Půjčky bez doložení příjmu

půjčky bez doložení příjmu jsou jednoznačně nejžádanějšími půjčkami na trhu. Současně ale patří mezi nejrizikovější pohledávky firem, které je poskytují. Zejména z důvodu velké rizikovosti poskytuje půjčky bez doložení příjmu výrazně menší počet společností, než jiné půjčky. Přesto nemusíte klesat na mysli, protože si nejenom vysvětlíme hlavní výhody a rizika těchto půjček, ale nabídneme vám několik společností, které tyto půjčky nabízejí.

Pro koho jsou půjčky bez doložení příjmu určeny

Půjčky bez doložení příjmu jsou převážnou většinou cílené na klienty, kteří mají nízké nebo zcela žádné příjmy, a proto jejich bonita není pro většinu bank příliš zajímavá. Z toho důvodu mají tito zákazníci problém dosáhnout na jakoukoliv půjčku podle standardních pravidel, přestože finanční prostředky ve formě půjčky čas od času potřebují. Samozřejmě to neznamená, že by půjčka bez doložení příjmů neměla pravidla, neboť každý poskytovatel půjček se snaží riziko minimalizovat. A toho dosáhne pouze dobře nastavenými podmínkami, za kterých půjčku poskytuje a případně ji může vymáhat. Většina půjček bez doložení příjmu se pohybuje na maximální hranici kolem 5 000 Kč až 10 000 Kč.

Co potřebujete k získání půjčky bez doložení příjmu přesahující 10 000 Kč

Jak již nadpis napovídá, existují nabídky půjček bez doložení příjmu, u kterých dosáhnete na výrazně větší objem finančních prostředků. Tuto možnost nabízejí pouze někteří poskytovatelé půjček, ovšem podobná nabídka má jednu hlavní podmínku, kterou musí žadatel splňovat.

pujcky rychle

  • Při žádosti o větší půjčku bez doložení příjmu musíte mít možnost požadované finanční prostředky zajistit nemovitostí nebo ručitelem.

Tím je, mimo jiné, pro poskytovatele půjčky zaručena její větší návratnost, včetně úroků. Podmínky ve formě ručení nebo zajištění půjčky nemovitostí samozřejmě nejsou pro většinu klientů příliš zajímavé, přesto existuje určitá skupina, která tuto nabídku využívá, což potvrzuje níže uvedený výčet poskytovatelů půjček.

Kde si můžete půjčit bez doložení příjmu

Zaplo půjčka do 5 000 Kč

Zaplo půjčka splňuje všechna kritéria rychlé půjčky bez doložení příjmu. Půjčit si můžete 1 000 Kč až 5 000 Kč a doba splatnosti je 30 dnů. Při podání žádosti o půjčku nebudete muset dokládat příjem, ale musíte vlastnit bankovní účet a nesmíte být zadluženi. U této půjčky můžete mít peníze do několika minut od schválení smlouvy v případě, že budete mít vhodnou banku, každopádně nejdéle budete mít peníze do druhého pracovního dne. Určitou nevýhodou je, že peníze nejsou poskytovány v hotovosti a o půjčku nemůže požádat občan jiné země, než České republiky. Opominout nesmíme ani skvělou nabídku první půjčky, u které vrátíte přesně to, co jste si půjčili a neplatíte tak žádné úroky ani poplatky!

Získat půjčku

Moje půjčka od ACEMA Credit

Moje půjčka je pravým opakem Zaplo půjčky. Finanční rozhraní nabídky Moje půjčka se pohybuje od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč, přičemž doba splatnosti může být dohodnuta až na dobu 20 let. Poskytovatel této půjčky, firma ACEMA Credit, ji nabízí bez doložení výše příjmu, ale současně je nutné půjčku zajistit nemovitostí. Vzhledem k tomu, že si můžete půjčit až 5 000 000 Kč, tak zástava nemovitosti není nic překvapivého. Mezi hlavní výhody produktu Moje půjčka patří výplata zálohy formou finanční hotovosti při podpisu smlouvy a také to, že se při vyhodnocování bonity klienta nenahlíží do registru dlužníků.

Jak jste si mohli na uvedených příkladech přečíst, existují dva zcela odlišné extrémy půjček bez doložení příjmů. Pro jakou formu půjčky se rozhodnete, záleží na vaší aktuální situaci a na tom, zda jste schopni a ochotni ručit nemovitostí. Přejeme vám šťastnou ruku při výběru!

Získat půjčku