splacení do další výplaty. Dalším parametrem těchto půjček je půjčovaná částka, která je nižší (zpravidla se jedná o jednotky tisíc). Často bývají první půjčky zdarma a bez úroků, ovšem omezené částkou. Nevýhodou tohoto typu půjček je vyšší úrok daný krátkou dobou splatnosti.

Rychlá půjčka do výplaty a její sjednání

Protože se jedná o půjčku rychlou, musí být samozřejmě vyřízení co nejjednodušší a bez zbytečných průtahů a papírování. K vyřízení postačí většinou jen počítač a připojení k internetu. Na stránkách společnosti vyplníte formulář s žádostí a odešlete. Během krátké doby vás kontaktuje pracovník společnosti, který vám sdělí všechny potřebné informace i výsledek žádosti. U některých společností provádí schvalování automatický systém, takže vám dokonce ani nemusí nikdo volat a o to rychlejší je pak i celé vyřízení.

půjčky pro ženy na mateřské

U rychlé půjčky do výplaty není většinou potřeba dokládat potvrzení o příjmech, není nutné mít ručitele a dokonce ani nemusí být překážkou záznam v registru dlužníků. Někdy se může žádost trochu prodloužit v případě, že společnost požaduje zaslání registračního poplatku na svůj účet. Tento poplatek bývá v symbolické částce 1 Kč a slouží k ověření, že jste skutečně majitelem bankovního účtu, na který pak bude společnost zasílat zapůjčený obnos peněz.

U většiny společností je možné v případě, že nebudete schopni včas zaplatit, požádat o prodloužení doby splatnosti. I když je za tuto službu stanovený poplatek, je to určitě lepší než zaplatit pozdě a dostat pokutu, která by byla mnohonásobně vyšší.

Kdo může získat rychlou půjčku do výplaty

Požádat o rychlou půjčku do výplaty může v podstatě kdokoliv nad 18 let a je občanem ČR. Další podmínky si už určuje každá společnost sama.

Kde sjednat rychlou půjčku do výplaty

Pojďme se nyní podívat na některé společnosti, které spolehlivě nabízejí rychlé půjčky do výplaty.

Ferratum

Společnost Ferratum je průkopníkem malých, tzv. finských půjček u nás. Žádosti o půjčku zpracovává 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Peníze můžete mít na účtu dokonce do 10 minut od vyřízení. Navíc nenahlíží do registru dlužníků a nepotřebuje potvrzení o příjmech.

Informace o půjčce:

 • Půjčit si můžete až 10 000 Kč (první půjčka do 3000 Kč je zdarma)
 • Splatnost je až 45 dní s možností prodloužení
 • Neplatíte žádné poplatky za poskytnutí půjčky ani za její vedení
 • Žádat může každý ve věku 21 až 85 let

Chci získat půjčku

Zaplo

Zaplo poskytuje krátkodobé půjčky a v současnosti navíc akci na první půjčku zcela zdarma bez poplatků. Díky velké finanční instituci, která za společností Zaplo stojí, máte jistotu, že se jedná o solidní a prověřenou firmu. To dokazuje i čím dál vyšší oblíbenost u klientů.

peníze rychle na účet

Informace o půjčce:

 • Výše půjčky až do 12 500 Kč (první půjčka maximálně 8000 Kč a bez poplatku)
 • Splatnost až 30 dní s možností prodloužení
 • Půjčka je bez doložení příjmů, bez ručitele a je neúčelová
 • Za poplatek je možné prodloužit splatnost
 • Pro vyřízení je nutné, aby vám bylo více jak 18 let a měli jste vlastní bankovní účet

Chci získat půjčku

CreditOn

Také společnost CreditOn nabízí první půjčku zcela zdarma stejně jako společnost Zaplo. Nabídka je ovšem omezená na maximálně 4000 Kč. I přesto se jedná o lákavou nabídku, protože umožňuje levně a snadno získat zajímavou sumu peněz.

Informace o půjčce:

 • Výše půjčky je až 15 000 Kč (první půjčka je do 4000 Kč a je zdarma, zcela bez poplatku)
 • Splatnost je až 40 dní s možností prodloužení
 • Půjčka je bez ručitele a doložení příjmů
 • Požádat mohou všichni nad 18 let
 • Půjčka je vhodná i pro důchodce či ženy na MD

Chci získat půjčku

Díky výhodným nabídkám na první půjčku zdarma se nyní rychlé půjčky do výplaty opravdu vyplatí. V případě, že by se vám pár tisícovek navíc hodilo, neváhejte a bez obav o tento typ půjčky požádejte.

půjčky pro začínající živnostníky