SMS půjčka bez registračního poplatku

Akutní nedostatek finančních prostředků je nepříjemná záležitost pro každého člověka. Peníze jsou nutný prostředek k životu, a tak odkládat zaplacení běžných provozních výdajů je většinou cesta hlouběji do potíží.

Rychlou a účinnou pomocí jsou krátkodobé úvěry. Jednou z oblíbených forem rychlého úvěru je takzvaná SMS půjčka bez registračního poplatku, pojďme se na ní podívat blíže.

penize ihned na ucet

SMS půjčka bez registračního poplatku vše zařídí během několika minut

rychla půjčka

Nebankovních institucí, poskytujících tuto rychlou formu půjčky existuje celá řada, za všechny jmenujme např. Ferratum nebo Zaplo.cz. Všechny fungují na základě rychlého převedení zvolené částky v řádu několika tisíců korun, bez nároku na prověření platební schopnosti klienta. Neptají se na účel, nevyžadují ručitele, nenahlíží do registru dlužníků ani je nezajímá trestní rejstřík. Snadnou dostupnost však kompenzují vysokými úroky a poplatky při nedodržení výchozích podmínek. Je to zkrátka něco za něco.

1 Kč prověřuje vaše bankovní spojení

Přestože SMS půjčky ihned hlásají, že jsou bez registračního poplatku, v praxi často chtějí symbolickou 1 Kč. Tento nízký poplatek společnosti používají jako jistotu, že jste uvedli platné bankovní spojení. Pokud transakce proběhne úspěšně, společnost většinou okamžitě odesílá schválenou částku, o kterou jste žádali.

SMS půjčka bez registračního poplatku bez bankovního účtu

Samozřejmě v nabídce najdete i variantu pro ty, kteří nechtějí, aby SMS půjčka bez registru byla převedena na účet v bance. Nejčastějšími důvody jsou komplikace s přístupem k účtu nebo společný účet, kdy lidé nechtějí, aby někdo další o půjčce věděl. Pro tyto případy existují hotovostní SMS půjčky bez registru nebo půjčka realizovaná formou poštovní poukázky (příkladem je SMS půjčka bez registru od společnosti Ferratum). Zde bankovní spojení není podmínkou.

Jak dojít od žádosti až k penězům

Podat žádost o SMS půjčku bez registru zvládne každý. Stačí vám k tomu jen mobilní telefon. Můžete si vybrat, zda zvolíte přehlednější formu přes internet nebo zašlete jednu SMS zprávu. Internet obsahuje podrobnější informace včetně podmínek půjčky. SMSka jde přímo k věci, stačí zaslat základní identifikační informace o žadateli a požadovanou výši půjčky.

pujcka pro dluzniky v registru

Stejně jako u internetového formuláře i v případě SMS zprávy vás společnost bude kontaktovat během 10 minut. Ihned se dozvíte výsledek a finanční obnos je odeslán bezprostředně po schválení.

Zodpovědnost a důvěryhodnost klientů testuje první limitovaná půjčka

Všechny rychlé půjčky, které nepožadují stálý příjem a neprověřují finanční minulost svých klientů, uplatňují systém omezené výše první půjčky. První zkušenost s rychlou SMS půjčkou proto neumožňuje získat víc než 5 000 Kč. Teprve až po splacení půjčky v řádném termínu je klientům částka případné další půjčky navýšena a klienti také dostávají další věrnostní výhody.

Úhrada vypůjčené částky a doba splatnosti

Rychlost vyřízení půjčky ze strany poskytovatele napovídá, že se jedná o dočasnou finanční výpomoc. SMS půjčka bez registru se tedy řadí mezi krátkodobé úvěry, jejíž splatnost se pohybuje mezi 7 až 45 dny. Termín úhrady doporučujeme dodržet, protože čím víc se zpozdíte, tím víc zaplatíte. Každé prodloužení začíná poplatkem. Formu úhrady se dozvíte v emailu, který vás informoval o schválení půjčky a slouží zároveň jako potvrzení. Částku zpravidla můžete zaplatit vkladem na účet nebo bankovním převodem.

Všechny SMS půjčky bez registračního poplatku jsou rychlé a snadno dostupné. Stejné jednání však vyžadují od svých klientů i při vracení částky, proto dobře zvažte svoje důvody k využití půjčky a následně si vše propočtěte tak, aby vás nezaskočilo splácení. Každé odložení splátky je v celkovém součtu dost drahá záležitost.