Rychlá půjčka bez potvrzení příjmu

Téměř každý potřebuje občas půjčit peníze. Bohužel někteří mají velmi malou šanci na to, že nějakou půjčku dostanou. Jsou to především nezaměstnaní, důchodci či maminky na mateřské dovolené. A proč tomu tak je? Je to proto, že nemohou doložit svůj příjem. Zejména banky totiž většinou vyžadují, aby žadatel o půjčku měl trvalý zdroj příjmů, který zároveň může doložit. Naštěstí se začaly objevovat i společnosti, které dokládat příjmy nepožadují, a tím se velmi rozšířil počet těch, kteří mohou na půjčku dosáhnout.

Rychlá půjčka bez potvrzení příjmu umožňuje řešit špatnou finanční situaci velkému počtu lidí. Lze si půjčit menší částky s kratší dobou splatnosti, ale jsou i věřitelé, kteří vám půjčí velké sumy klidně i v řádu miliónů. U těchto větších půjček je však doba splatnosti z pochopitelných důvodů delší a většinou je vyžadovaná zástava v podobě nemovitosti buď ve vlastnictví dlužníka, nebo je možný i ručitel s nemovitostí. Nedílnou součástí většiny nabídek je rychlé vyřízení a jednání bez zbytečných průtahů. Schválení půjčky je velmi rychlé a stejně tak převod peněz na účet.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu – jak ji vybrat

Důležité hledisko při výběru poskytovatele půjčky jsou především požadavky klienta. Pokud chce mít půjčku skutečně rychle, vybírá většinou mezi menšími krátkodobými půjčkami, ovšem najdou se i společnosti, které se prezentují velmi rychlým vyřízením a přitom poskytnou úvěr mnohem vyšší. Zájemce o půjčku by se měl obeznámit s úrokovou sazbou a teprve poté se rozhodnout, zda se mu tato půjčka skutečně vyplatí. Je určitě dobré věnovat pozornost i tomu, kolik za půjčku nakonec klient zaplatí a tyto informace je potřeba zjistit před vypůjčením peněz (v každé solidní společnosti žadateli o půjčku sdělí pracovníci podrobné informace, ať už telefonicky nebo osobně). Některé společnosti se snaží své klienty nalákat a nabízejí proto různé akce a benefity na své produkty. Snadno tak můžete získat první půjčku bez poplatku nebo některé splátky nazpět. Mimo to se také dívejte, zda společnost nabízí půjčku bez poplatku za zprostředkování, za vedení úvěru apod.

půjčka bez registru online

Jak vyřídit rychlou půjčku bez doložení příjmu

Rychlé půjčky bez doložení příjmu vyřídíte snadno online, tak jako dnes již téměř všechno. Díky této výhodě nemusíte nikam na pobočku. Tyto půjčky se objevují v nabídce především nebankovních společností, které si narozdíl od bank příliš nepotrpí na prověřování klientů (existují však i výjimky). Kromě toho, že nemusíte dokládat příjem, se často ani neprověřuje registr dlužníků a není potřeba ručitel (vyjma velkých půjček). S nadsázkou se dá říct, že k vyřízení vám stačí jen občanský průkaz, internet, mobilní telefon a bankovní účet.

Poskytovatelé rychlých půjček bez doložení příjmu

Pojďme se teď společně podívat na několik prověřených poskytovatelů rychlých půjček bez doložení příjmu.

Ferratum

Společnost Ferratum je velmi známá a oblíbená, a to nejen u nás, ale i po celém světě. Poskytuje rychlé půjčky bez nutnosti dokládat příjem s vyřízením do 10 minut.

Informace o půjčce:

 • Půjčka až 10 000 Kč se splatností 45 dní
 • O půjčku můžete zažádat kdykoliv 24 hodin denně a 7 dní v týdnu
 • Nepotřebujete potvrzení o příjmech ani ručitele
 • Půjčka je neúčelová
 • Termín splatnosti si můžete až 2x prodloužit
 • Neplatíte žádné poplatky za vyřízení ani vedení
 • Pro nové klienty je první půjčka do 2000 Kč zdarma
 • Půjčku může dostat každý občan ČR ve věku 21 až 85 let

Chci získat půjčku

Zaplo

Půjčka Zaplo je mezi klienty oblíbená, a to zejména v poslední době. Pro své klienty si totiž společnost připravila akci na první půjčku zdarma až do výše 8000 Kč. Navíc je vše rychle a bez zbytečných průtahů vyřízeno.

Informace o půjčce:

 • Výše půjčky může být až 15 000 Kč se splatností 30 dnů
 • Peníze můžete mít na účtu dokonce do 15 minut od schválení
 • Půjčka je bez ručitele a dokládání příjmů
 • Peníze můžete využít na cokoliv chcete
 • Podmínkou je věk minimálně 18 let, státní občanství ČR a bankovní účet

Chci získat půjčku

NetCredit

NetCredit nabízí první půjčku zcela zdarma do částky 4500 Kč. Tato půjčka je vhodná i pro seniory.

na účet půjčka

Informace o půjčce:

 • Výše půjčky se může vyšplhat až na 12 000 Kč se splatností 30 dní
 • Půjčka je bez poplatku za vedení a poskytnutí půjčky
 • Půjčka je bez ručitele a bez doložení příjmu
 • Je určena pro všechny od 18 do 70 let

Chci získat půjčku

Jestliže nemáte v současnosti žádný příjem nebo není takový, který by v bance obstál, můžete se bez obav obrátit na některou společnost, která poskytuje půjčky bez doložení příjmu. Peníze budete mít na účtě rychle a bez zbytečného papírování, takže ušetříte čas a navíc tak konečně vyřešíte svou nepříjemnou finanční situaci.