Půjčka na mateřské dovolené

S příchodem dítěte do rodiny se život radikálně mění všem jejím členům. Matky mohou na nějakou dobu v podstatě úplně zapomenout na svůj dosavadní životní styl a ať chtějí nebo ne, podřizují celý svůj svět novorozenému přírůstku.

Když jediný příjem do domácnosti tvoří příspěvek na péči o dítě, nezbývá než nečekané výdaje řešit půjčkou. Pro tento případ na trhu existuje půjčka na mateřské dovolené.

Půjčka na mateřské dovolené platí nečekané výdaje

Dítě znamená nejen zásadní životní změnu, ale také velký zásah do finančního rozpočtu celé rodiny. Nejen, že základní výbava prvního dítěte bez problému spolkne několik desítek tisíc, ale najednou je v rodině také o jednu výplatu méně. Když jsou na to dva, tak to znamená pouze citelné omezení, ale pokud matka zůstane na dítě sama, je situace vážnější. Novorozené dítě o jeho základní potřeby připravit prostě nelze. Východisko ze stresu matkám poskytuje půjčka na mateřské dovolené.

pujcka okamzite

Půjčka na mateřské dovolené je pro matky jediný způsob, jak získat úvěr

V okamžiku, kdy žena nastoupí na mateřskou dovolenou, ztrácí prokazatelný, trvalý příjem a tím i důvěryhodnost všech bankovních institucí. Dosáhnout na bankovní půjčku matka samoživitelka nemá šanci. Jediná možnost a záchrana přichází v podobě krátkodobých půjček na mateřské dovolené. Tato forma úvěru není vázána účelem ani podmíněna prověřováním schopnosti splácet či kontrolou dalších finančních závazků. Je ale třeba myslet na to, že se vám půjčka velmi brzy připomene.

pujcky pred vyplatou ihned na ucet

Půjčku na mateřské berte jako nutnou finanční výpomoc, nikoliv náhražku příjmu

Je jasné, že nedostatek peněz značně mění kvalitu života, ale nenechte se až příliš zlákat snadnou dostupností a rychlým jednáním při žádostech o půjčku na mateřské dovolené. Na stránkách jednotlivých poskytovatelů se přímo dočtete, že jde o krátkodobou výpomoc. Splatnost všech těchto půjček se pohybuje od 5 dnů do 3 týdnů. Máte sice možnost si splatnost posunout až o dalších 30 dní, každé takové prodloužení však znovu zaplatíte. Nevýhodou půjček na mateřské dovolené je především vysoká úroková sazba. Tu si nebankovní společnosti mohou dovolit právě díky nízkým nárokům na platební schopnosti klientek.

nejlepší on line půjčky

První půjčka chrání matky s dětmi proti případnému velkému zadlužení

Půjčka na mateřské nedovoluje půjčit si napoprvé více než 2 000 Kč. Matkám se to může zdát jako výsměch, ale je to opatření, které má zamezit možnosti snadného zadlužení. Půjčky je třeba vždy vidět i z pohledu povinností dlužníka. Další věc, se kterou je potřeba u rychlých nebankovních úvěrů počítat, je důležitost dodržení termínů splátek a sankce spojené s nedodržením stanovených termínů.

Půjčka na mateřské dovolené poskytuje až 15 000 Kč

Bezproblémovým uhrazením první splátky se kredit automaticky navyšuje. Další půjčka na mateřské dovolené tak může dosahovat, u některých společností, až na 15 000 Kč. Před využitím této částky si však dobře promyslete svou současnou situaci. Cílem této půjčky je kompenzovat nedostatky, ne vás stresovat ještě většími finančními problémy o pár týdnů později.

rychlá pujcka bez registru

Půjčka na mateřské dovolené představuje východisko z krizové finanční situace. Pokud to však vaše životní situace vyloženě nevyžaduje, nezatěžujte si život půjčkami a následnou zodpovědností za splátky. Věřte, že život (byť na nějakou dobu skromnější) za vlastní peníze a bez půjček, je mnohem svobodnější. I když je to občas psychicky velmi náročné, šetrnost se v tomto případě vyplatí mnohem víc, než např. dárek pro dítě či manžela za vypůjčené peníze.