Půjčka do výplaty na účet

Často se lidé ocitají v situacích, kdy jim chybí peníze chvíli před výplatou. Není pravidlem, že se musí jednat pouze o sociálně slabé. Naopak, v takové nouzi se může ocitnout prakticky každý z nás. Pokud vás potkají nečekané výdaje nebo se objeví něco, co byste si moc přáli a momentálně na to nemáte, může být půjčka do výplaty správnou volbou a rozhodně i příjemně rychlým řešením.

U větších půjček nebo i většiny bankovních půjček je téměř nereálné, abyste dostali půjčku rychle a bez potíží. Existují však i speciální produkty, které jsou koncipovány právě tak, abyste peníze měli po schválení půjčky na účtu co nejdříve, nejlépe ještě ten samý den od podání žádosti. Taková je i půjčka do výplaty na účet. Někdy se tomuto typu půjček říká také krátkodobé SMS půjčky, jejichž hlavní výhodou je právě rychlost vyřízení.

Půjčka do výplaty na účet – co může nabídnout

Půjčky do výplaty jsou většinou v menších obnosech s krátkou dobou splatnosti. Částky se většinou pohybují okolo 10 000 Kč. Některé společnosti nabízejí i větší obnosy, obzvláště v případě, že už jste si u nich někdy půjčovali a dobře spláceli. Je ovšem na místě vždy zvážit, zda budete schopni větší půjčku včas zaplatit, protože doba splatnosti není dlouhá – obvykle kolem 30 dnů. Naštěstí vycházejí finanční společnosti velice často klientům vstříc a po domluvě je možné dobu splatnosti za nějaký poplatek prodloužit.

online půjčky bez doložení příjmu

Vyřídit půjčku můžete velmi snadno. Prakticky stačí jen sednout k počítači a vyplnit online formulář. Pak už jde vše jako po másle a v případě kladného vyhodnocení vám budou okamžitě odeslány peníze na účet. Jestliže chcete mít peníze na účtu skutečně rychle, zvolte si takovou instituci, která používá stejnou banku jako vy a převod pak bude skutečně trvat pouze několik minut. Další podmínkou pro skutečně rychlé vyřízení je absence registračního poplatku ve výši jedné koruny. Některé společnosti tento poplatek vyžadují, aby si ověřily, že uvedený bankovní účet je skutečně váš.

Nevýhody půjčky do výplaty

Samozřejmě i tyto půjčky mají určité nevýhody. Při kalkulaci počítejte s vyšším poplatkem spojeným s půjčkou. Tady je na místě zvážit využití některé z akcí, které některé společnosti nabízejí, např. půjčka pro nového klienta zdarma, apod. Další nevýhodou jsou skutečně vysoké sankce a pokuty za pozdní splacení.

nebankovni pujcka online

Výhody půjčky do výplaty

Půjčky do výplaty si získávají stále více klientů a není se ani co divit, protože jejich podmínky pro získání jsou opravdu mírné. Jestliže si správně vyberete, máte téměř jistotu, že půjčku skutečně dostanete. Často není potřeba ručitel, dokládání příjmů, nevadí záznam v registru dlužníků. Záleží vždy na konkrétních podmínkách úvěrové společnosti, obecně však platí, že jsou tyto půjčky rychlé a dostupné.

Kde získáte půjčky do výplaty na účet

Protože tento typ půjček nabízí opravdu velká spousta společností, napíšeme vám několik informací o prověřených společnostech, které můžete o půjčku do výplaty bez obav požádat.

Zaplo půjčka

Zaplo se pyšní zejména rychlým vyřízením, transparentními podmínkami a hlavně velmi vstřícným jednáním jejich pracovníků, kteří sází na individuální přístup.

rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Informace o půjčce:

 • Výše půjčky od 1000 do 15 000 Kč
 • Splatnost až 30 dní
 • Peníze můžete mít na účtu do 15 minut
 • Půjčka je bez ručitele, bez dokládání příjmů a je neúčelová
 • První půjčka do 8000 Kč je zdarma

Chci získat půjčku

BB půjčka

BB půjčka funguje na našem trhu již více než 6 let a poskytuje rychlé a neúčelové půjčky dostupné téměř všem. Na účtu vám mohou peníze přistát do 3 dnů od schválení.

Informace o půjčce:

 • Půjčit si můžete až 45 000 Kč se splatností až 1 rok
 • Noví klienti si mohou půjčit maximálně 5000 Kč
 • půjčky bez registru a příjmu
 • Půjčka je bez ručitele a je neúčelová
 • Pro získání půjčky vám musí být alespoň 21 let a musíte být občan ČR

Chci získat půjčku

Půjčka 7

Půjčka 7 nabízí rychlé krátkodobé půjčky před výplatou. Vše vyřídíte rychle bez zbytečného papírování a složité administrativy.

Informace o půjčce:

 • Výše půjčky až 5000 Kč se splatností 28 dní
 • Je možné si prodloužit dobu splatnosti
 • Bez dokládání příjmů a bez ručitele
 • Půjčka je na cokoliv
 • Nový klient si může půjčit maximálně 4000 Kč

Chci získat půjčku

Půjčky do výplaty jsou rychlým a snadným řešením pro každého, kdo rychle potřebuje nějaké peníze. Protože nejsou na dlouho a ani si nebudete půjčovat velký obnos, budete mít půjčku brzy zaplacenou a zase budete bez dluhů.